999 rezultate për

athina

Ergys Kaçe largohet nga Panathinaikos, rikthehet te Paok Nëpërmjet një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, deklaron se e ka mbyllur aventurën e tij me Pan
KQZ kthen mbrapsht kandidaturën për Bashkinë e Himarës, reagon ashpër Athina zyrtare Kreu i OMONIA-s, Fredi Beleri nuk është regjistruar dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për të garuar si kandidat i p
EMRAT/ Ekstradohen nga Athina dy të dënuarit shqiptar Interpol Tirana njofton se ka finalizuar ekstradimin nga Athina të dy shtetasve shqiptarë që ishin dënuar më parë në Shq
Vdes Giannakopoulos, bosi i Panathinaikos Ka ndërruar jetë në moshën 88 vjeçare ish-bosi i klubit shumë sportësh grek Panathinaikos, Thanasis Giannakopoulos. Ky i
Vrasësi i shumëkërkuar ekstradohet nga Athina në Tiranë Një shqiptar është ekstraduar nga Athina drejt Tiranës. Bardhok Frroku, 43 vjeç, lindur në Pukë, isht një nga persona
Athina: Maqedonia po vepron sipas kushteve tona Burimet nga Qeveria në Athinë për agjencinë ANA-MPA, kanë bërë të ditur se amendamentet për ndryshimin e Kushtetutës së
Ergys Kaçe shënon gol për Panathinaikosin (VIDEO) Ergys Kace futbollisti i kombëtares shqiptare sapo ka shënuar gol në kampionatin grek, teksa po luhet sfida mes Ofi Cr
Si tentoi Nano të shkarkonte Ben Blushin nga Athina Ish-ambasadori i Shqipërisë në Greqi, Bashkim Zeneli, ka botuar një libër me kujtime duke radhitur disa nga ngjarjet më
Mesfushori shqiptar i shënon gol Panathinaikosit Të shumtë janë futbollistët shqiptarë që aktivizohen të kampionatin grek, por jo të gjithë janë të njohur për publikun e
"Luftë" në Athinë mes tifozerive në prag të ndeshjeve të Championsit (VIDEO) Në greqi ditën e hënë në mbrëmje ka pasur pëleshje midis dy tifzorefive të Aek dhe Panathinaikos, por në përleshje e sip
Ergys Kaçe shënon supergol në derbin e Athinës (VIDEO) Pas Eros Grezdës, një tjetër futbollist i kombëtares kuqezi, Ergys Kaçe tregoi sot se gëzon një formë mjaft të mirë, pas
Frikë për përplasje në Bularat, Athina zyrtare u bën apel shtetasve grekë Ministria e Punëve të Jashtme greke u ka bërë thirrje shtetasve të saj, që kanë shkruar në fshatin Bularat për të marrë
Shteti në këmbë, mbërrijnë autobusët e parë me grek për varrimin e Kacifas (VIDEO) Ashtu siç ishte paralajmëruar, në Kakavijë kanë mbërritur edhe shtetasit e parë grek të cilët duan të marrin pjesë në va
Turqia paralajmëron Greqinë për kufirin detar Turqia paralajmëroi Greqinë të martën se nuk do të tolerojë një ndryshim në kufirin detar grek. Paralajmërimi vjen pak d
“Bizneset dhe mediat shqiptare morën zarfe me para nga Athina”, gazetari tregon skandalin Pak ditë kanë kaluar që nga skandali që përfshiu tërë vendin. Lajmi në fjalë u përcoll nga mediat greke të cilat dekl
Ergys Kaçe dëmtohet që në ndeshjen e parë me Panathinaikosin Debutimi i Ergys Kaçes në këtë sezon me Panathinaikosin, u shoqërua me një fitore për ekipin e tij, por për fat të keq,
Ergys Kaçe dëmtohet në gju Ergys Kaçe ka nisur prej ditësh aventurën e tij me Panathinaikosin. Pas mbylljes së huazimit në gjysmën e dytë të sezoni
Pamje të frikshme nga Athina, shihni si gazetari vrapon për t'u shpëtuar flakëve (VIDEO) Është kthyer në një vend të shkretuar e gjithë zona e Atikës e cila u përfshi nga flakët një ditë më parë, rreth orëve t
Athina nën flakë, pamje të filmuara nga ajri (VIDEO) Këto janë pamjet dramatike të filmuara mëngjesin e së martës nga ajri në zonat Rafinë dhe Mati në Greqi. Videot janë
Athina po digjet, rritet numri i viktimave Një situatë tmerri po përjeton Athina nga flakët e zjarrit. Autoritetet greke thonë se të paktën 56 persona kanë vdekur