999 rezultate për

atje

Pas ditëve të nxehta në plazh, maska që duhet të përgatisni patjetër për fytyrën tuaj Pas një dite të gjatë në plazh është e domosdoshme që të bëni një maskë menjëherë pasi bëni dushin. Kjo maskë do t’ju
Denoncimi në ambasadën shqiptare: Zhvatje alla-shqiptare, si është rritur çmimi i pasaportës "O shtet ku je…Edhe 6.8 euro të tjera në kurriz të emigrantëve shqiptarë. Kjo është një vjedhje moderne, akoma nuk u ngo
Van Dijk refuzon paratë e PSG, mbetet te Liverpool Girgil van Dijk nuk do të lëvizë nga Liverpooli. Sipas "The Sun", qendërmbrojtësi holandez ka gjetur gjuhën e përbashkët
Rama ironizon Hajdarin pasi i ndërpreu fjalën: Patjetër zonja Topalli! Kryeministri Edi Rama nga Këshilli Kombëtar për Integrim ka bërë ironi me kryetaren, Rudina Hajdari të cilën e ka quajtu
Qentë mund ta detektojnë koronavirusin nëpërmjet nuhatjes në nënsqetulla Hunda e një qeni është 100 milionë herë më e ndjeshme sesa ajo e njeriut, sipas revistës shkencore ‘Science magazine’. S
Gjashtë shenjat e para të leucemisë që duhet t’i dini patjetër Besojeni ose jo, shumica e qelizave të kuqe që trupi prodhon vijnë nga palca e kockave – një substancë dhjamore që gjend
Maldini, shpresa e vetme e Milanit për zgjatjen e kontratës me Donnarummën Donnarumma po afrohet me fundin e kontratës së tij me Milan dhe një marrëveshje për rinovimin e kontratës së lojtarit nu
E rëndë në Përrenjas, 14 vjeçari mbytet në rezervuar Një fëmijë është mbytur në një rezervuar mesditën e sotme në Prrenjas . Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përre
Sheshoi teatrin pas 2 viteve "luftë", Rama zbulon se edhe Berisha donte shembte Kryeminstri Edi Rama është shprehur se ish-kryeministri, Sali Berisha dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha kanë pasur si synim
Bëhuni gati për të dalë, këto aksesorë duhet t'i keni patjetër (FOTO LAJM) Nëse ka një trend që do të mbahet mend nga Java e Modës këtë herë, janë pikërisht aksesorët e flokëve! Veshjet pranve
Asnjë minutë më shumë! Rama: Pse nuk lejoj zgjatje të fashës orare në Tiranë "Pse u kufizua në gjithë botën? Sepse zgjerimi i fashës orare jashtë orëve të nevojshme për të shkuar në punë krijon ten
Cannavaro i fiksuar pas Premier League: Dua ti shpalos idet e mia atje Fabio Cannavaro, trajner i Guangzhou Evergrandre, e tregoi hapur ambicien e tij për “Sky Sports Uk”. Kampioni i botës me
Për ju që punoni nga shtëpia ka një rregull që duhet ta zbatoni me patjetër Nëse punoni nga shtëpia, atëherë është një gjë që duhet ta keni parasysh: mos mbani shapka veshur. Këtë e thotë Elea
Zbutja e masave, sot vendoset për kohëzgjatjen e orës policore Komisioni për sëmundje ngjitëse do të mbajë mbledhje ku do të diskutohet për atë se sa do të zgjasë ora policore gjatë k
Lajm i mirë: Anjë rast i ri i koronavirusit në Korenë e Jugut Pamjet e një parku pranë lumit Han në Seul ishin ato të rikthimit të përditshmërisë teksa njerëzit festonin të qetë ditë
Robert Berisha për izolimin në konvikt: I jap 2 mijë euro kujtdo që më rikthen atje (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë në një lidhje direkte me emisionin e mëngjesit “Ditë e Re” ku ka treguar edhe eksperiencën që ka
Kjo është gruaja amerikane që akuzohet se solli koronavirusin në Kinë Maatje Benassi është duke u ballafaquar me akuza të vazhdueshme se solli koronavirusin në Kinë. Maatje Benassi, një r
COVID-19/ Qeveria kërkon zgjatjen me 3 muaj të gjendjes së fatkeqësisë natyrore Kryeministri Edi Rama pritet t’i drejtohet Parlamentit për të miratuar zgjatjen e gjendjes aktuale me masat shtrënguese
"Prenotova dhomë treshe, do fle sa në një krevat në tjetrin", nëna bëhet virale (VIDEO) Po bën xhiron e rrjetit deklarata e një nëne nga Burreli e cila për herë të parë kishte shkuar në Itali e për fat të keq
Pipero zbulon arsyen: Pse njerëzit janë më të sigurt në fshat nga COVID-19 Në përballjen e pandemisë së koronavirusit, fshati është me i privilegjuar se qyteti për faktin se ka më pak jetë publik