999 rezultate për

atje

Ju lodhen sytë? Ja ç'duhet të bëni patjetër për shëndetin e tyre Shikimi është një proces shumë i rëndësishëm që kërkon të paktën 50% të funksioneve të trurit. Shikimi vështirësohet dhe
Mposhti ish-ekipin e tij, Immobile: Ndryshim mentaliteti sonte, atje dështova për fajin e tyre Lazio mundi Borussia Dortmund 3-1 dhe fitoi 3 pikët e para në Ligën e Kampionëve. Protagonist absolut është Ciro Immo
Çaji i hudhrës, ja pse duhet ta pini patjetër çdo mëngjes Në shumë vende të botës, njerëzit pohojnë efikasitetin e çajit të hudhrës kundër të ftohurës dhe kollës. Përbërësit e ça
Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Shaqiri mes Italisë dhe Spanjës, ja dy klubet e njohura qe e duan Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpool pasi nuk po gjen hapësira. Janë dy ekipe që duan 28-vje
Erdhi vjeshta, këto veshje duhen me patjetër në dollapin tuaj Xhinset “mom” Fjala është për ato xhinset e rehatshme që mund t’i veshësh kudo. Ngjyra apo modeli nuk është kriter, e
Shprehjet qё mbajnё larg ankthin duhet t’i mёsosh patjetёr Sipas njё programi neuroglosik, (NLP), ka disa fjalё dhe shprehje tё cilat ndikojnё nё ndj
"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
Milan me vujatje kualifikohet më tej në Europa League (VIDEO) Milani ka fituar me shumë vështirësi nda Bodo/Glimit me rezultatin 3-2 duke u kualifikuar në turin tjetër të Europa Leag
"Dinamo është Milani i Shqipërisë", shpërthen Faruk Sejdini: Në cilin vend të botës prishen fusha dhe bëhen zyra? (VIDEO) I ftuar në studion e emsionionit Sport News Plus në News 24, trajneri i mirënjohur, Faruk Sejdini, nuk ka duruar, teksa
Kini kujdes! Këto janë shenjat e horoskopit me më shumë luhatje humori Sipas astrologëve, tre janë shenjat e horoskopit që kanë më shumë luhatje të humorit. Binjakët Kjo shenjë ndryshon
Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Klubi anglez nuk dorëzohet për Rashicën Aston Villa nuk do të dorëzohet për Milot Rashicwn. "Birmingham Mail" raporton se interesimi i Aston Villës për trans
Përdhunimi i 13 vjeçares, flet babai i vajzës Ditën e sotme, opinioni publik u shokua nga ngjarja e rëndë ku një 13-vjeçare ishte abuzuar seksualisht nga një 47-vjeça
Duka i zhgënjyer nga Kombëtarja: Nëse hymë në fushë si gjeneralë, patjetër që do të dalim të turpëruar Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka ka thyer heshtjen. Fitorja me përmbysje e Shpresave ndaj Ando
Për ju që mund të udhëtoni, këto tre qytete duhen vizituar patjetër me të ardhur vjeshta Këtu janë tre sugjerime për të shijuar ëmbëlsinë e jetës në vjeshtë, qytetet miqësore dhe aq shumë të këndshme të këtij
Tayna provokon keq fansat, shfaqet shumë hot Tayna i ka provokuar keq ndjekësit e saj. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ndodhet në Kaliforni. Atje po argëtoh
Arriti marrëveshjen me Milanin, Ibra: Ka ardhur koha ta rikthejmë skuadrën atje ku e ka vendin Zlatan Ibrahimovic është ulur në Aeroportin Linate të shtunën mbrëma, për të nënshkruar kontratën e re me Milanin. "D
Po dasma?! Armina Mevlani flet për planet e saj: E shoh veten mami shumë shpejt Blogerja Armina Mevlani ka folur sërish për dasmën e shumëpritur të saj dhe planet për t’u bërë mama. Në një intervis
OBSH ndryshon sërish rregullat: Fëmijët mbi 12 vjeç të mbajnë me patjetër maskë Organizata Botërore e Shëndetësisë ka ndryshuar sërish rekomandimet për mbajtjen e maskës. Në konferencën për shtyp të m