999 rezultate për

asha

Rama ironizon Bashën: Mirë u çmendën po pse të gjithë njëherësh Kryeministri Edi Rama ka replikuar sërish në distancë me kreun e opozitës, Lulzim Basha për situatën e përhapjes së COVI
Basha sulmon sërish Ramën: Situata po shkon drejt kolapsit Kryedemokrati Lulzim Basha është shprehur së fundmi se kryeministri Edi Rama ka humbur kontrollin e situatës përsa i për
Basha sulmon sërish Ramën: Ja pse spitalet janë në kolaps Kreu i opozitës Lulzim Basha thotë se kryeministri e ka humbur çdo kontroll mbi pandeminë, ndërsa numri i rasteve në ven
Drogë dhe kallasha brenda makinës, kapen "i forti" i Lezhës Policia e Lezhës ka goditur një tentativë për trafikim të drogave të forta dhe armëve të zjarrit, duke çuar pas hekurave
Basha ngre akuza: Në 24 orë kam parë sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor! Në një komunikim me gazetarët, kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi se ka ndjekur situatën e koronavirusit në vend. Ai u
Tërmeti godet Turqinë, Basha: Solidaritet me popullin dhe autoritetet e Turqisë Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar me një mesazh ngushëllimi për familjet e viktimave të tërmetit të fuqishëm
"Çfarë po synon Jozefina Topalli, karrigen e Ramës apo të Bashës?" "Zonja e hekurt e Partisë Demokratike ka qënë e hekurt edhe me kritikët e Partisë Demokratike dhe sot ajo po sulmohet pë
Floresha Rasha rrëfen 7 vitet në Siri, vrasja e burrit dhe vajzës 16 vjeçe: Na fusnin në burg Floresha Rasha është shtetasja e parë nga Shqipërisë që nxor nga kampi Roj në Siri. Pak minuta pasi kemi nisur udhët
U kthyen nga Siria, katër fëmijët dhe Floresha Rasha do vëzhgohen nga anti-terrori Katër fëmijët e riatdhesuar dje nga kampi Al-Hol bashkë me Floresha Rashën kanë nisur sot procesin e rehabilitimit dhe i
Basha bën deklaratën e fortë: Stela Gugallija po kërcënohet Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë sot një deklaratë të fortë, në konferencën me gazetarët, ku tha se një prej të dyshua
Basha hedh akuza për situatën Covid: Shifrat s’janë reale Kreu i PD, Lulzim Basha në një bashkëbisedim me gazetarët nga selia blu ka ngritur shqetësimin për situatën e pandemisë
Dy përgjigjet për lëvizjen e Topallit: Si e ndihmon Bashën dhe dëmton Ramën Çdo kush që del me një lëvizje të re politike, e djathtë, tashmë është në “grykën e topit”, të Republikës së re, e cila
Burri i saj shkoi në Siri dhe u vra me snajper, gruaja dhe fëmijët kthehen nesër në Shqipëri Floresha Rasha së bashku me fëmijët e saj nesër pritet që të rikthehet në shtëpi në Tiranë pasi u nxor nga kampi i ferri
Rama: E ëma e fëmijëve ka plagë në trup Floresha Rasha gruaja dhe fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha si dhe djali i familjes Dumani, Endri D
Jozefina Topalli del me parti të re, reagon për herë të parë Basha Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë për partinë e re të Jozefina Topallit, me të cilën pritet të hyjë
Basha i tregon Ramës 4 hapat emergjente që duhet të ndërmarrë për përballimin e pandemisë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha në një postim në Twitter, rendit katër hapat urgjentë, të cilët duhet të ndërmerren nga ana e
Koloneli Myslim Pashaj: Shqipëria s’ishte e zonja të mbronte kufijtë e saj detarë Koloneli Myslim Pashaj i ftuar në emisionin ”Kjo Javë” me Nisida Tufën në News24 ka folur për zgjidhjen që Gjykata Ndërk
75 vite OKB, Basha: Do punojmë që Kosova të marrë vendin që i takon Në Ditën Ndërkombëtare të OKB-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se shpreh urimin që gjithashtu Republ
Nga Ervin Salianji te Tritan Shehu, cilët demokratë u përjashtuan nga gara për deputetë Komisioni i Vlerësimit të kandidatëve për deputetë pranë Partisë Demokratike ka përmbyllur procesin për përzgjedhjen e e
Vritet me thikë një 19 vjeçar në Gjilan Një 19 vjeçar është vrarë me thikë në rrugën “Gjon Sereqi” në Gjilan. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së