999 rezultate për

aston

Plot 9 gola, Liverpool degjenerohet keq fare nga Aston Villa (VIDEO) Liverpuli është shpartalluar me rezultatin 7-2 në sfidën e vlefshme për javën e 4-t të Premier Ligës. Një humbje kat
Rashicës i mbetet vetëm një opsion largimi, Aston Villa Milot Rashica me shumë gjasë do të mbetet te Werder Bremen. Drejtori sportiv i Werder Bremen vazhdon të besojë se ka
ZYRTARE/ Ylli i Chelsea transferohet te Aston Villa Ross Barkley ka kompletuar transferimin e tij te Aston Villa. Mesfushori i Chelseat do të huazohet për një sezon në k
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua
Klubi anglez nuk dorëzohet për Rashicën Aston Villa nuk do të dorëzohet për Milot Rashicwn. "Birmingham Mail" raporton se interesimi i Aston Villës për trans
Vettel "divorcohet" nga Ferrari, arrin marrëveshje me këtë skuadër Sebastian Vettel, 4 herë kampion bote në Formula 1, do të pilotojë me makinën Aston Martin sezonin e ardhshëm. Piloti
Milot Rashica te Aston Villa? Aston Villa është duke u përgatitur ta transferojë yllin e Werder Bremenit, Milot Rashica gjatë afatit kalimtar veror, r
Rashica afër transferimit në Premier League Rashica tashmë po i përgatit valixhet që të largohet nga Werderi drejtë një skuadre të re. Nga shumë media botërore,
Aston Villa mposht Arsenalin dhe shpreson te mbijetesa (VIDEO) Arsenali si duket ka marrë "mësysh" pas fitores ndaj Liverpoolit dhe Manchester City. Skuadra e Mikel Artetas është m
Zhbllokohet sfida, Aston Villa-Manchester United (VIDEO) Manchester United ka zhbllokuar shifrat në ndeshjen ndaj Aston Villës në transfertë. Miqtë shënuan me 11-metërsh me B
Grealish te Manchester United? Flet agjenti i lojtarit Ole Gunnar Solskjaer po përpiqet të bëjë një skuadër talentesh të rinj, në ‘Old Trafford ‘që kur i është dorëzuar një ko
Ylli i Aston Villës akoma edhe më pranë Man.United Ylli i Aston Villa, Grealish, vazhdon të lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Manchester United. Sipas r
Chelsea triumfon me përmbsyje ndaj Aston Villës (VIDEO) Chelsea ka fituar me përmbysje 1:2 ndaj Aston Villën. Blutë u befasuan në minutën e 43 nga Kourtney Hause që iu dha e
"Çmendet" Chelsea, përmbys Aston Villën në 3 minuta me dy gola (VIDEO) Chelsea ka bërë të pambundurën ndaj Aston Villës. Blutë e Londrës kanë përmbysur vendasit duke shënuar dy gola në ve
Zhbllokohet sfida mes Aston Villas dhe Chelsea (VIDEO) Aston Villa ka kaluar në epërsi kundër Chelseas në fund të pjesës së parë. Kortney Hause i ka shokuar blutë duke shën
Premier League rifillon me një gabim amatoresk, topi hyn në portë, por goli nuk pranohet (VIDEO) Kampionati anglez ka rifilluar pas tre muajsh pauzë. Ndeshja e parë pas rikthimit ishte ajo në mes të Aston Villës dh
Aston Villa i vendos çmimin Grealishit, i tepërt Skuadra e Aston Villës nuk e ka ndërmend ta shesë me ­çmim të lirë, Jack Grealishin. Sipas ‘Daily Mail’, Aston Villa
Sot rikthehet edhe Premier League, këto janë dy ndeshjet e sotme Ashtu si shumica e kampionateve tjera, edhe ai anglez do të rikthehet pas bllokimit gati tre mujor për shkak të pandemis
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën Aston Villa po bëhet gati ta thyej rekordin e klubit për transferimin e Milot Rashicës. Ylli i Kosovës është duke u k
Manchester United insiston për transferimin e yllit të ri anglez Manchester United vazhdon të insistojë për transferimin e yllit të ri anglez Jack Gralish. Mesfushori anglez ka shkël