999 rezultate për

aston

Merkato e verës, City gati të bëjë "pazar" me Interin Pep Guardiola po mendon për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. Dhe tekniku spanjoll ia ka vënë syrin tre
Pas City-t, edhe Liverpooli në garë për yllin e Interit Liverpool dhe Manchester City tashmë do të kenë një tjetër garë interesante. ‘Calciomercato’ raporton se dy gjigantët
Ndërron jetë në moshën 35 vjeçare ish futbollisti i Aston Villas, Burnley dhe Cardiff Ka ndërruar jetë në moshën 35 vjeçare ish mesfushori i Cardiff City, Peter Whittingham. Skuadra e Cardiff City, përme
Manchester United "trullos" Grealish, i ofron trefishin e pagës Manchester United po bën maksimumin për të nënshkruar me yllin e West Ham, Jack Grealish. United shpresojnë të siguro
Dhimbje koke për Mourinhon, Son mungon ndaj Leipzig Tottenham do të përballet me Leipzig me disa mungeësa të rëndësishme, përvec Kane që dihej "spurs" nuk do të kenë në dis
Tottenham ja del në sekondat e fundit ndaj Aston Villës (VIDEO) Tottenham ja ka dalë me sukses ndaj Aston Villës duke fituar 2-3 në sekondat e fundit, shkruan Albeu.com. Skuadra e M
Tottenham barazon rezultatin ndaj Aston Villës (VIDEO) Qendërmbrojtësi i "spurs" ka shlyer gabimin e minutave të para. Alderweild pas autogolit ka barazuar rezultatin për T
Befasohet Tottenhami, Aston Villa kalon në avantazh (VIDEO) Tottenhami është befasuar që në minutat e para nga Aston Villa në shtëpinë e këtyre të fundit. Një gabim trashanik i
Deklarata e të ftuarit i shkrin të gjithë së qeshuri në emision: Më llaston vjehrra (VIDEO) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, tema kishte të bënte me çiftet dhe të ftuarit ishin Lorenc Jemini, Sofia Jemini, Xhens
FA Cup/ Klopp do respektojë pushimet dimërore, ndaj Shrewsbury në stol Critchley Ashtu si në çerekfinale e Kupës së Ligës ndaj Aston Villës, Klopp ka vendosur që Liverpool të luaj me skuadrën e të rinj
Largimi i Reinas, Milani zyrtarizon portierin e ri Pepe Reina është zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë n
I dashuri biznesmen llaston Genta Ismajlin me super dhurata për festa (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli ka bërë së fundmi publike lidhjen e saj të dashurisë me një biznesmen turk, i cili madje i ka p
Aston Villa është e "varfër" për të blerë Rashicën Milot Rashica gjithnjë e më shumë është në fokusin e shumicës së klubeve në Europë Sulmuesi kosovar, i cili ka shkëlq
Aston Villa turpëron Liverpool, "The Reds" eliminohen nga Carabao Cup (VIDEO) Liverpooli rrezikoi duke aktivizuar zbriti në fushë me emra krejt të rinj në sfidën me Aston Villan në çerekfinale të Ku
Media britanike krahason Rashicën me Sanchezin Mediumi britanik, HITC, e ka krahasuar Milot Rashicën dhe Alexis Sanchezin, pasi sulmuesi kosovar po kërkohet nga Aston
Tifozët e Aston Villës duan Rashicën Tifozët e Aston Villas i kanë shfrytëzuar llogaritë e tyre në rrjete sociale për të reaguar ndaj lajmit se Milot Rashica
U bë fenomeni i 2019, Tayna llaston veten me super bishën (FOTO LAJM) Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës "BMW X
Leicester City vazhdon ndjekjen e Liverpoolit, shkatërron Aston Villan (VIDEO) Leicester City triumfuoi 1:4 ndaj Aston Villas. Dy golat e Jamie Vardy (20’ 75’), i cili shënoi në ndeshjen e tetë ra
Chelsea rikthehet të fitorja, Leicester regjistron fitoren e 7 radhazi (VIDEO) Mbrëmja e sotme po rezulton spektakolare në Premier League. Chelsea fitoi 2-1 në shtëpi përballë Aston Villa. Abraham
Chelsea në avantazh, i përhershmi ndëshkon Aston Villan (VIDEO) Chelsea ka arritur të kalojë në avantazh kundër Aston Villës. "Blutë" e Londrës frymëzohen nga sulmuesi Abraham në m