999 rezultate për

atehere

PDK reagon ashpër ndaj Mustafës: S’ka aventura me demarkacionin Isa Mustafa ka paralajmëruar se marrëveshjen për shënimin e vijës kufitare e dërgon në Kuvend vetëm kur t’i ketë votat.
Gashi: LDK do të kërkojë dorëheqjen e Thaçit nëse... Deputeti i LDK-së, Arben Gashi, ka deklaruar se “nëse gjërat kanë ardhur deri në këtë pikë që koalicioni të prishet, atë
Ylli i Bayernit pezullohet për ndeshjen e ardhshme Nëse Bayern Munich arrin të kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, atëherë do të ketë një mungesë të madhe
Qytetari i kërkon punë, Rama i kontrollon Facebook-un dhe e telendis (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim mbi seancën e jashtëzakonshme të sotme për Vettingun duke sjellë reagimin e shu
BE-Haradinajt: Deklaratat kërcënuese pengojnë pajtimin Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut
Daut Haradinaj kërcënon me luftë nëse nuk lirohet Ramushi Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, në emisionin InfoBox të RTV Dukagjinit, ka kërcënuar edhe
Fotoja e Trump nga bombardimi në Siri që po krahasohet me atë të Obamas të vitit 2011 Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë Sean Spicer Sean Spicer ka publikuar në Twitter një foto nga momenti kur Presidenti ameri
Haradinaj kërcënon me luftë nëse Ramushi ekstradohet në Serbi Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, në emisionin InfoBox të RTV Dukagjinit, ka kërcënuar edhe
Vajzat e show bizit shqiptar që dështuan me fotoshopin (FOTO LAJM) Edhe pse gjithmonë të kujdesshme në përdorimin e ‘photoshop’-it këto këngëtare nuk kanë qenë të vëmendshme kësaj here.
“Lëri fasadat se populli do punë”, Rama përvishet komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme përveç angazhimeve që pati që në orët e para të mëngjesit ka gjetur edhe kohën për t
Fleckenstein: Jam i zhgënjyer me zhvillimet në Maqedoni Deputeti nga radhët e Partisë së Social-Demokratëve në Parlamentin Evropian, Knut Fleckenstein, ka thënë sot se është i
Pas infarktit, ky produkt bën mrekulli me zemrën tuaj Nëse ju ose një i afërmi juaj ka kaluar një sulm në zemër atëherë ju prezntojmë produktin që duhet të konsumoni që ky su
ANALIZA/ "Nishani do dorëhiqet, LSI hyn në zgjedhje me Metën si President" Në një analizë të publikuar në portalin konica.al, Mentor Nazarko ka analizuar skenarët e zgjedhjes së presidentit në nj
ANALIZA/ A do të japë dorëheqjen Nishani për të bërë Metën President? Nëpërmjet një analize të botuar sot në Konica.al, Mentor Nazarko hedh dritë mbi mundësitë që ka para Kuvendi i Shqipëris
Ja çfarë duhet të konsumoni për të mbrojtur kujtesën tuaj! Mënyra si ushqehemi ndikon në organizmin tonë dhe në kujtesën e gjithësecilit. Nëse doni të rrisni aftësinë e memorjes t
Gazetari: VMRO-DPMNE-ja do bllokojë zyrtarizimin e gjuhës shqipe Nëse LSDM-ja hyn në koalicion me BDI-në dhe Aleancën për shqiprtarët, dhe përmbushet kushti për zyrtarizimin e gjuhës sh
Georgievski: Mandatin ta marrë Zaev, nëse nuk arrin të ketë sukses atëherë duhet t’i kalojë Ali Ahmetit Ish-kryeministri, dhe kryetar i VMRO-Partia Popullore, Lubço Georgievski nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në "Fa
Sela: Kur Gruevski t’ju kërkojë falje publike shqiptarëve atëherë mund të ulem të bisedoj me të Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela i ftuar sonte në emisionin Click Plus në TV21 theksoi se shqiptarët do të jenë të for
Gazetari kontravers: Gruevski të pranojë kërkesat e shqiptarëve Gazetari kontravers Milenko Nedelkovski, i ka propozuar VMRO-së që të pranojë deklaratën e përbashkët të BDI, Besës dhe
Zbardhet plani i Realit–Dortmundit, tre yjet e gjermanëve mund të kalojnë në Madrid Skuadra e njohur gjermane, Borussia Dortmund ka arritur një barazim të artë në takim me Real Madridin. Megjithëse duk