999 rezultate për

ashton

MAShT përjashton 67 maturantë që keqpërdorën testin Maturantët do t’i nënshtrohen ditën e nesërme pjesës së dytë të Testit të Maturës Shtetërorem i cili është një vlerësim
Thaçi takon Baroneshën Ashton Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Hashim Thaçi ka takuar Baroneshën Ashton në Forumin e Oslos. "Pata një takim
Tahiri përjashton urgjentisht policin që ofendoi shoferin Menjëherë pas rastit të denoncuar në media në lidhje me ofendimet që mer një shofer nga një polic, një reagim është perc
Skandali i barnave, LSI përjashton Pjerin Xhuvanin Lëvizja Socialiste për Integrim shkarkon nga detyra kryetarin e LSI-së së Elbasanit Pjerin Xhuvani. Ky i fundit, i cili
Ashton Kutcher kërkon privatësi nga paparacët (FOTO LAJM) Ashton Kutcher mbron me çdo kusht familjen e tij, e përpos apelit të lëshuar dhe më herët në lidhje me publikimin e foto
KOMENT/ Pse Rama nuk e përjashton dot Ben Blushin nga grupi i PS Koment nga Albeu.com - Nëse ka ndonjë deputet socialist që e ka tejkaluar masën e kritikave ndaj kryetarit duke merituar
Ekspertët: Incidenti i Goshincës, skenar i pushtetit Njohësit e çështjeve politike vlerësojnë se incidentet e fundit në Goshincë janë inskenime të pushtetit për të zhvendosu
Rama e përjashton me humor Artan Lamen nga gara për Tiranën Artan Lame me shumë mundësi nuk do të jetë kandidat për Tiranën nga rradhët e Partisë Socialiste për zgjedhjet e 21 qers
Apolonia nuk e përjashton portierin serb (VIDEO) Është përfolur shumë për një përjashtim të serbit Vilson Cakoviç nga klubi i Apolonisë, por tani nuk ka më vend për alud
Pendarovski përjashton bashkëpunimin LSDM-BDI Funksionari i lartë i LSDM së dhe kandidati presidencial në zgjedhjet e vitit 2014, Stevo Pendarovski, ka përjashtuar mu
S'ka ndarje, Mila dhe Ashton të lumtur (FOTO LAJM) Pavarësisht shumë zërave se do të kishte një ndarje pas lindjes së fëmijës, Mila Kunis e Ashton Kutcher janë një familje
Agron Duka nuk përjashton mundësinë e kandidimit për Durrësin Zgjedhjet e ardhshme vendore, të planifikuara për t’u mbajtur me 21 Qershor të këtij viti mund të sjellin ndryshime të t
Daçiç: Ashton, propaganduesja më e madhe e Serbisë në botë Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiç ka deklaruar se Catherine Ashton është propaganduesja më e madhe e Serbisë në a
Ashton: Thaçi burrë-shtetas shembull në Ballkan Catherine Ashton, e cila ka përfunduar mandatin e saj në krye të Politikës së Jashtme të BE-së ka thënë se Hashim Thaçi
Parukieria nxjerr në shesh tradhëtitë e aktorit Ashton Kutcher (FOTO LAJM) Ende nuk e dimë sesi ka reaguar Mila Kunis për tradhëtinë e bashkëshortit, por një femër është futur në mes të çiftit. A
Takohen për herë të fundit Ashton dhe Thaçi Kryeministri Hashim Thaçi ka udhëtuar për në Bruksel, për ti dhënë lamtumirën baroneshës Catherine Ashton, e cila e lë d
Daçiçit i pëlqen qëndrimi i Ashtonit për Kosovën Catherine Ashton dhe Ivica Daçiç janë takuar dje për herë të fundit përpara gazetarëve, me qëllim që ti japin lamtumirën
Thaçi vepron si Daçiçi, do shkojë ta takojë Ashtonin Kryeministri Hashim Thaçi ka sqaruar se do të shkojë në Bruksel ta takojë Catherine Ashtonin, e cila lë detyrën e përfaq
Daçiçi ikën në Bruksel për ti dhënë lamtumirën Ashtonit? Catherine Ashton, e cila do ta lere postin e saj si shefe e politikës së Jashtme të BE-së dhe si kryenegociatore mes Pri
Gazetarja shqiptare i tregon vendin zëdhënëses së Ashton (VIDEO) Zëdhënësja e Catherine Ashton, Maja Koçijançiç u shpreh dje se "autoritetet serbe dëshmuan profesionalizëm në ndeshjen S