999 rezultate për

asha

Basha: Rama do të detyrohet t'a çojë Shqipërinë drejt mbylljes totale Kur kanë kaluar më shumë se dy javë nga denoncimi që bëri, Lulzim Basha i kërkon sërish prokurorisë që të hetojë shifrat
Basha: 28 nëntori tjetër do na gjejë me një Shqipëri më të shëndetshme Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar sot homazhe në Varrezat e Dëshmorëve në nderim të ditës së Pavarësisë dhe Festës së
"Legjendë e gjallë e flamurit më të bukur në botë", Rama kujton Adem Jasharin Kryeministri Edi Rama ka kujtuar më një postim në rrjetin social, 65 vjetorin e lindjes ka kujtuar Adem Jasharin. R
Basha u përgjigjet akuzave: Nuk kam hyrë i varfër në politikë! Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar qeverinë se paratë e tërmetit që mori nga Konferenca e Donatorëve nuk
Basha: Rama ka dërguar njerëz tek një ish-komandant i UÇK që t’i ofrojë para "Hap gojën, tender apo lekë tërhiq disa fjalë që ke thënë të mira për Lul Bashën që të vazhdojmë fushatën ndaj tij..."
Basha reagon për vendimin e fundit të Ramës: Çfarë thotë sot, se thotë nesër! "Shqipëria ka nevojë për një qeveri që punon dhe merr vendimet e duhura për njerëzit, jo për qeverinë Rama që çfarë thot
A do të ulej në një tryezë me Ramën? Përgjigjet Basha Kreyedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot në Shkodër një takim me kryetaren në detyrë të Bashkisë, Voltana Ademin, nd
19 viktima nga Covid-19, Basha: Numrat e vërtetë që fsheh Rama Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha insistoi sërish se qeveria po fsheh numrin e vërtetë të viktimave nga koron
U kthye nga "kampi i ferrit", antiterrori merr në pytje Floresha Rashën Antiterrori ka marrë në pyetje Floresha Rashen pas kthimit nga kampi Al Hol. Rasha është pyetur në cilësinë e dëshmit
Jozefina Topalli: PD nuk është Basha, ai tradhtoi demokratët! Ish-kryeparlamentarja, dhe tanimë kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli thotë se Partia Demokratike
Akuzat ndaj Bashës për UÇK-në, kreu i Komunës së Mitrovicës: Janë shpifje të ulëta Kryetari i Komunës së Mitriovicës, Agim Bahtiri i ka dalë në mbrojte kreut të PD, Lulzim Basha pas akuzave të qeverisë s
Atletico e Madridit mposht minimalisht Barcelonën, katalanasit "zhyten" në mesin e tabelës (VIDEO) Atletico Madridi ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Barcelonës. "Los Rijoblancos" fituan me rez
Basha sfidon Ramën: Nëse nuk ke asgjë për të fshehur, prano direkt një hetim të plotë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat përforcoi denoncimin e tij në lidhje me manipulimin
Basha nuk i ndahet Ramës: Tu deshën dy ditë për të manipuluar faktet "Dy ditë përpjekje për të manipuluar faktet dhe për të fshehur të vërtetën që pamë të gjithë. E ka kot sepse askush nuk
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
E rëndë! Edi Paloka: COVID-19 më mori nga jeta dy familjarë, shifrat janë manipuluar! "Brenda pak ditesh une humba dy njerez te dashur te rrethit tim familjar, nga COVID-19". Nënkryetari i Partisë Demokr
Mjeku i drejtohet Ramës: Babe! Shifrat i manipulon qeveria, jo spitali "Ne jemi në punë 24 orë në ditë, por pa keqardhje po të them se Basha ka të drejtë!" Mjeku Renato Osmënaj, i cili nji
"Sot bëri 11 muaj", Vilma Masha ndan foton e ëmbël të të bijës (FOTO LAJM) 11 muaj më parë, jeta e moderatores se njohur sportive, Vilma Masha ndryshoi duke i dhënë një tjetër kuptim gjithçkaje.
Edhe njëherë gafa me llogaritë, Basha bëhet sërish meme (VIDEO) Që pas gafës me shumëzimin e famshëm 7 x 7=42 kreun e Partisë Demokratike e kanë përndjekur një mori gabimesh, që lënë t
Basha nxjerr dokumentin: Në morg, 923 të vdekur nga Covid por u raportuan 509 (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë se vdekjet e shkaktuara nga Covid-19 në Shqipëri nuk janë raportua