999 rezultate për

atalanta

Roma ngushton diferencën ndaj Atalantas (VIDEO) Roma ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas në ndeshjen që po luhet në "Olimpico". Autori i golit është Edin Dzeko q
Atalanta trondit Romën me dy gola, dhe e mbyll pjesën e parë në avantazh (VIDEO) Atalanta e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh me dy gola kundër Romës, që i ka dhënë një shuplakë të madhe. Golat
Berisha mposht Hysajn, Atalanta triumfon ndaj Napolit në San Paolo (VIDEO) Atalanta ka mposhtur Napolin 1-2 në "San Paolo" për të kaluar në gjysmëfinale të Coppa Italia Golat për skuadrën Berg
Atalanta i shënon edhe golin e dytë Napolit (VIDEO) Atalanta ka shënuar edhe goin e nokautit për Napolin në "San Paolo" Autori i golit është sulmuesi Papu Gomez, që në
Ka gol në ndeshjen Napoli - Atalanta (VIDEO) Atalanta ka kaluar në avantazh kundër Napolit në "San Paolo". Goli është shënuar nga mbrojtësi belg, Castagne në min
Atalanta e Etrit Berishës turpëron Milanin në shtëpi (VIDEO) Milani luajti me Atalantën në “San Siro” ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Serie A. Skuadra e Gattusos u mposh
Strakosha flet pas barazimit dramatik ndaj Atalantas, si dhe duelin me Berishën Mbas barazimit të çmendur me Atalantën, Tomas Strakosha u vlerësua nga mediat laciale, për paraqitjen e tij ndaj ekipit
Atalanta me Berishën titullarë ndal Torinon dhe vazhdon sezonin e mrekullueshëm Atalanta e Etrit Berishës i merr një pikë shumë të rëndësishme Torinos në transfertë (1-1), duke mbajtur një pozicion më
Vlerësimi i lojtarëve Inter - Atalanta (FOTO LAJM) Inter ka shënuar fitore prej 2:0 ndaj Atalantas, duke rrëmbyer kështu pozitën e dytë në Serie A Sipas Whoscored, lojt
Formacionet zyrtare: Inter - Atalanta Interi përballet sonte me Atalantën në "Giuseppe Meazza", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 13-të të Serie A. Inter
Inter pranë nënshkrimit me qendër mbrojtësin 27-vjeçar Mbrojtësi i Atalantas, Toloi, ka përfunduar në radarin e drejtuesve të Interit. Sipas Calciomercato.com, koordinatori
Inter interesohet për talentet e ndeshjes Atalanta-SPAL , dërgon vëzhgues Inter po vijon punën për të piketuar elementët që mund të afrohen në ekip, në sesionet e ardhshme të merkatos. Pas ekspe
Shikoni çfarë goli ka pranuar Berisha në minutat e fundit (VIDEO) Atalanta ka barazuar 1:1 me Apollon, ndeshje e vlefshme kjo për UEFA Europa League. Portieri i Kombëtares shqiptare,
Berisha shijoi suksesin e Atalantës i ulur në stol Atalanta ka mposhtur me rezultatin e pastër 3-0, Veronën në takimin e vlefshëm për javën e 10 të Serisë A. Portieri i ko
Chiellini ka vërejtje: VAR na ndëshkoi kundër Atalantas Juventus në Bergamo barazoi 2-2 kundërt Atalantas, e cila bëri një përmbysje të disavantazhit 2-0, ndërkohë që e shpëtoi
Caldara te Juventusi? Mattia Caldara do ta mbyllë sezonin te Atalanta para rikthimit në Juventus. Juventus e ka gati përforcimin e ri në mb
Pas Milanit dhe Genoa bie viktim e Imobiles (VIDEO) Lacio ka marrë një tjetër fitore në Serinë A duke mposhtur në transfertë me rezultatin 2-3 Xhenoan në ndeshjen e vlefshm
Pas Milanit dhe Genoa bie viktimë e Imobiles (VIDEO) Lacio ka marrë një tjetër fitore në Serinë A duke mposhtur në transfertë me rezultatin 2-3 Xhenoan në ndeshjen e vlefshm
Atalanta kthehet tek fitorja, Berisha lojtari i ndeshjes Etrit Berisha dhe Atalanta e tij janë rikthyer te fitoret në Serie A. Pas dy humbjeve radhazi nga Roma dhe Napoli, Atala
Napoli magjik përmbys Atalantan (VIDEO) Një super Napoli ka arritur të përmbysë Atalantan e cila u gjend në avantazh që në minutën e 15 falë golit të Bryan Cris