999 rezultate për

asha

Rama e bëri zv/ministër, pse Besart Kadia u shkarkua nga Basha 1 vit më parë Kryeministri Edi Rama emëroi sot zv/ministër të Financave, Besart Kadinë, një emër që shkaktoi jo pak habi në rrjetet so
Rama i qan hallin Balliut e Salianjit e akuzon Bashën se po i heq "qafe" Pas videomesazhit të kryedemokratit, Lulzim Basha i cili i bëri thirrje Ramës që të zbatojë planin e PD për menaxhimin e
Basha thirrje Ramës: Unë do të të mposht në zgjedhje! Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi se akuzat se ka shërbyer si hetues i UÇK-së janë shpifje dhe mashtrime. Në një vi
Selimi: Luftën e nisëm me Adem Jasharin dhe e përfunduam me Wesley Clark-un Ish-anëtari i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rexhep Selimi është paraqitur sot për herë të p
Basha vë qytetaren "përballë" Ramës: Nuk ka marrë asnjë qindarkë! Kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një video nga premtimet e kreut të qeverisë Edi Rama për rimbursimin e il
Basha akuza të forta Ramës: E ka humbur kontrollin mbi pandeminë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, duke i thënë se ka humbur kontrollin mbi pand
Mbyllet Shqipëria, fashat e orareve që lejohet lëvizja Si pasojë e shtimit të rasteve të reja me koronavirus, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur mbylljen e vendit me fas
Basha nuk kursehet kundër Ramës: Ti gënjen e shpif! Kreu i PD, Lulzim Basha ka sulmuar sërish kryeministrin Rama. Teksa e akuzon se gënjen dhe shpif për të larguar vëmendje
Basha i numëron Ramës premtimet e pa mbajtura: Po vjen dita të largohesh gënjeshtar Vijojnë replikat në distancë mes kryeministrit dhe kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës, ku pak më parë ky u fund
Basha sulmon sërish Ramën: Në vend që të bëjë detyrën, bën zëdhënësin e Beogradit Vijojnë replikat mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha, ku ky i fundit e ka akuzuar kreun e qeveri
Basha i drejtohet me pyetje Ramës: Lëri shpifjet dhe lojërat politike, përgjigju Kryedemokrati Lulzim Basha sot në një mesazh në Twitter, i kërkon kryeministrit që të lërë lojërat politike dhe t’u japë
Basha uron Joe Biden për fitoren: Shpresojmë që të vazhdojmë të punojmë bashkë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas shpalljes fitues të zgjedhjeve presidenciale të Joe Biden. Pë
Gati 500 raste me COVID-19 vetëm sot, Basha: Faji është i Ramës! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për situatën alarmante të shifrave në rritje të Covid-19. Bash
Man United turpërohet në Turqi (VIDEO) Bashaksehir ka bërë atë që më pak pritej në duelin ndaj Mançester Junajtid. Turqit janë kthyer në surprizën e mbrëmj
Gafë pas gafe në llogaritje! Basha zbulon çfarë note e ka pasur matematikën Lideri i PD Lulzim Basha është vënë në "lojë" nga kryeministri Rama për shkak të gafave të tij gjatë deklaratave për sht
Basha sfidon Ramën: T’i nështrohemi ligjit anti-mafia! Kreu i PD-së Lulzim Basha u shpreh se çdo politikan, duke nisur nga ai dhe kryeministri Edi Rama duhet t’i nënshtrohen l
Në 2017-ën u vodhën votat? Topalli: Rama e Basha ranë dakord! Ish-nënkryetarja e PD, Jozefina Topalli ka folur për marrëveshjen e vitit 2017, mes kryeministrit Rama dhe kryeopozitari
Rama i kap Bashës gafën e rradhës: I shtyu zgjedhjet më 25 qershor! Kryeministri Edi Rama kohët e fundit po publikon në Instagram thuasje çdo video ku kapen duke bërë gafa përfaqësues të o
"Nuk urova babain nga afër", Basha: kam mbi një muaj që nuk i kam parë prindërit Kreu i PD, Lulzim Basha ka ndarë me studentët eksperiencën e tij me prindërit, për të cilët thotë se ka mbi një muaj që
Bashës nuk "i del e keqja" e inceneratorëve: Edhe sa njerëz duhet të vdesin për fajin e Ramës Nuk kanë të sosur sulmet dhe ironitë mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Ky i fundit, akuz