999 rezultate për

askush

Përfundon takimi i liderëve, askush nuk flet Ka përfunduar takimi i liderëve në të cilin u diskutua që tv mo e lejonin Hashim Thaçin të flasë për shkëmbimin e territ
Florjan Binaj publikon foton e sozisë së tij por askush nuk e beson dot Pak minuta më parë, aktori i Portokallisë Florjan Binaj, postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një foto. Në një s
Të lësh Shqipërinë për Amerikën? Atje jeni askushi, në ndërtim do punoni! Nga Edmond Petraj Eshte e cuditshme se me keto Llotarite Amerikane ikin edhe ata qe s’kane pikë nevoje te ikin. Ma
Haradinaj: Nga dhjetori nuk do guxojë askush të hedhë mbeturina në rrugë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është shprehur optimist mbi suksesin që ai beson se do ta ketë aksioni i përgj
Muharremaj vizitë suprizë në një qendër mjekësore por tmerrohet nga ajo që sheh Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka dalë me mëngjes në terren. Ai ka vizituar Ambulanten e Mjekësisë
Angelina dhe Meghan paskan një të përbashkët që askush nuk e kishte vënë re Në fillimet e saj Meghan e pati të vështirë që të përshtaste stilin e saj me atë të rregullave mbretërore, por tani ngad
Seancë e jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme p
Thaçit nuk i bën përshtypje askush, sërish flet për kufijtë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një konference për shtyp që sapo u mbajt në samitin e liderëve rajonalë e eur
Nora Istrefi ka bashkëjetuar me këtë këngëtar të njohur, por askush nuk e dinte (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të komentuar të showbizit shqiptarë dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin socia
Thaçi dhe Vuçiçi po negociojnë në heshtje, nëse merren vesh nuk i ndal askush Këshilltari për Siguri Kombëtare në Shtëpinë e Bardhë, John Bolton ka thënë të premten në Kiev se Uashingtoni nuk do të
Efektet e tmerrshme të Facebook që askush nuk i përmend Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka
Letra e Profetit Muhamed që mahniti të krishterët (FOTO LAJM) Sipas traditës së murgjëve krishterë të manastirit ‘Shën Katerina’ në Sinaj, profeti Muhamet shpesh e vizitonte manastir
Vendi bosh në Gjykatën e Lartë, askush nuk kandidon Në Shqipëri, asnjë gjyqtar nuk i është përgjigjur thirrjes së Gjykatës së Lartë, për të kandiduar për postin e anëtarit
Askush si Milner në historinë e Premier, Liverpool mban hapin e City-it Liverpool, pas fitores bindëse 4-0 të marrë në javën e parë kundër West Ham në shtëpi, ka marrë pikët e plota edhe në mb
Faktet që askush nuk i dinte për Eminem Janë bërë 20 vjet prej kur Eminem bëri famë me albumin e tij të parë Infinite, dhe tani ai është reperi më i mirë i të g
Izet Haxhia mesazh të prerë: Ata që flasin në emrin tim, të zhduken Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës pas reagimit të djeshëm, ka vendosr që tju japë një mesazh të hapur personave
Thaçi ashpërson tonet: Askush nuk më ndal që të arrij marrëveshje me Serbinë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë me dije se korrigjimi i kufirit me Serbinë fundos ëndrrën serbe për ndarje ap
Limaj kundër Thaçit: Po humbet besueshmërinë Zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj, i ka bërë thirrje presidentit Hashim Thaçi që të ketë kujdes me deklaratat e tij rre
Lopetegui: Do të isha i lumtur nëse nuk largohet askush Julen Lopetegui ka folur në konferencën për media pas humbjes nga Manchester United, dhe ka komentuar të ardhmen e skuad
Deschamps: Para një viti e gjysmë askush nuk e njihte Mbappen, tani është Kampion Bote Trajneri i Frances, Didier Deschamps, e ka përgëzuar lojtarin e tij, Kylian Mbappen, për performancat e tij gjatë Botëro