999 rezultate për

astir

E lajmëron Manastirliu: Vetëm 2 muajsh, foshnja e parë e shtruar te Infektivi Ministrja Manastirliu ka deklaruar se në spitalin e Infektivit gjendet e shtruar një nënë me një fëmijë 2 muajsh. Sa
3 viktima në 24 orët e fundit, Manastirliu del me thirrjen e fortë: Mbani maska! Në 24 orët e fundit nw Shqipwri, një 63 vjeçare nga Tirana, një 65 vjeçar nga Tirana dhe një 60 vjeçar nga Elbasani, kan
"U prehsh në paqe", Manastirliu shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të Profesor Pushit Hematologu Arjan Pushi është ndarë nga jeta dhe lajmin e hidhur e ka konfirmuar dhe ministria e Shëndetësisë. Ai u pr
Kolegu deklaroi se vdiq nga COVID-19, Manastirliu: Lajm i pavërtetë! Gjatë pasdites së sotme u raporua se kishte ndërruar jetë mjeku i parë nga koronavirusi në Shqipëri. Lajmin për ndar
Xhaferi flet nga Manastiri: Ideja për kryeministër shqiptar është reale Kam dëshmuar se flas dhe punoj për qytetarët dhe interesat e tyre, të cilët i përfaqësoj në Kuvend, dhe për këtë shkak b
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu
"Virusi përhapet shumë lehtë", Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu i bën thirrje qytetarëve të mbrohen nga COVID-19, pasi duke respektuar masa
Paradoksi në Shqipëri: MSH deklaron bizneset që mbetet të mbyllura, por janë të hapura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha sonte se, heqja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore nuk do të thotë se g
Mbajtja e dorezave, mjeku i njohur paralajmëron dhe i bën thirrje Manastirliut "Dorezat bëhen vetëm përhapëse të infeksionit Covid-19 dhe të shumë infeksioneve të tjera..." Së fundmi thirrjet e pë
Shtimi i rasteve me koronavirus, Manastirliu bën gati "Sanatoriumin" Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se po bëhet gati hapja e spitalit të
Manastirliu: Hapet transporti publik pa kufizime Në një deklaratë për mediat ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi hapjen e transportit Publik. Dekl
Mjeku i njohur sulmon ashpër Manastirliun: Fajin për përhapjen e COVID-19 e ka qeveria Mjeku i njohur, Petrit Vargu i është drejtuar ashpër qeverisë e cila sipas tij po ua lë fajin qytetarëve për përhapjen e
Manastirliu vjen me një tjetër apel pas shtimit të frikshëm të rasteve me koronavirus Prej ditësh vendi ynë po "kërcënohet" na një shkallë e lartë infeksioni. Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë ka konfi
Me rritjen e rasteve me COVID-19 rikthehen masat e rrepta, Manastirliu zbulon detajet Ministrija e Shëndetësisë tha sot në seancë plenare se në studio televizive duhet të respektohet distanca deri në dy met
Manastirliu paralajmëron bizneset: Nuk mundemi t’i vendosim të gjithëve nga një polic "Ne nuk mundemi që çdo qytetari t’i vendosim një polic, por duhet që çdokush të mbrojë shëndetin e vet dhe të tjerëve...
Rastet janë trefishuar, Manastirliu ngul këmbë: Situata në kontroll, QSUT nuk është vatër! Ndonëse Shqipëria po shënon ditë pas dite rritje të numrit të të infektuarve me virusin Covid-19, Ministrja e Shëndetësi
Shqipëria po përgatitet për skenarin më të keq? Ja çfarë lajmëron sot Manastirliu (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit nw vend janë kryer 364 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmu
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Vetëm sot 69 infeksione të reja, Manastirliu flet për shtimin e rasteve me COVID-19 "Përgjatë dy javëve kemi patur grumbullime, festa në familje, ceremoni mortore, kemi vatra familjare, në institucione...
A do të ketë një tjetër karantinë? Manastirliu apel qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se nuk do të ketë kthim mbrapa edhe pse shifrat javën e fundit janë rr