999 rezultate për

askush

Askush si Juventusi, nga Pogba te Ramsey lojtarët që janë transferuar falas Juventusi është një skuadër që përvec dominimit në Itali mund të qihet dhe mbreti transferimive me lojtarë të cilë i ka
Manaj: Nuk mbaja mend asgjë, askush nuk ka faj (VIDEO) Rei Manaj e ka kaluar dëmtimin e rëndë që pësoi në ndeshjen ndaj Granadës, duke u detyruar që të zëvendësohet në minutën
Kjo vajzë është 6 muajshe shtatzanë por askush nuk e beson Shtatzënia ndikon ndjeshëm tek linjat e femrat, e në të shumtën e rasteve ato nuk rikthehen më në format e para më të mi
Paga për këtë vend pune është 400.000 $, por askush nuk e pranon Një ishull verior i Zelandës së re, i quajtur Tokoroa zhvillon shpesh konkurse vjetore. Këtë vit i jepet shansi kirur
Në këtë qytet ulet çmimi i naftës 99 cent, në Prishtinë askush nuk e përfill Haradinajn Përderisa në shumicën e pikave të karburanteve po rriten çmimet e karburanteve, një kompani në pikën e saj në komunën e
Porositën 164 euro pica dhe nuk i mori askush, veprimi i pronarit u bë mësim për të gjithë (FOTO LAJM) Dikush porositi 164 euro piza, patate dhe pije freskuese në një piceri në Romë, por më pas nuk shkoi askush t'i marrë at
Aktori bën atë që pothuajse askush nuk e bën, fal gjithë pasurinë Ylli i kinematografisë në Hong Kong, Chow Yun-fat, është një multimilioner që bëri emër falë filmave aksion, veçanërisht
Wilderi ironizon me Joshuan: Nuk e kupton që askush nuk të do më ? Boksieri Anthony Joshua duket se do ta ketë të vështirë të gjejë një rival të denjë për duelin e 13 prillit, pasi të gji
Askush nuk e di, por në këto pjesë të avionit gëlojnë mikrobet (FOTO LAJM) Sigurisht që kujt i shkon mendja të pastërtia kur hipën në avion, kur ka 100 gjëra të tjera për tu kujdesur. Por aero
Motra e Gabigol, pa frena: S’më ndal askush për të arritur qëllimet e mia Deri tani kishte qëndruar nën hijet e të vëllait, të të famshmit Gabigol. Motra e sulmuesit të Interit, Dhiovanna, trego
Askush si Juventusi, ka triumfuar me skuadrat rivale për titull Juventusi fitoi dje 1-0 ndaj Torinos me golin e Cristiano Ronaldos duke regjsitruar fitoren e 15 në Serinë A. Bardhezi
BAC U KRY! Kosova sot ka ushtri dhe askush nuk guxon ta prekë (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Kuvendi i Kosovës sot ka votuar tre projektligje historike duke themeluar Ministrinë e Mbro
Askush nuk e dinte, Bes Kallaku kishte kushërirën në këtë Këngë Magjike Bes Kallaku ishte sërish edhe këtë vit pjesë e Këngës Magjike dhe bëri të qeshë tërë publikun si githnjë. Mirëpo, ask
Cecës nuk ia var askush në veri, koncert mjaft i zbehtë (FOTO LAJM) Këngëtarja serbe e cila sot arriti që të performojë në Kosovës, Ceca nuk është ndarë edhe shumë e kënaqur me koncertin e
Berisha shpërthen në Prishtinë: Më parë takoj një serb sesa Thaçin Sali Berisha, kryeministër e president i dikurshëm i Shqipërisë, ka sulmuar përsëri presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi,
I gjithë planeti u shkund për 20 minuta, por askush nuk ndjeu gjë Më 11 Nëntor, i gjithë planeti u shkund përreth 20 minuta, por asnjë njeri nuk ndjeu asgjë. E ndonëse shkencëtarët j
Guardiola: Ka shumë përsona që nuk na duan Pep Guardiola përpara takimit të sotëm me Lyonin ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp. Ai është shprehur se jo t
Askush nuk e dinte, Mbretëresha nuk e përdor kurrë këtë fjalë Shumica e njerëzve në botë, fjalën “shtatzënë”e përdorin si një term standart për të përshkruar dikë që është shtatzënë.
Nuk foli askush, por shikoni si u masakruan këta të mitur duke mbrojtur shtëpinë (FOTO LAJM) Kryeministri Rama u qëllua dje me këpucë teksa ndodhej në Spitalin e Traumës për të vizituar efektivët e policisë që u p
E pabesueshme, në QKUK ka trupa që nuk i tërheq askush Në Institutin e Patologjisë në QKUK, ka trupa të vdekur që qëndrojnë me vite në frigorifer pasi familjarët nuk i tërheqi