999 rezultate për

asha

Baba i dy fëmijëve, efektivi që ekzekutoi të riun dikur kishte konkurruar për aktor Efektivi i Shqiponjave i cili ekzekutoi me armë pak pas mesnate 25 vjeccarin Klodian Rasha, është Nevaldo H. 25-vjeç dhe
Ekzekutoi 25 vjeçarin, vihet në pranga efektivi i Policisë Efektivi i policisë që qëlloi për vdekje 25 vjeçarin Klodian Rasha është arrestuar. Ai dyshohet se e qëlloi 25 vjeçar
8 dhjetori, Berisha dhe Basha homazhe në monumentin e Azem Hajdarit Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Ish-kryeministri Sali Berisha bashkë me drejtues të tjerë PD, me rastin e
E ekzekutoi Policia, Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja nisin hetimet Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja do të nise hetimët për ekzekutimin e të riut Klodian Rasha nga Policia mbrëmjen e djes
Fqinja e 25 vjeçarit hedh poshtë pretendimin e policisë: Bie drita në rrugicë, e kontrolloj çdo natë Fqinja e 25-vjeçarit Klodian Rasha që u vra nga policia ka rrëfyer para mediave marrëdhënien me viktimën. Sipas saj, ai
Familja e Klodian Rashës hap dyert e mortit Familja e 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u vra nga forcat e policsë, ka hapur dyert e mortit Në banesën e tyre për
Basha për 8 Dhjetorin: "E duam Shqipërinë si gjithë Europa" Kreu demokrat, Lulzim Basha në kuadër të 8 dhjetorit, Ditës së Rinisë ka bërë një postim në profilin e saj në Facebook.
Mesazhi i koduar që Adem Jashari e përdori për thirrjen e shokëve që ishin në perëndim për të luftuar në Kosovë Sanie Rexha, ka treguar për mënyrën se si Adem Jashari, ftonte ushtarët e tij në perëndim për t’ju bashkuar luftës së UÇ
"Po më vdes nëna në autoambulancë", Basha reagon për pamjet e dhimbshme Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas dëshmisë tronditëse të një të riu, nëna e të cilit filmohet në një autoambulan
Me një apo dy lista në zgjedhje? Basha: Jemi të bashkuar në çdo aspekt Kreu i PD, Lulzim Basha ka lënë të hapur mundësinë e mënyrës se si do të hyjë opozita në zgjedhjet e 25 prillit 2021.
COVID-19/ Basha: Shifrat janë alarmante, 1 në 2 të testuar del i infektuar! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, foli në emisionin “Kjo Javë’ të gazetares Nisida Tufa, në News24, për situatën
Basha tregon dy arsyet kryesore pse të rinjtë largohen nga Shqipëria Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi një bashkëbisedim me disa të rinj në qytetin e Kukësit. Gjatë
Altin Basha, drejtori i ri i Teatrit Kombëtar Eksperimental Regjisori Altin Basha është emëruar drejtori i Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”, pas shkarkimit të Kiç
"Dy universitete e master, por pa punë", Basha premton punë për të rinjtë Është e papranueshme që të rinjtë në vend nuk kanë mundësi punësimi. Kështus është shprehur kreu i opozitës Lulzim Basha
Të fundit për investimet në shëndetësi, Basha: Boll më! Kryetari i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas raportit se Shqipëria është vendi që investon më pak
"Jam berber, skulpturën e kam hobi", flet autori i shtatores së Adem Jasharit Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. Ai
Bëhet i gjallë autori i shtatores së Adem Jasharit: Unë berber jam, skulpturën e kam hobi! Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. A
Habit Patozi: Me Bashën nuk kam qenë kurrë mik! Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se kryedemokrati Lulzim Basha është modeli më i shëmtuar i kryetar
Basha pyetet për një aleancë qeverisëse me PS: Zero shans! "Zero shans që të ketë aleancë me Edi Ramën. Zero shans që Edi Rama të fitojë zgjedhjet. Zero shans që Edi Rama të pengo
Basha zbulon këshillat që i ka dhënë Ramës: Po po, tunde kokën e mbante shënime "Po po thoshte tunde kokën, bënte sikur mbante shënime. Ose vizatonte nuk e di, por nuk i mori. I kam thënë merri këto m