E FUNDIT/ Shënohet viktima e 13-të, rritet ndjeshëm numri i të prekurve në vend
999 rezultate për

ashton

Rugova nuk e përjashton mundësinë që deputetë nga LDK-ja t’i bashkohen PAN-it! Lëvizja Vetëvendosje tashmë ka ftuar LDK-në si edhe deputetët nga PAN-i për të formuar qeverinë që do ta dërgonte PDK-në
Basha përjashton mundësinë për bashkëqeverisje me Ramën Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka folur sot në Elbasan në një takim me gratë atje. Basha nga Elbasani tha se Rama e
LDK nuk e përjashton koalicionin me VV-në Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Muharrem Sfarqa, deklaroi se partia në të cilën ai bën pjesë nuk ka përjashtuar koalicioni
LDK nuk përjashton mundësinë që të qëndrojë në opozitë Nënkryetari i Lidhjes Demokratike e Kosovës, Agim Veliu është shprehur se këto zgjedhje nuk kanë shumë dallim nga zgjed
Mustafa nuk e përjashton mundësinë e koalicionit me VV-në Kryeministri në detyrë Isa Mustafa në një intervistë për RTV21 ka deklaruar se PDK iu frikësua suksesit të LDK-së në qev
Phillips: Të bashkohen territoret etnike të shqiptarëve nëse Evropa i përjashton Eksperti i çështjeve ballkanike, David Phillips, thotë se Rusia po përpiqet ta fusë Ballkanin brenda sferës së saj të in
Përçahet sërish maxhoranca, PS “përjashton” PDIU nga komisionet e Vettingut Situata politike mes maxhorancës nuk është aspak e qete, prej disa ditësh mes PS-LSI dhe PDIU ka qejfmbetje të pasuara m
Ashton Kutcher mban fjalim emocionues për Mila Kuins dhe fëmijët e tyre (FOTO LAJM) Ashton Kutcher falenderoi bashkëshorten e tij, aktoren e njohur Mila Kunis dhe dy fëmijët e tyre se e kanë ndihmuar të b
Bashkia rrit pagat e punonjësve, Veliaj përjashton veten Bashkia e Tiranës bëhet e para që i përgjigjet apelit të qeverisë për të rritur pagat për punonjësit e vet dhe për të gj
Kanabizimi, Policia e Shtetit përjashton disa punonjës policie Policia e Shtetit pas kapjes së 200 kg drogë në Mat ka bërë me dije se ka përjashtuar nga radhët e saj disa punonjës të
FSHF përjashton tifo-grupin që prishi ndeshjen me Italinë Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar ashpër ndaj incidentit të ndodhur në Palermo gjatë zhvillimit të ndeshjes Ital
PD aksion për mosdekretimin e Xhafajt, i parashton argumentat Nishanit Partia Demokratike vazhdon “fushatën” e saj me akuza ndaj ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj me qëllim mosdekretimin n
Mogherini përjashton Bashën nga axhenda, takon Palokën e Spahon Ditën e sotme, ne kuadër te një turi ne rajon, përfaqësuesja e larte e BE Federika Mogerini do te mbërrijë ne Tirane, ku
Shtëpia e Bardhë përjashton gazetarët e CNN, BBC dhe NYT nga një takim joformal Shtëpia e Bardhë nuk e ka lejuar pjesëmarrjen e disa organizatave kryesore mediale në një takim joformal me gazetarët
Ashton Kutcher trondit Senatin amerikan: Kam parë video fëmijësh duke u përdhunuar, duhet të veprojmë Aktori i njohur, Ashton Kutcher ka dhënë një dëshmi tronditës në Komitetin e Marrëdhënieve me Jashtë, të senatit amerika
Qëlloi Braçen, Byroja përjashton Nokën 10 ditë nga Kuvendi (VIDEO) Pas zënkës së sotme në Parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka gjuajti letrën e votimin drejt Braçes, është mbledhur
Noizy degjeneron keq fare Encën, e përjashton nga grupi OTR (FOTO LAJM) Reperi Noizy duket se është nxehur keq me Encën, pjesëtare e grupit të tij dhe ia ka nxjerrë inatin përmes një statusi t
Kryeministri Mustafa takohet me Ashton Ish-përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Catherine Ashton, sot ka filluar vizitën disaditore në Kosovë, me ftesë
Catherine Ashton vjen sot në Kosovë Ish-përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Catherine Ashton, pritet të fillojë sot vizitën disaditore në Kosovë, me
UEFA përjashton për 3 vite nga Championsi skuadrën serbe Skuadra e njohur serbe e Partizanit të Beogradit ka marr një dënim shumë të ashpër nga UEFA për shkak të borxheve të shu