999 rezultate për

atje

Humbja e nuhatjes nga infektimi me koronavirus, çfarë zbuluan ekspertët Humbja e aftësisë për të nuhatur që mund të shoqërojë koronavirusin është unike dhe e ndryshme nga ajo që përjetohet nga
E dhimbshme! Gruaja në Kakavijë: Në Shqipëri na trajtojnë si grekë, e atje si shqiptarë! Një qytetare e ka lënë pas bashkëshortin dhe ka nisur rrugën drejt pikës kufitare më këmbë. Ajo thotë se është e vetm
E çmendur pas Maradonës, modelja joshëse: Dua t'ju takoj patjetër (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e
Reja mendon të zbarkojë në Shqipëri pas 15 gushtit Edi Reja shpreson që pas disa javësh të jetë më në fund në gjendje që të udhëtojë drejt Shqipërisë dhe t’i kthehet punës
I lodhur dhe pa nuhatje, Ralf Gjoni tregon gjendjen pas infektimit me COVID-19 Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni ka treguar se si është gjendja e tij shëndetësore pas infektimit me COVID-1
Përse po humbasim shijen dhe nuhatjen për shkak të COVID-19? Shumica e simptomave të COVID-19 tashmë janë pranuar dhe njohur nga ekspertët e shëndetësisë globale. Bëhet fjalë pë
Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqit nuk i paska dalë e keqja (FOTO LAJM) Krejt papritur, kur askush nuk kishte dyshuar, në rrjet u shpërnda një video e Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit të kap
Punoni shumë në kompjuter? Kjo vitaminë ju nevojitet me patjetër Puna në kompjuter është sa e bukur dhe e vështirë. Ndaj sipas studimeve të kryera së fundmi, ata që punojnë në kompjuter
Ibrahimovic dhe Donnarumma janë gati për të rinovuar kontratat me Milanin Zlatan Ibrahimovic dhe Gianluigi Donnarumma po afrohen më tej për të zgjatur kontratat e tyre me Milanin, pasi përfundua
A mund të shtyhen zgjedhjet në SHBA dhe si shkon procesi i zgjedhjeve atje? Dita e zgjedhjeve në SHBA është e përcaktuar me ligjin amerikan, dhe është gjithmonë e martja e parë e muajit nëntor. Kë
Ju ka ardhur cikli në plazh? Tre gjëra që duhet patjetër t'i dini Më në fund erdhi dita që po prisnit prej një viti. Sapo firmosët lejen në punë, keni bërë gati valixhen ku sigurisht gje
Giovanni Simeone: Ëndërroj të luaj për Atletico Madridin, Higuain është modeli që ndjek Sulmuesi i Cagliarit, Giovanni Simeone e pranon se dëshiron të luajë për babanë e tij te Atletico Madridi dhe e konsider
"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
Për tu freskuar këtë verë duhet të provoni patjetër një nga këto shije akulloresh (FOTO LAJM) Ngushëllimin e temperaturave të larta në muajt e verës e gjejmë padyshim te akulloret e shijshme që të falin për disa mi
Pacienti me COVID-19 flet për situatën tek Infektivi: Atje ka tmerr, është tamam si ferr! Edmond Mara, një pacient që luftoi koronavirusin pasi u shtrua në spitalin Infektiv ku thotë se jeta iu bë më e lehtë në
E çmendur pas Maradonës, modelja joshëse: Dua t'ju takoj patjetër (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e
Në moshën 18 vjeçare, motori i merr jetën blogeres së njohur (FOTO LAJM) Një blogere e re, e cila u bë milionere në moshën 15-vjeçare ka ndërruar jetë në një aksident me motor në Bali. Rusj
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Këshilla që ju duhen me patjetër: Kush punon në kompjuter ka nevojë për këtë vitaminë Duke u fokusuar në ekranin e kompjuterit, sytë gjithmonë reagojnë ndaj pikave të ndritshme dhe të errëta. Ndaj ata që pu
Më në fund, me fotot e nxehta nga plazhi Eliona Pitarka prezanton të dashurin (FOTO LAJM) Më në fund, pasi ka pranuar shumë herë se është në një lidhje, Eliona Pitarka ka vendosur të publikojë foton e parë me p