999 rezultate për

aston

Fitore spektakolare e Manchester United (VIDEO) Futbollistët e Manchester Unitedit pas një kthese të madhe, e kanë mposhtur ekipin e Aston Vilës me rezultat 3:2, në xhi
17 kartona të kuq për të ndalur dhunën (VIDEO) Një barazim 3-3 midis Wanderers dhe Juventud në Uruguaj përfundoi në kaos pasi arbitri nxorri me karton të kuq plot 17 l
Berisha nuk ndalet, vjen goli i rradhës (VIDEO) Besart Berisha vazhdon të shënojë në Australinë e largët. Skuadra e tij Brisbane Roar priste në takimin e A League Weill
Aston Martin DB9 2013 (FOTO LAJM) Aston Martin sapo ka prezantuar modelin e rifreksuar DB9, para premierës më 27 shtator në panairin e Parisit. Ky model s
Chelsea ofron leksion futbolli, eliminohet City (VIDEO) UPDATE - Kanë përfunduar ndeshjet e rrethit të tretë të Kupës së Ligës në Angli. Kampioni aktual i Europës, Chelsea, ka
Aston Martin Vanquish, një tjetër supermakinë (VIDEO-FOTO) Çdo gjë gati për prezantimin e Aston Martin Vanquish 2013. Modeli Coupe është ndër makinat më të avancuara dhe më të fuq
Seria e fundit e Aston Martin, e mahnitshme (VIDEO-FOTO) Aston Martin prezanton makinën më të re sportive model One-77 seria Q. Makina e re vjen me një dizajn sportiv ndërsa ajo
Inter, sulmi i fundit për Ramirez Sipas asaj që shkruante në numrin e djeshëm "La Gazzetta dello Sport", pasi humbi Lucas Moura, Inter është gati të ndërm
Inter, pret Lucas dhe vëzhgon Ramirez Jo vetëm Dossena në plaet e zikaltërve, shkruan "La Gazzetta dello Sport". Në faqen e saj online, gazeta më e madhe spor
Vjen modeli i ri i Aston Martin, një super makinë (VIDEO) Një ndërthurje mes makinës sportive edhe asaj për udhëtare do të hidhet sëshpejti në treg modeli i ri Vanquish i Aston
Përplasje makinash luksoze (VIDEO) Të paktën 130 mijë euro është vlerësuar dëmi i shkaktuar nga një aksident automobilistik në Francë teksa disa makina të
Garë për meritën e njohjes Pas njohjes së pavarësisë së Kosovës nga ana e Brunei Darussalam është rikthyer gara e vjetër për merita mes Behgjet Pac
Premier League, fiton Chelsea, ndalet Liverpool Chelsea bën tjetër fitore në Premier League duke fituar në shtëpi 2-1 me Wigan Athletic të vendit të fundit. Megjithëse
Dramë në futboll, lojtari me leuçemi Kapiteni i Aston Vilës, Stilijan Petrov është diagnostikuar me leuçemi akute, duke tronditur futbollin britanik për të d
Arsenal bën detyrën, Liverpool çudinë (VIDEO) Arsenalit i ka mjaftuar vetëm pjesa e parë për të siguruar fitoren dhe tre pikët në ndeshjen e sapo përfunduar ndaj Asto
Sanino nis takimet me Berishën dhe Haxhinaston Drejtori për Zgjerimin në Komisionin Europian Stefano Sannino do të takojë sot kryeministrin Sali Berisha ku në qendër t
Vajza e kryetares së Gjykatës së Lartë padit Haxhinaston Vajza e kryetares së Gjykatës së Lartë ka paditur Ministrin e Jashtëm Edmond Haxhinasto për lirim të padrejtë nga puna.
Arsenal përmbys Aston Villan (VIDEO) Topçinjtë sigurojnë kualifikimin për raundin e pestë të FA Cup pasi shënuan fitore në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbr
Makinat më të mira që kanë marrë pjesë në filmat 007 Seritë e filmit të mirënjohur James Bond ose siç njihet ndryshe 007 më së shumti qëndrojnë në mendje për modelin avangar
Londër, shitet një Aston Martin i rrallë Një Aston Martin DB5, e cila ishte porositur nga George Harrison është shitur në një ankand për 350 00 paund. Makina e p