999 rezultate për

aston

Robert Pires llaston Mbappen: Ka karakteristikat e duhura për Arsenalin Drejtori i Arsenalit ka tentuar ta blejë fillimisht Mbappen me komplimente. Ai ka folur për tipin e lojtarëve që iu
A është ky modeli më i rëndësishëm i Aston Martin? (VIDEO) Modeli DB11 i krijuar nga prodhuesi britanik Atson Martin, ishte menduar se është bazuar në DB9 dhe është zëvendësim i t
Aston Martin sjell linjën e re me vetëm 5 vetura (FOTO LAJM) Pasi nderoi forcat ajrore me një edicion të limituar prej tetë njësive, Aston Martin sjell një tjetër edicion me tri vet
Olsi llaston Armelën, Damiano: "Të kam thënë tre herë kujdes nga ai" Në shtëpinë e "Big Brother" Olsi ka filluar ta llastojë shumë Armelën. Por Damiano i thotë Armelës se e kupton atë q
Del në shitje Aston Martin i ri që imiton jahtin e shpejtë (FOTO LAJM) Ky Aston Martin në shikim të parë duket si çdo Vanquish Volante, mirëpo është i vetmi që u bazua në barkën me shpejtësi
Kardashian llaston vajzën me çantën dy mijë dollarë (FOTO LAJM) Jo vetëm vajza e Beyonces e ka mundësinë për të mbajtur një fustan me diamantë, pasi me të njëjtën status është edhe vaj
Etrit Berisha merr dy oferta nga Anglia Etrit Berisha është gjithmon e më larg Lazios. Aston Vila dhe Everton kanë shfaqur interes për gardioanin e Kombëtares s
Skuadrat që ranë nga Premier League Skuadrat që ranë nga Premier League janë Newcastle United, Norwich dhe Aston Villa. Aston Villa kishte rënë prej disa
Aston Villa në Championship, kapiteni nis festën dhe pezullohet Kapiteni i një skuadre duhet të jetë një lider në fushë dhe një shembull jashtë saj, por diçka e tillë nuk ndodh me kapi
Futbollist më fatkeq se ky vështirë të gjeni Mbrojtësi i Aston Villa-s, i huazuar te Kidderminster, e ka përjetuar dy herë ndjesinë e rënies një kategori më të ulët.
United mbetet në garë për Champions, mund Aston Villën (VIDEO) Manchester United mban gjallë shpresat për një vend në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm. Skuadra e Luis van Gaal
Dua Lipa në “Glastonbury Festival” Sapo përmendet emri i Dua Lipës, ndërmend të vijnë shumë koncerte, këngë të suksesshme e mjaft të luajtura. Këngëtar
Besnik Hasi trajner në Premier League? Besnik Hasi po i ngjit shkallët në karrierën e tij si trajner. "Daily Mail" raporton se në listën e kandidatëve për të
Aston Martin në F1, marrëveshje me Red Bullin për makinën e re Aston Martin ka arritur një marrëveshje me Red Bullin për dizenjimin e "hipermakinës" së re të saj. Mësohet se Aston
Udhëton 25 orë për të ndjekur Aston Villën që shkatërrohet 0-6 Nuk është diçka që e bëjnë të gjithë: përgatit valixhet, dhe më pas nis një udhëtim që zgjat 25 orë për të parë një ndes
Klopp: Ekipi ishte mirë por duhet të mësohet të luajë edhe pa lojtarët cilësor Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, pas fitores së thellë ndaj Aston Villas është shprehur shumë i kënaqur ndaj ekipit
Liverpool luan tenis ndaj Aston Villës (VIDEO) Liverpooli shfaqet i frikshëm në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp është rikthyer te fitoret me një sukses tenistik
Të gjithë investitorët e huaj në Maqedoni, anashkalohet Shqipëria Prodhuesi i makinave luksoze, Aston Martin deklaroi se po konsideron Maqedoninë si një nga vendet më të mundshme për të
Fejohet Eva Longoria (FOTO LAJM) Pas dy martesave të dështura, tashmë aktorja Eva Longoria ka gjetur dashurinë dhe është fejuar. Lajmin e ka ndarë me të
Manchester City ndalet nga Aston Villa (VIDEO) Manchester City bën një tjetër hap fals në Premier League pasi nuk ka mundur që të marrë 3 pikët e radhës në ndeshjen nd