999 rezultate për

ashton

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher bëhen prindër (FOTO LAJM) Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë prindër të një vajze. Kohët e fundit paparacët ndiqnin çdo lëvizje që bënte akto
Hamburg, trajneri përjashton Behramin Valon Behrami është vitkima e parë e trajnerit të ri të Hamburgut, Josef Zinnbauer, i cili pasoi Mirko Slomkan, i largua
CR7 "përjashton" James-in dhe mundohet të imitojë Neymar (VIDEO) Real Madrid ka bërë një start shumë të dobët në La Liga ku numëron 2 humbje në 3 ndeshje, por pragsfida me Baselin në Ch
Shet shtëpinë super luksoze, Mila jeton me Ashton (FOTO LAJM) Ajo së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, ndaj e ka parë të arsyeshme që të shiste shtëpinë ku jetonte
Nikola Gruevski "përjashton" truprojen Zëdhënësi i MPB-së, Ivo Kotevski ka thënë se është suspenduar nga puna përkohësisht truproja i Gruevskit, Dejan Mitrovsk
Marrëveshja e Brukselit po dështon? Marrëveshja e shumëdiskutuar e Brukselit po shkon drejt dështimit. Ekziston mundësia që 22 takimet në Bruksel mes ish
Kosovë - Serbi, ndryshojnë aktorët, por jo marrëveshjet Dialogu Kosovë - Serbi pritet të nisë më 4 shtator. Mirëpo, që kur se ka nisur dialogu, ka ndryshuar "aktori" i parë
Ikën Catherine Ashton, ndermjetesuesja e Kosove - Serbi Shefja e deritanishme e politikës së Jashtme të Bashkimit Evropian, Catherine Ashton nuk do të jetë më në këtë post.
Kosove - Serbi, "takohen" vetëm në Bruksel Formati i bisedimeve mes Serbisë dhe Kosovës nuk mund të jetë i ndryshëm nga se është. Takimet e ekipeve negociatore
Tadiç "përjashton" Kosovën në Ohër Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç ka folur përpara personave që po përgatiten për të qenë liderë të rinj në Ohër.
Blloku përjashton PDK-në Blloku LDK-AAK-NISMA janë shprehur edhe njëherë bashkë se PDK-ja nuk do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar dhe as në
Skandali, Rama: Policia e arreston, PS e përjashton, opozita e shijon Pas shumë reagimesh nga Partia Demokratike për heshtjen e kryeministrit Rama lidhur me skandalin e ngacmimit seksual në
"Lufta e shesheve" në Mitrovicë, BE kërkon zgjidhje Banorët shqiptarë në veri të Mitrovicës ngritën një shesh me emrin "Adem Jashari", si kundërpërgjigje ndaj serbëve, të c
"Të mbroj unë", fëmija hero i web-it (VIDEO) Anita e Ashton nuk e dinë se tashmë kanë pushtuar web-in. Në ditën parë të shkollës, Anita nis të qajë pasi kërkon maman
Aktori Ashton Kutcher, tifo për Brazilin (FOTO LAJM) Për të parë “live” ndeshjen Brazil-Gjermani, 36-vjeçari Ashton Kutcher ka marrë menjëherë avionin. Aktori shumë simpatik
Bushati përjashton nga Konferenca e Ambasadorëve 3 ambasadorë Tre diplomatët shqiptarë, Neritan Ceka, Mal Berisha dhe Flamur Gashi nuk do të jenë të pranishëm në Konferncën e Përvit
Ashton: Nuk e zgjedh Brukseli kryeministrin Shefja e diplomacisë evropiane, Catherine Ashton ka hedhur poshtë mundësinë e përzierjes së Brukselit zyrtar në çështje
Zyrtare: Gana përjashton Boateng dhe Muntari-n Tërmet te Gana disa orë para ndeshjes me Portugalinë. Federata Ganeze e Futbollit, nëpërmjet faqes së saj zyrtare në int
Meta përjashton Berishën 10 ditë nga Kuvendi (VIDEO) UPDATE - Ish-kryeministri Berisha është përjashtuar për dhjetë ditë nga Kuvendi pas fjalorit të përdorur në seancën e so
Shkupi 2014, projekti që përjashton shqiptarët Projekti "Shklupi 2014" gjithnjë e më shumë po konfirmohet si një projekt një etnik maqedonas. Ky projekt nuk pritet