999 rezultate për

askush

Meta: Askush të mos testojë kokëfortësinë time Presidenti Ilir Meta tha se do të bëjë çdo gjë për të mbrojtur interesat e Shqipërisë në zgjidhjen e krizës politike duk
Në klipin "Rio" të Ledrit ishte edhe e dashura e tij por askush s'e vuri re (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Ledri Vula po jeton një histori dashurie me bukuroshen Sara Hoxha. Reperi ka preferuar të mos fla
Bebe Rexha befason me deklaratën: Askush nuk vdes i virgjër Bebe Rexha ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vije me një projekt të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare me famë bot
S'duhet lënë askush të votojë! Basha jep porositë sipas modelit të Shkodrës Prej ditës së djeshme në mediat qarkullon një qarkore e brendshme e Partisë Demokratike në lidhje me zgjedhje e 30 qersh
Ademi: Më 1 korrik ose të gjithë në burg, ose të gjithë në arrati Voltana Ademi, kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, u shpreh se qytetarët askush nuk mund t’i ndalojë. “Në rrugët e qyte
Voltana Ademi: Zbatoj dekretin e Metës, askush s'na tremb dot Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi thotë se është e vendosur për të zbatuar dekretin e Metës mbi anulimin e zgjedhj
Dako: Edhe pas përgjimeve Rama ma hap telefonin Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte në Opinion ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga
Alibeaj: Pas përgjimeve të "Bild", Edi Ramën nuk e beson askush Ish-deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj, ka reaguar në një deklaratë për shtyp lidhur me përgjimet e publiku
Dalin provat, si e trukoi ndeshjen skuadra e "fenomenit" (VIDEO) Bisedat e incizuara mes personave të përfshirë në rastin e kurdisjeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll dëshmojnë se ki
Mane: Askush nuk e besonte se do të përmbysnim Barcelonën Mane është rikthyer të flasë për natën magjike në “Anfield” në fillim të këtij muaji në Champions League kundër Barcelon
Kaloi gjithë jetën në Formula 1, legjenda Lauda do të varroset i veshur si pilot Legjenda e automobilizmit botëror, Niki Lauda do të përcillet në banesën e fundit me nderime të veçanta dhe do të varros
"Tripletë" trofesh, askush si Man.City në Angli Ky sezon do të mbahet mend gjatë në historinë e Manchester City-t. Ekipi i Pep Guardiolës vendos një rekord absolut n
"Game of Thrones" përfundon siç nuk e priste askush Pas 8 sezoneve dhe 73 episodeve, përfundoi “Game of Thrones”, i konsideruar si seriali më i mirë i të gjitha kohërave. A
Erdogan: Askush nuk e dëmton bashkëpunimin tonë me Putinin Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan, e ka përsëritur qëndrimin se vendi i tij do ta çojë deri në fund blerjen e sistemi
20 vjet nga masakra e Dubravës, askush nuk është dënuar 20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve ng
Basha poston pamje nga protesta: Askush nuk do ta marrë peng të ardhmen tonë Europiane (VIDEO) “13 Maji ishte një ditë e jashtëzakonshme e bashkimit të qytetarëve për Shqipërinë si gjithë Europa”. Kështu deklaron kr
Edhe Rama e pranon: Askush nuk e di nëse hapen negociatat Kryeministri Edi Rama u shpreh se Shqipëria i ka plotësuar detyrat e shtëpisë për hapjen e negociatave, por për vendimin
Ky vogëlush është Putin, njihuni me liderët botërorë kur ishin askushi (FOTO LAJM) Kur liderë e diktatorë lënë shenjë në skenën globale, ndonjëherë është vështirë të imagjinohen se si ata kanë qenë kur i
Si Rama e ofendoi Haradinajn duke i thënë gënjeshtar Kryeministri Rama me anë të një shkrimi i ka reaguar Ramush Haradinajt i cili tha se i kishin bërë presin për taksën.
Rama i paqartë në reagimin ndaj Haradinajt: E mbështes taksën por duhet të pezullohet Kryeministri Rama me anë të një shkrimi i ka reaguar Ramush Haradinajt i cili tha se i kishin bërë presin për taksën.