999 rezultate për

ashpra

Osmani me akuza të ashpra ndaj Mickovskit Ne kemi paralajmërime se opozita do të pengojë reformat në gjyqësor dhe në administratën publike nëse miratohet ligji pë
Nëna përdor fëmijën si çadër, reagime të ashpra në internet (VIDEO) Një grua është filmuar duke përdorur fëmijën e saj si një çadër ndërsa po bie shi. Gruaja, e veshur me pantallona të
Luftëtare e ISIS-it, vritet në Siri vajza shqiptare Një vajzë shqiptarë është vrarë në Siri. Vajza ishte pjesë e ISIS-t dhe ka humbur jetën gjatë luftimeve të ashpra në Sir
Plas sherri në Kuvend, Ruçi kërcënon me tone të ashpra Bashën Ashtu siç pritej ka nisur me debate të ashpra mes pozitës dhe opozitës, seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë. Mës
Ganja ``harron`` se PDK ka qenë në qeveri, kritika të ashpra për ndotjen e mjedisit Ka filluar vazhdimi i seancës të jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës në lidhje me ndotjen e ajrit. Në fjalën e saj
"E solli Fatos Nano", Fino akuza të ashpra për Armando Dukën Kandidati për kreun e FSHF-së, Bashkim Fino ka akuzuar Armando Dukën duke deklaruar se Fatos Nano ishte ai që e solli në
Tradhëtia e Vuçiç për Kosovën shkakton reagime të ashpra në Serbi Mitropoliti Amfilohije i Kishës Ortodokse të Serbisë në Mal të Zi, ka thënë se ‘ankesa për mbrojtjen e Kosovës’ është në
Zbuloni kush janë lojtarët që sulmohen më shumë me ndërhyrje të ashpra në Premierë League Jack Wilsher është lojtari që ka pësuar më shumë faulle në kampionatin anglez. Cristal Palasit ishte ekipi i cili de
Ligjet e ashpra të natyrës, shihni si ngrijnë kafshët në acar (VIDEO) Ju ka rastisur të gjeni ndonjë dhelpër apo peshk të ngrirë? Nuk janë të vetmet gjallesa të cilat gjenden të ngrira në
Paloka i sulet me nota të ashpra Ruçit: Kërkoi falje Nokës Debatet e mëdha sot në kuvend dhe pezullimi i Flamur Nokës e kanë bërë gjendjen akoma më të rënduar. Ka vetëm pak që
Rama akuza te ashpra ndaj AKU, prezanton kreun e ri Kryeministri Edi Rama me tone të ashpra ka rikthyer shkarkimet live, teksa u ka dhënë ultimatum drejtuesve të AKU, që do
Opozita i përvishet keq Ruçit, Vasili me tone të ashpra i kërkon llogari Vazhdon me debate të nxehta seanca e sotme në Kuvendit të Shqipërisë. Pas debatit për ngjarjen e 2 Prillit në Shkodë
Merkel do të negociojë me liberalët për qeverinë e re Angela Merkel duhet të ulet në tryezë e të negociojë kushtet e liberalëve dhe të të gjelbërve për hyrjen në koalicion, p
Patozi sulmon Bashën: Degradoi Partinë Demokratike Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi me tone të ashpra ka reaguar rreth mbledhjes së Kryesosë së Partisë Demokratike ku u
Kritika të ashpra Izet Mexhitit për Sheshin Skëderbej Komuna e Çairit këto ditë ka zhvilluar ceremoninë e hapjes zyrtare të Sheshit Skënderbej në Shkup. Inaugurimi i Shesh
Zuckerberg dhe Musk, debate të ashpra për ndikimin e inteligjencës artificiale Miliaderët e teknologjisë Elon Musk dhe Mark Zuckerberg kanë nisur një debat publik për inteligjencën artificiale. Mu
Britania planifikon dënime më të ashpra për sulmet me acid Britania e Madhe planifikon të aplikojë dënime më të ashpra për personat që sulmojnë me acid, ka thënë ministrja e Brend
5 sekrete për t'i bërë duart tuaja të duken 10 vjet më të reja (FOTO LAJM) Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.
Basha më tone të ashpra: Rama ka blerë 3 manekinë për të dalë në fushatë Kreu i PD-së Lulzim Basha, në një takim e qytetarët në Elbasan, nuk ka ngurruar pa sulmuar kryeministri Edi Rama. Ai
“Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën”, Basha me tone të ashpra Lulzim Basha ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajë