999 rezultate për

astir

Manastirliu flet për variantin e ri të COVID-19: Vaksina e COVAX pritet në shkurt Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar këtë të hënë pikën e testimit të shpej
Manastirliu: Shqipëria në dritaren e parë të sigurimit të dozave të vaksinës Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin social Twitter ku ka deklaruar se Shqipëria ës
E pranon Manastirliu: Shqiptarët do të pajisen me pasaportë pas vaksinimit anti-covid Shqiptarët do të pajisen me një "pasaportë" pas vaksinimit anti-covid. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u
Shpallja non grata e diplomatit rus, Fevziu zë ngushtë Manastirliun: Nuk kam informacion! Ditën e sotme Ministria e Jashtme shqiptare njoftoi sot se ka shpallur person non grata Sekretarin e Dytë të ambasadës r
Universitetet do vijojnë mësimin online, Manastirliu: Shëndeti është i pari! Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe Ministrja e Arsimit Evis Kushi, kanë mbajtur ditë
Vaksinimi i mjekëve të Pediatrisë, Manastirliu: Pas tyre të moshuarit Ka nisur ditën e sotme vaksinimi i 42 mjekëve dhe infermierëve të pavionit COVID të Pediatrisë Infektive. Nëpërmjet n
Piktori i njohur në spital me COVID, e bija apel Ramës dhe Manastirliut Piktori i njohur Mustafa Arapi është infektuar me COVID-19 dhe aktualisht po merr trajtim mjekësor në spitalin “Shefqet
Kafet hapur, universitetet mbyllur: Përgjigjet Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu këtë të shtunë ka deklaruar se vendimi për mësimin online në Universitete ës
Skandali me Tiren, Manastirliu: Toleranca do të jetë zero Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka komentuar sot për herë të parë historinë e publiku
Manastirliu tregon vendimin: Universitetet mësim online Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se mësimi në universitete do vazhdojë të zhvillohet online.
Manastirliu: Nuk ka lehtësim masash antiCOVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një konferencë për mediat ka bërë me dije se do të vijojnë të jenë në fuq
Dita e 6 e vaksinimit, Manastirliu tregon detajet Në ditën e 6 nga nisja e vaksinimit kundër Covid-19 në Shqipëri, dozat e para të vaksinës Pfizer po i marrin mjekët dhe
Manastirliu gënjeu për shifrat? Shefja e Programit të Vaksinimit e nxjerr bllof Në Shqipëri nisi ditën e djeshme procesi i vaksinimit me vaksinën anticovid Pfizer, ku 975 doza u siguruan nga një shtet
Sa persona do ta marrin vaksinën anti-Covid në Shqipëri? Manastirliu nxjerr shifrat Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu deklaroi se fillimisht do të nisë vaksinimi për 20% të
Pse mbahet sekret shteti që dhuroi vaksinat anti-covid? Manastirliu zbulon arsyen Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ka lënë mister emrin e vendit që i ka dhuruar Shqipërisë 1000 dozat e par
"Nuk ishte vetvetja", motra e viktimave në Astir rrëfen momentet e krimit Flet për herë të parë motra e viktimave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u vranë nga Përparim Ademi. Anxh
Vrasja e motrave në Astir, zbulohet burri për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën Dalin detaje tronditëse nga vrasja e dy motrave në zonën e Astirit në Tiranë. Raportohet se Përparim Ademi ishte i lidhu
Si rrallë herë, Manastirliu publikon foton familjare Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Instagram një foto me bashkëshortin dhe vajzat. “Shtëpia
"Asnjë shqiptar nuk do të mbesë këtu", maqedonasi nga Manastiri ofendon shqiptarin (VIDEO) Në Manastir një qytetar maqedonas ofendon shqiptarin i cili po e filmon gjithë ngjarjen. “Këtu asnjë shqiptarë nuk do
Fqinja flet për ekzekutimin e motrave në Astir: Kishte çun jetim dhe punonte si kamariere Paraditen e sotme, njw ngjarje tragjike ndodhi nw zonwn e Astirit ku u ekzektuan dy motra. Fqinja e Zhanetës, e cila