999 rezultate për

ashpra

SHBA nuk ndalet deri sa ta shpëtojë popullin iranian nga diktatura Këshilltari amerikan për Sigurinë Kombëtare, John Bolton është zotuar gjatë kësaj të marte ta “shtrydhë” Iranin deri në
I ati i Kacifas nuk bindet, akuza të ashpra RENEA-s: Gomerët të provokuan (VIDEO) Pas ceremonisë mortore në Bularat ku u varros Kostandinos Kacifas ku qindra grek thirrën kore raciste e ekstemiste kundë
Benzema lëshon disa fjalë të ashpra për tifozët Sulmuesi i skuadrës së Real Madrid, Karim Benzema zhvilloi një paraqitje shumë të mirë mbrëmë nda Viktoria Plzen. Pas nd
“Ultras Guerrils” hedhin akuza të ashpra ndaj Partizanit Skuadra e Partizanit bëri një kërkesë FSHF-së që stadiumet të pajisen me kamera sigurie, një deklaratë që nuk u prit mir
Tone të ashpra gjatë takimit në ministrinë greke? Flet Ambasadorja e Shqipërisë në Athinë Vrasja e Konstandino Kacifas ka shkaktuar një frymë jo pozitive mes dy vendeve. Ambasadorja e Shqipërisë në Athinë ë
Berlusconi kritika të ashpra ndaj Milanit Ish-presidenti i skuadrës së Milanit, Silvio Berlusconi ka theksuar se nuk i pëlqejnë aspak skemat e skuadrës kuq e zi.
Enrique lëshon kritika të ashpra ndaj Spanjës Kombëtarja e Spanjës u mposht mbrëmjen e kaluar nga Anglia me shifrat 3-2 në ndeshjen e vlefshme për eleminatoret e Nati
Skriniar merr kritika të ashpra nga trajneri Sllovakia humbi ditën e djeshme me shifrat 2-1 përballë Cekisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin 1 të Ligës B të Nations
Nëse doni që duart t’ju duken 5 vjet më të reja, mësoni këto sekrete Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.
Izraeli, sulme të ashpra ndaj Gazës Forcat izraelite ndërmorën këtë fundjavë operacionin më të gjerë kundër objektivave të Hamasit që prej konfliktit të vit
Legjenda e Anglisë me kritika të ashpra për Granit Xhakën Zvicra u mund nga Suedia duke u eleminuar nga Kupa e Botës. Menjëherë pas kësaj humbje i pari që ka marrë kritika ka qen
Mediat gjermane me kritika të ashpra për ndeshjen me Meksikën Marsel Rif është një komentator i njohur në Gjermani. 68- vjeçari ka bërë një analizë të shkurtër për gazetën gjermane “
Përçahet opozita, kush është "tradhtari"? Komisioni i Ekonomisë është shoqëruar me debate të ashpra mes pozitës dhe opozitës. Pas debateve të ashpra, opozita
Presidenti Trump, kritika të ashpra ndaj hetimit për Rusinë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump lëshoi një valë kritikash të dielën lidhur me hetimin mbi lidhjet e mun
Pompeo, marrëveshje të re me Iranin ose sanksione të ashpra Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo parashtroi një listë me kërkesa gjithëpërfshirëse për një marrëveshje të ardhsh
Presidenti Trump, kritika të ashpra ndaj hetimit për Rusinë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump lëshoi një valë kritikash të dielën lidhur me hetimin mbi lidhjet e mun
Tone të ashpra mes Thaçit e Vuçiç në Samit Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur në Samtin “Bërdo-Brione” në Shkup, ku presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç se
Valverde me kritika të ashpra për skuadrën e tij Në këto nëntë muaj të drejtimit të Barcelonës, trajneri Ernesto Valverde po udhëheq drejt sukseseve klubin spanjoll.
Grupet për të drejtat e kafshëve akuza të ashpra Rusisë Xhirimet e një ariu duke performuar para fansave në një ndeshje të ligës së Rusisë është konsideruar “shokuese dhe jonje
Kodi Penal: Dënime të ashpra për keqpërdoruesit e parasë publike Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka mbajtur sot një konferencë për media, ku ka prezantuar ndryshimet që janë në b