999 rezultate për

askush

Me baluke dhe askushi, Noizy nxjerr fotografinë kur ishte i ri (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të njohur në vend icili paguhet me shuma marramëndëse në çdo koncert që zhvillon. Këng
Dalin pamjet, bloza dhe tymi i Dakos tmerron qytetarët (VIDEO) Ndotja e mjedisit është një nga problemet më të mëdha që hasin çdo ditë qytetarët shqiptarë, dhe për këtë institucionet
Enca tregon aftësinë që askush nuk e dinte se e kishte Në një intervistë për “Prive”, Enca Haxhia foli më shumë rreth vetes duke ndarë me publikun detaje, që për shumë prej ne
Dani Alvesh: Askush më i mirë se unë Mbrojtësi brazilian, Dani Alvesh ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij. Së fundmi ai ka theksuar se askush nuk duhet
Zbulohet lidhja mes Elvana Gjatës dhe Oriola Marashit (FOTO LAJM) Oriola Marashi dhe Elvana Gjata janë padyshim dy prej femrave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar, të
Meghan dhe Kate kanë ndarë të njëjtën gjë por askush nga ne nuk e dinte Teksa po ëndërronit me sy hapur për garderobën e Meghan Markle, ju shpëtoi nga sytë truproja e saj. Emri i truprojës, që
Ftoi 32 shokë për ditëlindje por nuk i erdhi askush, fotoja e këtij djali të pikëlluar po bën namin në internet I ulur në tavolinë i vetëm, pa miq, i rrethuar nga pjata të zbrazura në ditën e tij të lindjes. Kjo është pamja e të bir
Arnaudov: Askush nuk është tradhëtar Deputeti Luben Arnaudov, i akuzuar për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvendin e Maqedonisë, sot përpara se
Barcelona thyen heshtjen për Neymar Është përfolur shumë ditët e fundit rreth një kalimi të Neymar te skuadra e Barcelonës, por këta të fundit kanë reagur n
Barcelona reagon për një transferim të mundshëm të Neymarit Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka thënë se Barcelona nuk e ka ndërmend ta rikthejë sulmuesin e PSG, Ne
Futbollisti i famshëm: Nuk kisha para për të ngrënë Futbollisti i Crystal Palace, Mamadou Sakho është rrëfyer për jetën e tij kur ishte fëmijë. Ish-lojtari i Paris Saint Ge
Rrëfimi prekës i ish-lojtarit të Liverpoolit: Kam vjedhur për të ngrënë bukë Shpeshherë kemi dëgjuar për lojtarë të cilët kanë pasur histori nga më të ndryshmet në lidhje me karrierën dhe jetën e t
Fituan si askush tjetër, kush janë 10 personat më të pasur në Shqipëri Samir Mane u vlerësua si njeriu më i pasur në Shqipëri. Sipas studimit për 10 super të pasurit në vendin tonë, në ve
Profesori ngeli të gjithë klasën dhe u dha një mësim përjetë studentëve Një profesor ekonomie në Texas Tech tha se nuk kishte ngelur asnjëherë, as edhe një student të vetëm, por një herë kisht
Në ushqimin e fëmijëve u gjetën insekte, askush nuk reagoi Qindra fëmijë që ushqehen në kopshtet e kryeqytetit do të mund të helmoheshin nëse do të kishin ngrënë ushqimin që do tu
U martua pa e ditur askush, Rona publikon për herë të parë foto si nuse Në fillim të muajit që shkoi këngëtarja e njohur Rona Nishliu lidhi kurorë në një ceremoni private në periferi të Tiranë
E preferuara e publikut shqiptar tregon fobinë që askush nuk e priste Eni Çobani ishte e ftuar në puntatën e sotme të “Rudina” ku rrëfeu disa detaje të jetës së saj. Në një intervistë të
Tragjedi, fëmija niset për në kopësht por gjendet i vdekur në autobus Si gjithnjë, për disa muaj ai ishte shoqëruar nga prindërit në autobusin e kopështit çdo mëngjes, por një ditë ata do të
Vuçiç: Rusët na kanë ndihmuar kur askush nuk ishte Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka thënë se Serbia i konsideron evropianët dhe rusët “miq të vërtetë”. Ai në një int
Ndal policia! I riu nga Tirana plagoset pasi nuk iu bind urdhrit (VIDEO) Deputeti i PD, Ervin Salianji, në një postim në Facebook ka publikuar një video ku shkruan se policia mbrëmë ka qëlluar