999 rezultate për

askush

"Se mos na vjedhin edhe brekët", aktivisti ngre zërin për dy skandalet Ne në Shqipëri kemi një shprehje që thotë se ‘’çudia më e madhe zgjat tre ditë,’’ po duket se për ngjarje të mëdha edhe
Askush nuk e dinte, Dafina dhe kjo këngëtare qenkan kushërira Gjithmonë ka interes për të mësuar më shumë rreth lidhjeve të gjakut mes personazheve të njohur shqiptarë. Për disa i di
Bartomeu: Askush nuk mund ta zëvendësojë Messin Barcleona ka filluar ta mendojë të ardhmen pa Lionel Messin, edhe pse argjentinasi pritet të vazhdojë edhe një herë kont
Basha i sigurt: Aleatët i kemi me vete, askush nuk do të hyjë në Kuvend Djegia e mandateve të deputëtëve ashtu siç ka paralajmëruar Lulzim Basha është një proces i stërgjatë ligjore duke bërë
Askush si ai, Sergio Ramos vendos rekord për kartona të kuq Sergio Ramos edhe pse konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë në historinë e Real Madrid, së fundmi ka shënuar një
Elita poston momentet me Gjikon që askush nuk i kishte parë (VIDEO) Elita Rudi i dedikoi Gjikos një video për Shen Valentin. Pasi bëri bashkë disa kujtime emocionuese, moderatorja shkru
Anët e këqija të penelit që nuk i thotë askush Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë
Maduro bëhet gati për luftë kundër SHBA-ve Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro, nuk e përjashton mundësinë e një lufte civile, teksa presioni mbi të për dorëhe
I tregoi fundin e Game Of Thrones, gruaja nuk i flet Jon Snow për 3 ditë Kit Harrington, ose ai kaçurrelsi që luan Jon Snow te “Game of Thrones,” nuk e pati problem t’i tregojë gruas së tij, Ro
Askush nuk e dalloi, Alketa Vejsiu publikon pamjet 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Padyshim që ajo është një nga moderatoret më të mira të ekraneve shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Bëhet fj
Thumboi gjithë estradën, Vedati tha publikisht atë që askush nuk e thotë Kënga “Sëan Song”, kolona zanore e filmit “Alita Battle Angel” është kënduar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore D
Gjykata merr vendimin për futbollistin e Liverpoolit Gjykata në Kroaci ka vendosur t’i tërheqë akuzat për dëshmi të rreme ndaj mbrojtësit të Liverpoolit dhe Kroacisë, Dejan
Askush nuk flet pas takimit me ambasadorin amerikane Liderët kosovar kanë qenë të heshtur përballë interesit të gazetarëve se çfarë u vendos në lidhje me taksën gjatë takimi
Askush nuk e ndihmoi, djaloshi dërgon zbathur nënën në varreza (VIDEO) Një adjalosh në Indi është kryelajm në mediat botërore pasi pamjet e tij duke çuar zbathur për pesë kilometra nënën e ti
Bora Zemani 10 vjet më parë duket kaq njësoj saqë askush nuk e beson dot Sfida e “10 year challenge” mesa duket i ka përfshirë të gjitha vipat shqiptarë. Edhe pse shumica nuk kanë guximin t
Zhduket Hashim Thaçi, askush nuk e di vendin ku ndodhet Ka disa ditë që presidenti Hashim Thaçi nuk gjendet në Kosovë, por askush nuk e di vendndodhjen e saktë të tij. Jozyrt
Këngëtari i njohur i del në mbrojtje Balilit: Mirësinë tënde nuk ta hedh poshtë askush Gjykata e Krimeve të Rënda disa minuta më parë ka marrë vendimin për të lënë në "arrest me burg pa afat" Klement Balilin
Pse askush nuk ia del me të? Tjetër largim nga stafi i Meghan-it Princesh Meghan, vijon të tërheq vëmednjen e publikut që pas martesës së saj me princ Harryn. Së fundmi asistentes,
E tmerrshme, vajza 12 vjeçare ishte kanibale por askush nuk e dinte Valeria është një vajzë 12 vjeçare që pëlqen filmat vizatimorë japonezë, që linte orët e mësimit e që s’ia thoshte në ma
Askush si ai, Lionel Messi shkruan histori në Spanjë Futbollisti i Kombëtares së Argjentinës dhe ylli i Barcelonës, Lionel Mesi duket se nuk njeh limite, pavarësisht moshë