999 rezultate për

astir

Nga nesër kufizohet lëvizja, Manastirliu sqaron si do të pajisen me autorizim personat që punojnë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar sot se ka firmosur udhëzimet për kufizimin e qarkullimit të qy
Pacienti u hodh nga kati i dytë, del në konferencë për shtyp Manastirliu (VIDEO) Manastirliu ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Infektiv, ku një pacient u vëtëhodh nga kati i dyt
Çfarë ndodh nëse plotësohen 550 shtretërit në spitale? Flet Manastirliu Shifrat e larta të infektimeve Covid në vend kanë çuar në rritje edhe të shtrimeve në spitale. Aktualisht në të tre spit
"Do përzgjidhen pacientët që shpëtohen", Manastirliu shpjegon deklaratën e bujshme “Është hequr nga konteksti, është përdorur në mënyrë politike. Pandemia është një ngjarje e pazakontë e shëndetit publik
Koço Devole u nxorr nga Infektivi për shkak të tejmbushjes? Manastirliu përlotet në studio Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion, foli në lidhje me aludimet e
E moshuara mposht Covid-19: Erdha e sëmurë, dola vetë! (VIDEO) Ndërkohë që COVID-19 duket se ka marrë përmasa të frikshme në Shqipëri ku vetëm sot u shënuan gati 500 të prekur,vjen nj
Lajm i zi, Ogerta Manastirliu humb babain! (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme babai i Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Lajmin e ka bërë të ditur kj
Hapet spitali COVID-3, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka konfirmuar hapjen e spitalit Covid 3 në QSUT, pas plotësimit të kapacitet
"Do të zgjedhim kë të kurojmë!", Rama merr në mbrojtje Manastirliun pas deklaratës së fortë Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të PD të bëra pas deklaratës së Manastirliut në Kuvend. "PD të mos s
Gjoni përballet me Manastirliun për vaksinën: Do mbani përgjegjësi për çfarë do i fusni në gjak shqiptarëve Debat të fortë në Kuvend, sot ka pasur edhe deputeti i opozitës, Ralf Gjoni i cili është përplasur me ministren e Shënde
Manastirliu tregon vendimin: Do sigurojmë 1 milion e 140 mijë doza vaksina kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se fillimisht do të vaksinohet me vaksinën anti-covid 20% e po
Meta letër Manastirliut dhe Ramës, kërkon llogari për situatën e COVID-19 Presidenti Ilir Meta i ka dërguar letër drejtuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, kryeministrit Edi Rama dh
Ndodh çudia në Maqedoni, komshiu legalisht rrethoi me mur oborrin (FOTO LAJM) Një paradoks urban po ndodh në vendbanimin e Paprekshëm në Manastir. Njëmbëdhjetë familje ishin bllokuar ose me një
Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm: Nuk dua të dekurajoheni, kur do të hapet COVID3 Ministrija e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, bëri me dije ditën e sotme se spitali Covid është gati dhe pritet të hapet
"Qytetari ndërron jetë në dyert e QSUT-së", PD: Krim shtetëror, përgjegjësia e Ramës dhe Manastirliut “Vdekja e një qytetari të pafajshëm në dyert e spitalit, prova më e madhe se shëndetësia është në kolaps të plotë”- Dekl
12 viktima dhe 641 të infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2668 testime të realizuara, 641 persona kanë rezultua
50-vjeçari qan me lot dyqanin e rrënuar në Astir: Ku të mbytem, ku ta gjej të drejtën?! IKMT rrafshoi 20 objekte në zonën e Unazës së Re në Tiranë mëngjesin e së martës. 50-vjeçari, Ylli Kllezi, banor i zonës
"Kemi para 3 muaj të vështirë", Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bëri apel që qytetarët, të mos i neglizhojnë masat e vendosura për të parand
Manastirliu: Shtohen edhe 10 grupe të reja epidemiologësh në Tiranë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka zhvilluar sot një takim me ekipin e epidemiologëve të Tiranës ku deklaro
Manastirliu thirrje qytetarëve: Mos harroni maskën kur dilni nga shtëpia Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar qytetarët që të vendosin maskën para se të dalin nga shtëpia duke