999 rezultate për

asllan

Habit 50-vjeçari në emision LIVE: Gruaja më tradhtoi me të dashurin e vajzës (VIDEO) Një 50-vjeçar nga Tirana, ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Aldo morning show", ku i ka kërkuar moderatorit
Skandal para derbit, policia arreston disa tifozë pas përleshjes me njëri-tjetrin Zhvillohet ditën e sotme, ndeshja derbi e basketbollit, mes Partizanit dhe Tiranës, në pallatin e sportit Asllan Rusi. N
REZULTATET/ LDK humb këtë komunë Sipas rezultateve të Exit Poll’it, në komunën e Suharekës do të udhëheq Bali Muharremaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kos
LDK do të garojë e vetme në Suharekë Kandidat i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Suharekë, Sali Asllanaj ka treguar në emisionin e radhës së Fidan Jupollit
Fatmir Asllani, kandidati më i votuar për Kuvendin Komunal të Pejës (FOTO) Qysh në raundin e parë të zgjedhjeve lokale të mbajtura më 22 tetor të këtij viti, Komuna e Pejës ka siguruar udhëheqjen
Këta janë dy socialistët që votuan për kreun e PD-së (FOTO LAJM) Sot zhvillohet votimi për garën për kreun e Partisë Demokratike dhe një numër i madh demokratësh i janë drejtuar kutive
Zaimina Vajsari në pritje të ëmbël, forcohet lidhja 13-vjeçare me biznesmenin (FOTO LAJM) Zaimina Vajsari para disa kohës së bashku me të fejuarin e saj patën një ndarje, e cila vazhdoi prej muajsh, por tashmë
Nis “fshesa” në qeveri, largohet këshilltari i ministres teknike Pas dorëheqjes së dy këshilltarëve të ministrit të Brendshëm teknike Dritan Demiraj, një tjetër largim ka ardhur në r
Gëzim Kryeziu jep dorëheqjen nga LDK Anëtari i Kryesisë së LDK -së në Suharekë, dhe kryetari i nëndegës më të madhe në qytet si dhe asambleisti i tanishëm i
Sherr masiv mes tifozëve të Vllaznisë dhe Tiranë, hetohen 4 persona (VIDEO) Tifozët e Vllaznisë dhe Tiranës në basketboll u përfshinë në një sherr masiv dje në stadiumin e lojërave me dorë "Asllan
Zjarri në Bibliotekën Kombëtare, drejtoresha: Dëmi i rikuperueshëm (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit një zjarr i madh përfshiu katin e nëndheshëm në Biblotekën Kombëtare. Nga raportimet e para
Albana Vokshi sherr me Asllan Dogjanin në protestë (VIDEO) Pavarësisht se sot opozita po organizon një ndër protestat më të rëndësishme dhe pjesëmarrje e protestuesve llogaritet e
Kush janë masonët e Kosovës? (VIDEO) Në TV Dukagjini flet Neshad Asllani, njëri prej rotarianëve të parë të Kosovës. Ai tregon në detaje se si është e org
Konventa e LSI-së, drejtori i “Asllan Rusit” godet me grusht punonjësin Ne aktivitetin që LSI ka organizuar në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi”, pak para fillimit të tij ka pasur një përplasje
Asllan Dogjani shpjegon kafen me Ramën pas sherrit në Kuvend: Ja çfarë i thash Pak pas debatit të zjarrte në seancë plenare mes Ramës dhe deputetëve demokratë, portali City Neës publikoi një foto të
Ja kush janë 3 shqiptarët e kapur me 6.4 milionë paund drogë (VIDEO) Shqiptari i cili përplasi makinën me një dyqan për servis kompjuterash gjatë ndjekjes nga policia është dënuar me 25 vje
Ja pse anulohet seanca për rastin “Kumanova" Seanca e sotme për rastin e Kumanovës, për shkak se njëri prej të akuzuarve është ankuar për gjendje jo të mirë shëndetë
Mbytja e 17-vjeçares në Kukës, ja si kujtohet nga shoqëria (FOTO LAJM) Një mbrëmje mature e nisur ndryshe në gjimnazin e qytetit të Kukësit, "Havzi Nela" ka nisur ndryshe nga herët e tjera. N
Ja kush është kosovari që mund të ekstradohet për në SHBA Kosova ka nënshkruar marrëveshjen e ekstradimit sot gjatë ditës me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ekziston mundësia
Ja si u vra Asllan Kërtusha pas sherrit në lokal (VIDEO) Këto pamje tregojnë sesi u vra Asllan Kërtusha në një lokal në Durrës nga Gëzim Kajno. Ky i fundit së bashku me Bleda