999 rezultate për

atalanta

Zyrtare/ Berat Gjimshiti largohet nga Atalanta Sezonin e ardhshëm, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare Berat Gjimshiti do të luajë me skuadrën e Avellinos e cila militon
Berat Gjimshiti largohet nga Atalanta Berat Gjimshiti pritet që gjatë kësaj merkatoje të largohet nga skuadra e Atalantas. Sipas "Gazzetta dello Sport", e ard
Çmenduri në "Bergamo", Atalanta dhe Roma dhurojnë spektakël (VIDEO) Seria A ka dhuruar një ndeshje spektakolare ne “Bergamo” , një nga ato sfidat që pa frikë mund ta cilësosh sit “çmendur”
Modelja parashikoi saktë rezultatin e Atalanta-Milan, por vetëm ... (FOTO) Modelet italiane vazhdojnë të parashikojnë ndeshjet e Series A. Një gjë të tillë e ka bërë edhe Francesca Lukasik, para
Roma shkatërron në derbi Lacion, Atalanta përmbys Milanin (VIDEO) Roma nuk fal në derbi dhe shkatërron Lacion me rezultatin e thellë 4-1. Skuadra e Spaleltit ka dominuar të gjithë ndeshj
Ja si e parashikon kjo modele rezultatin e ndeshjes Atalanta-Milan (FOTO) Milani do të ketë një përballje me skuadrën e Atalantës këtë të dielë dhe kjo modele seksi italiane ka parashikuar rezul
Gjimshiti feston me të dashurën kalimin te Atalanta Berat Gjimshiti duket tejet i lumtur pas transferimit në Itali te Atalanta Ai ka zgjedhur të festojë me të dashurën e
"La Gazzeta", ja kur firmosë Gjimshiti me Atalantën Berat Gjimshiti do të zyrtarizohet te Atalanta të hënën. Ish mbrojtësi i Zyrihut është shumë pranë klubit italian dhe si
Atalanta i jep leksion futbolli Romës së Garsias (VIDEO) Roma është zyrtarisht në krizë. Skuadra e Rudi Garasias pëson humbjen e radhës në kampionat, duke u mposhtur në shtëpi e
15 talentët që janë zbuluar nga Atalanta (FOTO LAJM) Atalanta në Serinë A, thuajse gjithmonë ka qenë një skuadër që ka zënë vend në mesin e tabelës, ndërkohë që jo në pak vi
Berlusconi i zhgënjyer: Atalanta mu duk si Milani i Sacchit Në Tribunën Vip të San Sirosdje ishte i pranishëm edhe Silvio Berlusconi, i cili në përfundim të sfidës u shfaq dukshëm
Milan nuk fiton kundër Atalantës (VIDEO) Tifozët e Milan me siguri ishin përgatitur për një fitore sonte kundër Atalantës, por se ekipi i tyre nuk ka arritur më
Cenaj, talenti më i ri që i bashkohet Serisë A Drilon Cenaj, një mesfushor i talentuar 18-vjeçar, ishte në kërkim te dy klubeve italiane: Atalanta dhe Chievo, por më p
Rënditja e Serie A pa gabimet e arbitrave (FOTO) Takim i ri me kundërklasifikimin e Paddy Power, kompania e basteve që çdo javë bën rënditjen e Serie A pa llogaritur gab
Atalanta Kërçyku, missi shqiptar që do të kurorëzojë "Miss Serbinë" (FOTO LAJM) Atalanta Kërçyku është njëra ndër bukuroshet shqiptare që ka arritur suksese me rendësi në botën e modës në Shqipëri dhe
Eurogol i futbollistit të Atalantas, German Denis (VIDEO) Një eurogol është shënuar në ndeshjen Atalanta - Sassuolo në Serie A. Në minutën e 42-të, pas një pasimi të saktë të
Juve-Atalanta, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 24 e Serie A starton sot në mbrëmje me ndeshjen Juventus-Atalanta. Kjo për shkak se të martën ekipi i Massimilian
Vidal K.O, humbet Atalantan Arturo Vidal humbet ndeshjen e nesërme kundër Atalantas, e vlefshme për javën e 24 të Serie A. Mesfushori nga Kili, asht
Ja përplasja e Shaqirit me futbollistin e Atalantas (VIDEO) Xherdan Shaqiri shënoi golin e parë për Interin në fitoren e sotme 1-4 ndaj Atalantas, por gjilanasi e humbi disi toruan
Atalanta-Inter, Icardi nuk ia del dot Nuk mund të bëhet asgjë për Mauro Icardin, i cili vazhdon të ketë probleme me virusin intestinal. Sulmuesi nuk do të jet