999 rezultate për

aston

Vjen super-makina Aston Martin DB9 GT (FOTO LAJM) Makina luksoze britanike Aston Martin ka nxjerrë në treg modelin e ri DB9 GT, i krijuar nga një dorë dhe që është makina
Zbulohet prapaskena, Januzaj luante mbrëme ndeshjen e fundit Adnan Januzaj i ka mbyllur "gojën" Louis Van Gaalit. Goli i tij vendimtar në përballjen me Aston Villën e ka ndërruar kr
Kim: Nuk do ta quajmë djalin “Easton West" Kim Kardashian ka lënë të kuptojmë se kur të jetë koha e duhur, ajo do të tregojë se çfarë emri do ti vendoset djalit të
Drama e lojtarit të Aston Villës (FOTO LAJM) Jack Grealish do ketë probleme me skuadrën për shkak të disa fotove të marra nga pushimet e tij. Mesfushori i Aston Vill
Sauthempton luan "tennis", Mane hyn në histori (VIDEO) Sauthempton më ritëm të frikshëm. Skuadra angleze ka arritur një fitore tenistike 6-1 ndaj Aston Villas në ndeshjen e pa
Aston Villa në finalen e FA Cup, mposht Liverpoolin (VIDEO) Pas Arsenalit mësohet edhe skuadra e dytë finaliste e FA Cup. Ajo është Aston Villa, që në gjysmëfinalen e përfunduar pa
Liverpool në gjysëmfinale të FA Cup (VIDEO) Fitore e Liverpoolit me rezultat 1-0 në ndeshjen e çerekfinales së Fa Cup kundër Blacburn Rovers. Fitorja e sotme në
Aston Martin makinë elektrike me 1000 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Aston Martin po punon për të sjellë një linjë të re të modeleve të makinave, në versionin elektrik me 1000 kuaj fuqi.
Dopietë e Herreras, United merr vendin e tretë (VIDEO) Manchester United vijon serinë e fitoreve në Premier League. "Viktima" e fundit e djemve të Louis Van Gaal ka qënë Aston
Një ndërhyrje e denjë për Kung-Fu (VIDEO) Të gjithë e dimë që Premier League është një kampionat ku dominon forca fizike, por në rastin që ju sjellim më sipër i t
Talenti kosovar te Aston Villa? (FOTO LAJM) Një tjetër futbollist kosovar mund të zbarkojë shumë shpejt në Premier League. Pas Adnan Januzaj, djaloshi 16-vjeçar Din
Fabregas në fushë kundër Evertonit Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho, ka paralajmëruar rikthimin e Cesk Fabregasit në ndeshjen e së mërkurës kundër Everto
Arsenal-show, "manita" ndaj Aston Villa-s (VIDEO) Arsenal dhuron spektakël dhe mposht Aston Villan në ndehsjen e javës së 23 të Premier League-s. Djemtë e Arsene Wenger k
Nuk mjafton Falcao, Aston Villa ndal Manchester-in (VIDEO) Pas një sërë fitoresh rradhazi Manchester United ndalet në fushën e Aston Villas. Ndeshja e vlefshme për javën e 17 të P
E la Mourinhon me "gisht në gojë": Ndeshja s'ka mbaruar (VIDEO) Paul Lambert ka refuzuar t’i japë dorën Jose Mourinhos, i cili shkoi të takonte teknikun e Aston Villas para se arbitri
Ozil falënderon tifozët për mbështetje Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, ka thënë se është i kënaqur me fitoren kundër Aston Villas. “Topçinjtë” në fundjavë
Fiton Arsenal, 3 gola në 192 sekonda (VIDEO) Pas humbjes në Champions League me Borussia Dortmund Arsenal rikthehet te fitorja në Premier League. "Viktima" e fundit
Liverpool humbet në shtëpi (VIDEO) Liverpooli duket se nuk do të jetë rival i denjë i Chelseat për titullin e Premier Leagues. Redsat humbën në shtëpi p
Cleverly mund të largohet nga Manchesteri Tomm Cleverly duket se e ka të ardhmen larg "Old Trafford", pasi Van Gaal nuk e pëlqen shumë lojtarin. Aston Villa dh
Zyrtare: Ahmadi lë Aston Villan Karim el Ahmadi është larguar nga Aston Villa për t'u rikthyer sërish tek Feynord. 29-vjçari në dy sezoni tek anglezë