999 rezultate për

askush

Rama thotë se PS ka bërë kërdinë me punësime Edi Rama ka komentuar në "Twitter"raportin e Bankës Botërore për ecurinë e Shqipërisë gjatë vitit 2018 e cila sipas tij
Plehrat pushtojnë Prishtinën, nga sot askush nuk i heq më (FOTO LAJM) Nga sot plehrat nuk do të mblidhen më në Kosovë nga kompania "Pastrimi" për shkak të bllokimit të llogarive bankare.
Askush nuk e ka monopolin e opozitës! Patozi flet pas regjistrimit të partisë Astrit Patozi, një nga themeluesit e Partisë Bindja Demokratike, iu përgjigj në Top Talk deklaratës së Lulzim Bashës i c
Askush si Mbappe parakalon Messin dhe CR7, vetëm "Fenomeni" është para tij Kylian Mbappe po kalon një formë spektakolare këtë sezon. Bomberi francez këtë sezon ka realizuar 30 gola duke u renditu
Titulli i 8 radhazi askush si Juventusi në histori Juventusi fiton titullin e tetë radhazi, duke vendosur jo vetëm një rekord italian, por edhe rekordin absolut në Europë,
Nishani: Admir Muratajn nuk e vrau policia Ish-Presidenti Bujar Nishani thotë se Admir Muratraj nuk u vra nga policia siç është raportuar deri më tani. Përmes n
Askush nuk do refuzonte të luante në finale përballë City, përveç portierit të Watford Portieri i parë i Watford, Ben Foster ka thënë se nuk do të luajë në finale të FA Cup, atë ndaj Manchester City edhe nës
"Askush nuk mendon për ne", drama e lojtarëve të Kamzës Kamza është përjashtuar nga kampionati, por duket se momenti më i vështirë është për futbollistët, që stërviten individu
Lojtarët e Kamzës të frikësuar për të ardhmen: Askush nuk mendon për ne Kamza është përjashtuar nga kampionati, por duket se momenti më i vështirë është për futbollistët, që stërviten individu
Lionel Messi shumë pranë rekordit të Pele-s, askush si ata të dy Lionel Messi vazhdon të shënojë me ritëm të çmendur dhe duket qartë që nuk ka rivalë në Spanjë por edhe në kampionatet e
Kolegët i dukeshin negativë, i riu bën atë që askush nuk e priste Një adoleshent nga Misuri akuzohet për futjen e LSD-së në pijet e kolegëve të punës. Ai shpjegoi veprimin e tij duke
Lobingu me para ruse, Basha thotë se askush nga PD s'ka shkelur ligjin Pas daljes nga prokuroria ku dha deklarimin e tij, kryedemokrati Lulzim Basha tha se asnjë zyrtar i PD-së nuk ka shkelur
"Shqiptarët për Shqiptarët" udhëtojnë drejt Italisë. Si është Musa Baculi? Të gjithë jemi njohur me historinë e djalit nga Shkodra, i cili u mbyt e ndenjti për një kohë të gjatë në gjendje kome.
Gjesti haman i një burri në Prishtinë nda një të moshuari që humb ndjenjat (VIDEO) Një shembull si duhet reaguar kur dikush ka nevojë! Një gjest human ka ndodhur në lagjen Velania në Prishtinë. Një i
Nuk e blen askush, rrugët lahen me qumësht Në shenjë proteste ndaj uljes së kompensimit të tatimit mbi vlerën e shtuar në sektorin e bujqësisë, fermerë e blegtorë
Askush si CR7, "mbret" i golave të fazës me eleminim në Ligën e Kampioneve Cristiano Ronaldo ishte heroi i Juventusit teksa mbrëmjen e djeshme duke shënuar tripeltë kundër Atletico Madrid. Por
Veseli pas takimit me Haradinajn: Askush nuk na ndan prej SHBA-së Kreu i Kuvendit sot është takuar ndaras me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett, me shefen e Zyrës së BE-së Natalya Apos
Njihuni me dhomën më të qetë në botë, askush nuk mund të qëndrojë gjatë (FOTO LAJM) Nëse po kërkoni të qëndroni në një vend të qetë dhe pa zhurmën më të vogël, ky është vendi ideal. Në selinë e kompanisë
Askush nuk po e përfill peticionin për bashkimin e Mitrovicës Përkundër që ishte në rend të ditës, shqyrtimi i peticionit për bashkimin e Mitrovicës së Jugut dhe Veriut, kryetarja e
Balla "thumbon" opozitën: Zgjedhje vetëm në 2021 Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialist, Taulant Balla ka deklaruar nga Belshi se pavarësisht përpjekjeve të