999 rezultate për

atehere

Me arançata dhe kamërdare, si bënin plazh shqiptarët në 1984 (FOTO LAJM) Është viti 1984 dhe Shqipëria ishte në kulmin e krizës së saj sa i përket furnizmit me mallra, por edhe kulturore, socia
Tolga dhe Almeda desh e pësuan për shkak të një keqkuptimi Është vështirë t’i gjesh larg njëri-tjetrit, edhe atëherë kur projektet i kanë në drejtime të ndryshme, madje edhe atëhe
Klopp thyen heshtjen: Nëse nuk jeni me Realin, atëherë Ramos është i pamëshirshëm Sergio Ramos është bërë pretagonist në finalen e Champions League pas ndërhyrjes së ashpër që shkaktoi ndaj Muhamed Sala
Në pritje te rinovimit të Hysajt, De Laurentis tallet me menaxherin e lojtarit Dilemat në lidhje me të ardhmen e Elseid Hysjat kanë marrë fund tashmë. Për lojtarin u konfirmua se ai do të qëndrojë të
Thaçi frikëson studentët: Nëse nuk ka marrëveshje me Serbinë atëherë ka luftë Presidenti Hashim Thaçi në një bashkëbisedim me studentët e Universitetit të Prishtinës, ka diskutuar zhvillimet e fundi
Shikojini mirë këto dy nishane! Nëse keni të tillë, duhet të tregoni kujdes të veçantë Nëse nuk do ta kuptoni seriozisht vërejtjen e dermatologut dhe rregullisht të kontrolloni çdo lyth, çdo ndryshim në lëku
Koha kur Franca shkatërronte Belgjikën (VIDEO) Franca dhe Belgjika do të përballen sonte me njëra-tjetrën në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Botës. Historia mes k
Cili nga këta në foto ju duket më i çuditshëm? Gjuha e trupit është shumë e rëndësishme. Duke parë gjestet e meshkujve, femrat mund të zbulojnë shumë gjëra. Për të
DOKUMENTI/ Esat Pasha kishte parfum të tijin, si reklamohej atëhere (FOTO LAJM) është folur shumë në lidhje me faktin se Esat Pasha ka patur një parfum të tijin në fillim të viteve '20, i cili ishte p
Këto sekrete, prodhuesit e ushqimeve nuk do të t’i tregojnë kurrë (FOTO LAJM) Është thuajse zakon që në raftet e dyqaneve marrim atë që na tërheq syri, e që mbase nuk është më e mira. Pamja e bu
Era e keqe e gojës tregon për këtë sëmundje Është normale që në disa momente goja juaj të mbajë ere të keqe, por nëse ky problem bëhet kronik atëherë duhet gjetur e
Era e keqe e gojës paralajmëron këto sëmundje Është normale që në disa momente goja juaj të mbajë ere të keqe, por nëse ky problem bëhet kronik atëherë duhet gjetur e
Nëse keni këto simptoma, atëherë zorrët tuaja kanë parazitë: Si t’i largoni në mënyrë natyrale Teksa është e vërtetë që infeksionet e parazitëve kanë tendencë të prekin kryesisht fëmijët, ne ju sigurojmë se ka një p
Mendoni se i dinit të gjitha? Epo shikoni këto foto atëhere (FOTO LAJM) Bota rreth nesh nuk pushon së mahnituri. Por me qasjen e sotme në internet, është e vështirë të besohet se ka ende gjëra
Ministri serb provokon me "Shqipërinë e Madhe", flet për Edi Ramën Ministri i Mbrojtjes në Serbi, Aleksandar Vulin ka vazhduar me teoritë e tij për zgjidhjen e problemeve Kosovë-Serbi.
Dëshironi që martesa t’ju zgjatë më shumë se pesë vjet? Atëherë duhet të keni parasysh moshën Dëshironi që martesa t’ju zgjas të paktën pesë vjet? Shumica duan – pesë vjet mjaftojnë për të parë nëse martesa po j
Joachim Low i përgatitur, ka një plan për në Botëror Ku edhe katër ditë na ndajnë nga Botërori i "Rusia 2018" shumë skuadra janë grumbulluar në Rusi dhe pritet që edhe të tj
10 mënyra si të eliminoni aromat e këqija në shtëpi Çdo shtëpi ka ngjyrat, stilin dhe erërat e veta. Nëse doni që banesa të ketë erë të mirë jo vetëm për ju, por edhe për m
E rrahën se komplimentoi një femër, Krasta publikon foton e vjetër? Adi Krasta është rikthyer ditën e sotme në vëmendjen e fansave, pasi një profil në Instagram me emrin e moderatorit të n
Mënyra se si flini tregon diçka për ju! A e dinit që pozicioni juaj i gjumit tregon shumë për personalitetin tuaj? Më poshtë ne po ju tregojmë në mënyrë të p