999 rezultate për

ashton

UEFA përjashton për 3 vite nga Championsi skuadrën serbe Skuadra e njohur serbe e Partizanit të Beogradit ka marr një dënim shumë të ashpër nga UEFA për shkak të borxheve të shu
Zgjedhjet e qershorit/ Rama mbledh qeverinë, por përjashton ministrat e LSI-së Kryeministri i vendit, Edi Rama ka nisur takimet për të bërë gati Partinë Socialiste për zgjedhjet e qershorit. Ai ka
BDI nuk e përjashton mundësinë e formimit të qeverisë së re me LSDM-në Zëvendëskryetarja e BDI-së, Teuta Arifi në intervistën e emisionit “360 Shkallë” ka theksuar se partia e saj nuk e përja
SKANDAL/ Gjyqtari përjashton Ramosin, por më pas ndryshon mendje (VIDEO) Sergio Ramos mund ta kishte mbyllur ndeshjen para kohe nëse arbitri që gjykoi finalen e Botërorit të Klubeve nuk do të k
BDI nuk përjashton mundësinë për koalicionim me Gruevskin Shefi i kabinetit të kryetarit të BDI-së, Artan Grubi, në një prononcim për gazetën “Zëri” ka thënë se koalicioni në Ma
"Të dhje*sha kryetarin", Byroja e Kuvendit përjashton me 10 ditë Nokën (VIDEO) Byroja ka perjashtuar me 10 ditë nga Kuvendi deputetin demokrat Flamur Noka. Vendimi në fjalë është marrë pak çaste
LAJMI I FUNDIT/ Goditi Beqajn, byroja përjashton për 5 ditë nga Kuvendi Edi Palokën Byroja ka vendosur të përjashtohëj për 5 ditë nga punimet e Kuvendit deputetin Edi Paloka. Vendimi i byrosë erdhi pas go
Leskaj përjashton nga seanca plenare Flamur Nokën (VIDEO) Pas tensioneve që janë zhvilluar në seancën plenare, kryetarja e Kuvendit, Valentina Leskaj ka përjashtuar Flamur Nokën
Çmendet De Biasi? Përjashton edhe “pitbullin” e kombëtares (FOTO LAJM) Pas dy dështimeve rradhazi ndaj Spanjës dhe Izraelit, Ganni de Biasi, trajnieri i Kombëtares ka vendosur të përjashtoj
Putin përjashton nga partia politikanen, ja çfarë bënte ajo në agjencinë funerale (FOTO LAJM) Vladimir Putin ka urdhëruar përjashtimin nga partia dhe pushimin nga funksionet publike të një politikaneje të partisë s
PD përjashton nga grupi parlamentar deputetin Mhill Fufi Deputeti Mhill Fufi është përjashtuar nga grupi parlamentar i Partisë Demokratike. Lajmi bëhet i ditur nga burime të
Guardiola përjashton Toure-n: Kur të kërkosh falje do të kthehesh Pep Guardiola, nuk është një trajner që të fal lehtë nëse gabon. Yaya Toure ka ngritur zërin nëpërmjet agjentit të tij p
CAS përjashton Rusinë Tashmë është zyrtare ku CAS ka dhënë vendimin shokues duke përjashtuar Rusinë. Muajin e ardhshëm Rusia nuk do të jetë pj
Trajneri i Partizanit përjashton talentin, nuk e merr në Austri Trajneri italian Adolfo Sormanit njihet për ashpërsinë e tij me ekipet drejtuese dhe menjëherë ka bërë "viktimën" e parë
Çavkov nuk përjashton sulme terroriste në Maqedoni Ministri i Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov, në një deklaratë për media ka thënë se Maqedonia ka strukturë të ndërtuar
Zyrtare/ CAS përjashton Skënderbeun nga Champions league (FOTO) Skënderbeu e mbyll aventurën në Champions League ende pa filluar. Kampionët e Shqipërisë kanë humbur betejën ligjore me
Meta përjashton deputetin Spahiu pasi doli kundër Reformës në Drejtësi Deputeti i LSI, Përparim Spahiu, është përjashtuar sot nga Grupi Parlamentar i LSI-së për deklaratat e tij kundër kryerj
Zgjerohet familja e Ashton Kutcher dhe Mila Kunis Revista “People” ka konfirmuar se çifti Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajm
Rusët huliganizëm edhe në Lilë, UEFA i përjashton? (VIDEO) Vazhdojnë sulmet e huliganizmit rus. Edhe pse UEFA dhe Franca i paralajmëroi, duke “dëbuar” 29 prej tyre dhe duke shpall
Dimitriev “përjashton” ministrat e LSDM-së nga Qeveria Kryetari i Qeverisë për realizimin e zgjedhjeve Emil Dimitriev, ditën e sotme te Kuvendi i Republikës së Maqedonisë ka