999 rezultate për

atalanta

Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka mposhtur 3:2 Atalantan e Etrit Berishës, për të kaluar tutje në çerekfinale të Kupës së Italisë.
Super lajm te Atalanta, rikthehet Etrit Berisha Atalanta dje ka nisur përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj Chievos në "Bentegodi", teksa lajmi më i rëndësishëm është
Montella: Milani meritoi më shumë se barazim Vincenzo Montella është i bindur se Milani i tij meritonte më shumë sesa një pikë nga ndeshjet e fundit kundër Romës dhe
Milan-Atalanta ndahen në paqe (VIDEO) Pas humbjes 1:0 nga Roma, Milani i Vincenzo Montellas ka barazuar 0:0 me Atalantan e Etrit Berishës, ndeshje kjo që u zh
Milani provë "ferri" ndaj Atalantës, ja formacionet (FOTO) Pas pak minutash Milani do të zbresë në fushë për të luajtur një ndeshje që do të vendosë shumë për objektivin e saj për
Manaj në listën e më të dobëtëve në Serinë A Rey Manaj vijon të zhgënjejë në Serinë A me skuadrën e Pescarës. “Tuttomercatoweb” ka postuar një listë me 20 lojtarët m
Njihuni me dy super blerjet e Juves, të martën takimi final Juventus praktikisht ka mbyllur gjithçka për transferimin e Kessie dhe Caldara nga Atalanta. Në ditën e djeshme një tele
Juventus nuk ndalet, mposht Atalantan (VIDEO) Juventusi u është rikthyer fitoreve në Serinë A, pas humbjes shokuese nga Genoa javën e kaluar. Në xhiron e 15’të, Ju
Formacionet zyrtare/ Juventus – Atalanta Juventus dhe Atalanta do të përballen në “Juventus Stadium” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për
Një lajm shumë i keq nga Berisha Portieri i përfaqësueses shqiptare, i cili i lëshoi vendin në portë Sportielos në ndeshjen e djeshme përballë Bolognas n
Atalanta i Berishës leksion futbolli Romës, fiton dhe Lazio me Strakoshën (VIDEO) Atalanta e Etrit Berishës i jep një leksion të vërtetë futbolli Romës. Skuadra që drejtohet nga Gasperini ka dhuruar një
Etrit Berisha sërish në merkato, gati shkëmbimi me Paloschin Etrit Berisha përfundon sërish në merkato, por këtë herë kërkohet me ngulm nga skuadra aktuale ku po luan i huazuar, Ata
Atalanta e frikshme, Berisha i pamposhtur Atalanta dhe Etrit Berisha po kalojnë një moment magjik në këtë fillim sezoni. Bergamaskët ku luan edhe portieri shqipta
Shkëlqimi i Etrit Berishës, Atalanta kërkon ta blejë përfundimisht Etrit Berisha është njeriu i momentit te Atalanta. Falë paraqitjeve fantastike të gardianit kuqezi i cili i ka vendosur
Formacioni më i mirë i javës së 10-të në Serinë A (FOTO LAJM) Fundjava ka dhuruar jo pak surpriza në Serinë A, veçanërisht dita e diel. Atalanta, Juventus dhe Sampdoria kanë qenë pro
Berisha: Ndihem mirë te Atalanta, Izraeli ndeshje vendimtare 8 ndeshjet e fundit si titullar, 6 gola të pësuar por në 6 sfidat e fundit ai e ka ndihmuar Atalantën të grumbullojë 16
Super Berisha, i jep një pikë Atalantës dhe vlerësohet më i miri (VIDEO) Etrit Berisha është në një formë të jashtëzakonshme. Portieri i kombëtares sonë ka qenë edhe sot më i miri në fushë për
Trajneri e konfirmon: " Berisha është portieri titullar i Atalantës" Etrit Berisha më në fund arrin synimin e tij që të jetë titullarë në serinë A. Portieri tjetër Sportiello këtë verë
Atalanta beson sërish te Etrit Berisha Etrit Berisha do ta nisë sërish nga minuta e parë edhe sfidën e javës së 5-të. Pas humbjes së thellë ndaj Cagliarit, po
Lajme të mira për Etrit Berishën te Atalanta Më në fund ka vend dhe për Etrit Berishën për të qenë titullar i portës së Atalanta-s këtë të dielë ndaj Cagliari-t.