999 rezultate për

atalanta

Hidhet shorti për Kupën e Italisë, një përballje e bukur po vjen Ditën e sotme është hedhur shorti për Kupën e Italisë. Shorti ka parë 8 ekipe të kualifikuara automatikisht në 1/16
Juventus vazhdon presionin për lojtarin e Atalantas Juventus vazhdon të interesohet për Leonardo Spinazzola. Siç shkruan gazeta "Gazzetta dello Sport", bardhezinjtë po
Atalanta vendos përfundimisht për fatin e Etrit Berishës Pas shumë aludimesh dhe diskutimesh, Atalanta merr më në fund vendimin final për Etrit Berishën. Drejtuesit e klubit ber
Atalanta gjen "formulën" për të blerë përfundimisht Etrit Berishën Atalanta pritet të zyrtarizojë shumë shpejt blerjen përfundimtare të portierit shqiptar, Etrit Berisha. Pasi shkëlqeu pë
Atalanta në dilemë për të ardhmen e Etrit Berishës Atalanta pas një super sezonin, vitin e ardhshëm do të marrë pjesë në kupat e Europës, ndërkohë që merita për rezultatet
E ardhmja e Etrit Berishës, Atalanta e gjen zgjidhjen ... Atalanta e ka gjetur më në fund rrugën për të transferuar Etrit Berishën përfundimisht nga Lazio. Klubi bergamask është
Atalanta i vendos një çmim të çmendur në merkato për Gjimshitin Berat Gjimshiti do të kthehet gjatë verës te Atalanta dhe duket se klubi i Serisë A ka plane të rëndësishme për futbolli
Habit ish missi shqiptar: Përdor bukurinë për të fituar vende pune (FOTO LAJM) Misi shqiptar Atalanta Kercyku ka qenë e ftuar në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskes ku ka folur pa dorashka për çdo p
Atalanta tradhton Berishën, nuk i blen kartonin nga Lazio Etrit Berisha po shkëlqen në sezonin e parë me Atalantën, ndërkohë që me mbylljen e sezonit përfundon dhe akordi për hua
Falcao sulmon Juven: Atalanta u shënoi dy gola, gjithçka është e mundur Radamel Falcao sfidon Juventusin kur mbeten pak më shumë se 24 orë nga super ndeshja që do të luhet në Francë. Sulmuesi
Atalanta ndal Juventusin (VIDEO) Juventusi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Atalanta, duke barazuar 2:2, në të cilën ndeshje ven
Formacionet zyrtare, Atalanta – Juventus Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Atalantas e Juventusit, e cila zhvillohet nga ora 20:45 në kuadër të x
Atalanta i bën ofertën e parë Lazios për Berishën Etrit Berisha i ka bindur të gjithë gjatë këtij sezoni fantastik te Atalanta. I transferuar nga Lazio te skuadra zikaltë
Atalanta e kënaqur nga Etrit Berisha, por e ardhmja ... Etrit Berisha është duke zhvilluar një super sezon te Atalanta pas huazimit nga Lacio, duke i mahnitur të gjithë me para
Berisha i pamposhtur, ja nota që mori në barazimin ndaj Fiorentinës Atalanta nuk arrin që të marrë fitoren e radhës në kampionat, teksa u ndal në sfidën ndaj Fiorentinës. Etrit Berisha
Atalanta mposht Napolin e Hysajt (VIDEO) Atalanta e Etrit Berishës ka marrë tri pikë shumë të rëndësishme në xhiron e 26’të në Serie A, duke e mposhtur në udhëti
Shfaqen problemet e para për Etrit Berishën te Atalanta Etrit Berisha po kalon një sezon fantastik te Atalanta, aty ku po luan rregullisht dhe e shohin si të pazëvendësueshëm.
Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka mposhtur 3:2 Atalantan e Etrit Berishës, për të kaluar tutje në çerekfinale të Kupës së Italisë.
Super lajm te Atalanta, rikthehet Etrit Berisha Atalanta dje ka nisur përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj Chievos në "Bentegodi", teksa lajmi më i rëndësishëm është
Montella: Milani meritoi më shumë se barazim Vincenzo Montella është i bindur se Milani i tij meritonte më shumë sesa një pikë nga ndeshjet e fundit kundër Romës dhe