999 rezultate për

astir

"Qytetari ndërron jetë në dyert e QSUT-së", PD: Krim shtetëror, përgjegjësia e Ramës dhe Manastirliut “Vdekja e një qytetari të pafajshëm në dyert e spitalit, prova më e madhe se shëndetësia është në kolaps të plotë”- Dekl
12 viktima dhe 641 të infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2668 testime të realizuara, 641 persona kanë rezultua
50-vjeçari qan me lot dyqanin e rrënuar në Astir: Ku të mbytem, ku ta gjej të drejtën?! IKMT rrafshoi 20 objekte në zonën e Unazës së Re në Tiranë mëngjesin e së martës. 50-vjeçari, Ylli Kllezi, banor i zonës
"Kemi para 3 muaj të vështirë", Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bëri apel që qytetarët, të mos i neglizhojnë masat e vendosura për të parand
Manastirliu: Shtohen edhe 10 grupe të reja epidemiologësh në Tiranë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka zhvilluar sot një takim me ekipin e epidemiologëve të Tiranës ku deklaro
Manastirliu thirrje qytetarëve: Mos harroni maskën kur dilni nga shtëpia Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar qytetarët që të vendosin maskën para se të dalin nga shtëpia duke
Nesër mos harroni maskat! Manastirliu ka një thirrje të fundit për shqiptarët (VIDEO) Një ditë përpara hyrjes në fuqi të vendimit për mbajtjen e maskave mbrojtëse edhe në rrugë, ministrja e Shëndetësisë ka
Manastirliu udhëzon qytetarët për maskën: Lajeni në lavatriçe (VIDEO) Ditën e nesërme hyn në fuqi vendimi i qeverisë për mbajtjen e maskës më detyrim në ambientet e brendshme dhe ndaj minist
Maskë edhe në restorant? Manastirliu përgjigjet prerë: Po, ska përjashtime! Nga dita e enjte, në Shqipëri do të gjobitet cdo qytetar i cili jashtë ambietëve të shtëpisë, nuk ka vendosur maskë.
Manastirliu: Dyfishohen ekipet mjekësore të urgjencës për trajtimin në banesë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se do të ketë dyfishim të ekipeve mjekëso
Maskë kudo nga e enjtja, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vetëm dy ditë para vendosjes me ligj për maskën në ccdo ambient, ka dalë me
COVID-19/ Manastirliu: Vjeshta dhe dimri, muaj të vështirë Ministrja e shëndetësisë dhe mbrojtjes sociale Ogerta Manastirliu pret një vjeshtë dhe dimër të vështirë për shkak të pa
Ministrja Manastirliu me thirrje të fortë për gratë e vajzat: E ke vetë në dorë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të gjitha gratë dhe vajzat të cilat thotë se e kanë vetë
115 pacientë mposhtin COVID-19 Në 24 orët e fundit, 115 qytetarë e kanë fituar betejën me COVID-19, duke e çuar në 7874 numrin e përgjithshëm të të shë
Nis vaksinimi kundër gripit sezonal, kush e përfiton falas Ministrja e Shëndetësisë dhe Mborjtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka folur sot nga Poliklinika Qendrore në Tiranë lidhur
Hapja e lokaleve në ambiente të mbyllura, Manastirliu kujton rregullat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka rikujtuar rregullat strikte për klientët dhe punonjësit tani që do hapen
COVID-19/ Manastirliu zbulon arsyen pse BE "i ka mbyllur derën" Shqipërisë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se trendi i infektimeve në javët e fundit në vend është 65 raste p
PD sulmon Ministren e Shëndetësisë: Je kampione në mashtrim! Eksperti i shëndetësisë Gazment Koduzi i është përgjigjur ministres Manastirliu duke e cilësuar si numrin 2 për mashtrim
Manastirliu ironizon në ditë për diell Bashën: Shifrat e pandemisë s’ngatërrohen si veprimet e thjeshta aritmetikore Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu si rrallëherë i është përgjigjur kreut të PD-së, Bashës në lidhje me akuzat
"Të presim të na bashkohesh", Manastirliu ka dy fjalë për Binon Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas infektimit me kronavirus të shefes së Departamentit të Epide