999 rezultate për

ashton

Silva nuk e përjashton rikthimin te Milan Sulmuesi portugez, Andre Silva ishte heroi i Portugalisë mbrëmjen e kaluar ku shënoi dy gola në fitoren ndaj Polonisë.
E PAPRECEDENT/ Rama përjashton deputetin e PS se mbrojti qytetarët e zonës së tij Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por deputetit Gjetan Gjetani i ka kushtuar shumë deklarata e djeshme për Policinë e
E përjashton trajneri, Behrami i padëshiruar tek Zvicra Zhvillime të habitshme kanë ndodhur në kombëtaren e Zvicrës. Ajo që bën me dijë këtë lajm është “RSI TVI” e cila bën me
Rusia përjashton diplomatët grek Zyrtarët rusë kanë biseduar me ambasadorin e Greqisë për ta njoftuar atë se Moska do të veprojë në të njëjtën mënyrë sik
"Miq me benefite", skenari i filmit të njohur qenka histori e vërtetë Nëse shihni aktoren Mila Kunis me shumë mundësi ju vjen ndër mend filmi “Friends with Benefits”. Në produktin kinematogr
Provokoi rusët, Federata Kroate e përjashton nga kombëtarja Federata e Futbollit e Kroacisë (HNS) hoqi Ognjen Vukojeviçin, një anëtar i stafit stërvitor të ekipit kombëtar, pas një
FIFA përjashton arbitrin gjerman që të gjykoj ndeshje në Kupën e Botës Pas vetëm një ndeshje, Botërori ka përfunduar për arbitrin gjerman Felix Brych. Në ndeshjen e Serbisë kundër Zvicrës, gj
Merret vendimi, UEFA përjashton Milanin për dy sezonet e ardhshme Më në fund UEFA ka marrë vendim definitiv për rastin e AC Milan. Dhoma Gjyqësore për Kontrollim Financiar të Klubëve
Kroacia nuk fal, përjashton nga Botërori sulmuesin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat sportive së fundmi po raportojnë se në kampin e Koracisë ka disa probleme që lidhen me sulmuesin Nikola Kalinic.
Guardiola përjashton kthimin në Barcelonë Pep Guardiola së fundmi është përfolur për një rikthim tek klubi i Barcelonës, por ai ka përjashtuar çdo mundësi për tu
Iniesta nuk e përjashton mundësinë për të vazhduar karrierën me Spanjën pas Botërorit Andres Iniesta nuk e ka përjashtuar mundësinë që të vazhdojë karrierën me Spanjën edhe pas Botërorit, edhe nëse është e
Panucci "përjashton" Ansi Agollin nga Kombëtarja Tekniku i Shqipërsë, Christian Panucci ka lënë të kuptohet se kapiteni, Agolli nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares.
Joachim Low përjashton çdo mundësi për në Madrid Tekniku i ekipit kombëtar të Gjermanisë Joachim Low ka përjashtuar absolutisht çdo mundësinë që e lidh me zëvendësimin e
CAS përjashton lojtarin e parë nga Kupa e Botës Legjenda e Perus, Paolo Guerrero do të mungojë në Botërorin e 2018, pasi që ka dal pozitiv në testin e dopingut Kapiten
Basha i bën "gjëmën" Berishës, i përjashton dhëndrin dhe Flamur Nokën Ditën e djeshme u bë e ditur se ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli u kthye në kryesinë e Partisë Demokratike. Por
Qëlloi me ujë deputetët, mazhoranca përjashton ministrin e saj nga Parlamenti Byroja është mbedhur ditën e sotme dhe ka marrë vendimin për të përjashtuar 6 deputetë të opozitës dhe sic nuk kishte nd
Rama me “dorë të hekurt”, përjashton LIVE këshilltarët socialistë të Kukësit Pretesta e sotme në Kukës ka përshkallëzuar nga një protestë paqësore, në një të dhunshme duke u bërë kryetemë e ditës.
Zyrtare: FIFA përjashton arbitrat anglezë nga Kupa e Botës Nuk do të ketë arbitra anglezë në Kupën e Botës këtë verë për të parën herë që prej vitit 1938. FIFA ka zgjedhur 36 a
Masa drastike ndaj tifozëve, klubi përjashton përjetësisht problematikët Shumë tifozë të West Ham, zbritën në fushë në ndeshjen ndaj Burnley, në takimin e datës 10 mars, duke protestuar për gje
Grimieri i Adele zbulon sekretin e penelit të saj unik (VIDEO) Ti mund të mos këndosh dot një baladë si Adele, por të paktën mund të kopjosh penelin e saj të famshëm kur të duash të r