999 rezultate për

ashpra

“Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën”, Basha me tone të ashpra Lulzim Basha ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajë
Deklaratat e Thaçit kundër BE-së nxisin reagime të ashpra në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po përballet me një reagim në rritje në vend në lidhje me deklaratat e tij të ashpra
Përplasje të ashpra brenda PDK-së në Drenas Kreu i Parlamentit të Kosovës njëherësh edhe shefi i PDK-së, Kadri Veseli, ka zhvilluar një takim me strukturat e partis
Rama akuza të ashpra PD-së: Kërkojnë destabilizimin e vendit (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ka dalë në konferencën e përjavshme ku fillimisht është ndalur te protesta e nesërme e o
VV paralajmëron masa të ashpra nëse kalon demarkacioni Përfaqësuesit e lartë të Bashkimit Evropian dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke insistuar që Kosova t'i thotë
Trajneri i Dortmundi akuza të ashpra, por UEFA i përgjigjet Te Borusia e Dortmundit e kanë pritur keq humbjen e djeshme ndaj Monacos me rezultatin 2-3, që erdhi pas atentatit ndaj
Debate të ashpra PS-LSI, Majko shpërthen ndaj Luan Ramës Kampi qeveritar PS- LSI është kthyer në një kamp debatesh,tensionesh akuzash e kundërakuzash. Një gje e tillë ka ndo
Visar Zhiti rrëfen takimin me tone të ashpra me Presidentin Nishani Poeti Visar Zhiti ka rrëfyer takimin dhe përplasjet me Presidentin Nishani kohët e fundit. Kreu i Shtetit ka refuzua
Departamenti Amerikan i Shtetit, kritika të ashpra për Maqedoninë Shkelje e të drejtave të njeriut, drejtësi selektive, korrupsion dhe uzurpimi i mediave, janë vetëm një pjesë e vërejtje
“Lufta” Topi-Berisha, akuzat e ashpra nga Drejtësia tek Presidenca Ish-kryeministri Sali Berisha dhe ish-presidenti Bamir Topi vazhdojnë përplasjet e tyre në distancë me akuza dhe kundër
Braçe ofendon Berishën: Boll o "bo..", Noka e qëllon me kartonin e votimeve Nuk kanë fund debatet dhe sherret në Kuvendin e Shqipërisë. Që në nisje të seancës së ditës së sotme në parlament ka
Senatorët amerikanë zotohen për sanksione më të ashpra ndaj Putinit Senatori John McCain tha se SHBA-ja nuk do të bëjë “pazar faustian” me presidentin e Rusisë, Vladim Putin, pavarësisht s
Gruevski, tone të ashpra me ambasadorin amerikan dhe atë të BE-së VMRO-DPMNE, pas takimit të së premtes me Ambasadorin amerikan, Xhes Bejli dhe ambasadorit të BE-së, Samuel Zhbigar ka pë
Lu shpërthen me tone të ashpra: Politikanët gënjejnë se BE dhe EURALIUS gabuan me përkthimin Ambasadori Doland Lu ka shpërthyer me një lum akuzash për histori të sajuara dhe gënjeshtra kundër atyre që ai i ka cilë
25 shqiptarë në burgjet e Turqisë për trafik droge. Mes tyre edhe një vajzë Dënimet e ashpra që parashikon legjislacioni turk për çështjet e drogës, por edhe kontrollet e ashpra në kufi, duket se
Pas humbjes me Partizanin, dorëhiqet Magani Gugash Magani largohet nga drejtimi i Flamurtarit. Burime pranë klubit të Flamurtarit bëjnë me dije se trajneri në përfu
Akti i Milenko Nedellkovski shkakton reagime të ashpra në Bullgari Akti i gazetarit Milenko Nedellkovski i cili theu pllakën përkujtimore që u kushtohet ushtarëve bullgar të rënë në Luftë
Pas armëpushimit rikthehen bombardimet e sulme të ashpra ajrore në Siri Luftimet dhe sulmet ajrore kanë rifilluar gjatë mbrëmjes së djeshme në frontet kryesore të luftës në Siri pas përfundimi
Benzema kritika të ashpra ndaj Deschamps Benzema mori një goditje të rëndë kur nuk u grumbullua nga Franca për Euro 2016, por francezi e mbylli me triumfin në Ch
Debate të ashpra në Kuvend për Universitetin e ri "Nënë Tereza" Universiteti "Nënë Tereza" mori sot dritë jeshile nga komisioni për arsim, shkencë dhe kulturë dhe do të shkojë në proce