E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

atehere

Ja pse disa meshkujve nuk iu rritet mjekra Falë hipsterëve dhe njerëzve me mjekra, mjekrat janë bërë modë përsëri. Meshkujt të cilët kanë fatin të rritin mjekrë
PRAPASKENA / Në vitin 2005 Messi ishte shumë afër transferimit tek skuadra spanjolle, shikoni kush e ndali Lionel Messi do të ngelet në histori si një ndër futbollistët më të mirë që ka luajtur ndonjëherë. Lojtari ka vendos
Ish-ministrja e Enverit tregon pse atëherë s'kishte përmbytje: I merrnim masat që më parë Ish-ministrja e Bujqësisë në kohën e Enver Hoxhës e ftuar në News24, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmb
Një test i thjeshtë do të tregojë nëse ju jeni i sinqertë! (FOTO LAJM) A keni menduar ndonjëherë se çfarë lloj personaliteti keni? Sipas statistikave, shumica e njerëzve janë extroverts,
Dy vite më parë, del videoja kur Tahiri flet për lidhjet më Habilajt (VIDEO) Deputeti i PD Edi Paloka ditën e sotme me anë të një postimi në Facebook ka risjellë në vëmëndje videon e dy viteve më p
Shpëthen Moxhi, i kërkon Çanit të prishë kontratën Luçaino Moxhi mendon se sulmuesi Edgar Çani duhet të prishë kontratën me kosnensus, pasi ai duhej të ishte gati në mesin
Moggi: Cani duhet të prishë kontratën me konsensus Lucaino Moggi ka deklaruar në RTSH se sulmuesi Edgar Çani duhej të ishte gati në mesin e nëtorit dhe se tani duhet të pr
Ish-kolegu- Bulliqit: Bash asgjë nuk ke thënë Edhe deputeti i LDK’së, Armend Zemaj ka vlerësuar se kreu i Komisionit për Demarkacion, Shpejtim Bulliqi, nuk ka prezant
Kapiteni legjendar i Arsenalit këshillon Wengerin për Sanchezin Legjenda e Arsenalit, Tony Adams, ka inkurajuar Arsene Wengerin të fitojë para në afatin e janarit duke shitur sulmuesin
4 të pafajshmit e Kumanovës kërkojnë nga 16 euro dëmshpërblim U liruan si të pafajshëm në rastin Lagja e Trimave. Por, Besnik Ajdini, Fazli Osmani dhe Besnik Bajrami thonë se nuk
Ventura: Nuk kam vahzduar me idenë se nuk do kualifikohemi për në botëror Trajneri i kombëtares Italiane, Giampiero Ventura deklaron se "ne do të shkojmë në Kupën e Botës, dhe atëherë ne do t'i
Rama mbron policët e sulmon Berishën: I vrisnit komisarët rrugëve si pula Kryeministri Edi Rama sot po mban një konferencë në Ministrinë e Brendshme ku ka lavdëruar punën e Policisë së Shtetit n
Kapiteni i Kombëtares flet pas ndeshjes: Kundershtari pasi ne humbem disa raste, atëherë mori lojën në dorë Kapiteni i Kombëtares Ansi Agolli foli mbrëmë pas ndeshjes ku bashkë me zhgënjimin e humbjes së djeshme shorehu dhe gëzi
Kjo është mbrojtja më e fortë e Barcelonës në 17 vitet e fundit Shumë mund ta kenë kritikuar Barcelonën në këtë fillim sezone që nuk është emocionuese ose spektakolare këtë sezon, por
Holandezi Blom do të gjykojë Skënderbeun - Young Boy's Uefa ka përzgjedhur një trupë gjyqtarësh holandezë për sfidën e “Elbasan Arenës” mes Skenderbeut dhe Yung Boys në raundi
Nëse ju vjen erë e keqe nga goja, urgjent tek mjeku! Është normale që në disa momente goja juaj të mbajë ere të keqe, por nëse ky problem bëhet kronik atëherë duhet gjetur e
Shenjat që jep trupi 1 muaj para atakut në zemër Sëmundjet kardiovaskulare përfshijnë edhe difektet e zemrës, aritminë dhe sëmundjen e arterieve koronare. Shëndeti i
13 këshillat e babait për djalin që martohet Martesa e djalit është një ndër castet më emocionuese në jetën e një babi. Momenti kur vendoset martesa është moment
Spanja humb Kielinin atëherë kur i duhej më së shumti Në prag të ndeshjes më të rëndësishme për Grupin G ku bën pjesë edhe Shqipëria, Italia ka mësuar se ndaj Spanjës dhe nda
Emery drejtuar Al-Khelaifit: Nëse dëshiron që të qëndroj atëherë më dëgjo më shumë Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery, thotë se ka kërkuar më shumë pushtet në klub pas kërcënimit me largim në sez