999 rezultate për

askush

Pasi u shpall lojtari i vitit në Portugali, flet CR7: Kjo botë është e egër, mos lejoni që askush t'ju demoralizojë Cristiano Ronaldo, ylli i Juventus, është shpallur lojtari i vitit në Portugali. "Është një privilegj për mua të jem
Merr fund dilema, ky është truku në reklamat e Coca-Colës që askush s'e kishte kuptuar deri tani E keni munduar veten tuaj duke e pyetur: Si është e mundur që në reklamën e Coca-Cola, personazhi kryesor arrin që të pi
Marotta: Icardit nuk i ka thënë askush të qendrojë Teksa numërohen ditët e fundit të merkatos së verës, çështja e Icardit duket se do jetë kryefjalë dhe “Juventus” është n
PDK-në nuk e do askush në krah, KQZ cakton datën limit të regjistrimit të koalicioneve 30 gushti është data e fundit kur partitë politike duhet të regjistrohen si koalicion nëse nuk duan që të hyjnë vetëm në
Erik Fullani e tradhëtoi, reagon vajza e Majlinda Bregut: S’më bën dot askush që të heq dorë (FOTO LAJM) Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër. P
Vuçiç i prekur: Askush nuk e pranoi idenë e shkëmbimit të territoreve Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç, në një intervistë për „Zërin e Amerikës“ ka deklaruar se propozimi i tij për këmb
Tikiri, elefanti 70-vjeçarë kockë e lëkurë i keqtrajtuar Një elefante femër 70-vjeçare, Tikiiri është shfaqur në gjendje aspak të mirë shëndetësore, përkrah 60 elefantëve të tje
“Sot askush nuk do të thotë, babai i Konstandinit” Gazetarja Kozeta Kurti, iu është bashkuar personazheve të shumtë publikë, që kanë reaguar pas vdekjes së papritur të reg
Elefanti 70-vjeçar nuk shihet me sy, kockë e lëkurë (FOTO LAJM) Një elefante femër 70-vjeçare, Tikiiri është shfaqur në gjendje aspak të mirë shëndetësore, përkrah 60 elefantëve të tje
Ronela Hajati do të bëj atë që se ka bërë askush (FOTO LAJM) Me sa e njohim Ronelën është gjithmonë ndryshe dhe unike në stilin e saj. Edhe kësaj here këngëtarja do të mbetet e til
”Një vit kalon shpejt”, Meta rikthen qendrimin e 2018-tës : Askush të mos gjejë alibi Presidenti i vendit Ilir Meta iu ka bërë sërish sot thirrje palëve politike që të reflektojnë, pasi Shqipëria rreziko
Kampionati Shqiptar në kaos, FSHF "fle gjumë" për situatën e krijuar Kampionati Shqiptar i Futbollit, sipas datës së vendosur nga organizatorja e saj, FSHF, fillon me 24 gusht, dhe kur mbet
U martua pa e marrë vesh askush, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Bebe Rexhës (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i befasoi të gjithë ndjekësit e saj në Instagram pasi publikoi një video
Dorëheqja e Ramush Haradinajt, Spahiu ndërmerr lëvizjen që nuk e priste askush Kryeministri i Kosovës ka dhënë dorëheqjen dhe lajmin e ka konfirmuar vetë Ramush Haradinaj në një konferencë për mediat
DETAJE/ Ishin dënuar me burgim të përjetshëm, shqiptarët arratisen pa i kuptuar askush Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu grek i Kassandrës në Halkidiki. Sipas mediave greke, të dy shqiptarët ishin të
Shqiptarët popull i çuditshëm: Qeveria ngre çmimin e naftës, askush nuk proteston Partia Demokratike pas ngritjes së projektligjit për rritjen e ccmimit të naftës i bëri thirrje të gjithë qytetarëve shq
PS e PD drejt një marrëveshje politike? Zbulohen emrat e negociatorëve Në emisionin “Open” në Top Channel, të ftuarit në panel lanë qartësisht të kuptohej se do të kenë negociata dhe madje nx
12 milion euro energji elektrike në veriun e Kosovës nuk i paguan askush Rreth 12 milionë euro në vit llogaritet fatura e përbashkët e energjisë së shpenzuar nga katër komunat me shumicë serbe
Babi i gjuajti mamit! Askush nuk e besoi këtë 3 vjeçar, por tmerri zbulohet 26 vite më vonë (VIDEO) Familja Haims jetonin në një lagje të qetë të qytetit Jacksonville të Floridas, por një ditë Aaron Fraser pa diçka të tm
Aguirre: Askush s’mund t’ia marrë Salahut Topin e Artë Trajneri i ekipit kombëtar të Egjiptit, Javier Aguirre, beson se nëse ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, triumfon në Kup