999 rezultate për

asha

Shashka dhe gurë në bulevard, policia i shpërndan me ujë dhe gaz (VIDEO) Pavarësisht dorëheqjes së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, dhunës policore dhe dhjetërave të shoqëruarve dhe arres
Prokuroria përplaset me Policinë: Rasha vdiq në vend, ç'ndodhi me armën që u tha se i përket të riut Detaje të reja zbardhen nga dosja e vrasjes së Klodian Rashës, ndërsa në Gjykatën e Tiranës pas pak minutash do të jepe
Sot merret vendimi për policin që vrau Klodian Rashan Efektivi i “Shqiponjave”, N.H, i cili qëlloi me armë zjarri dhe i mori jetën, 25-vjeçarit, Klodian Rasha ditën e martë,
Zbulohet kronologjia, si u ndoq dhe u ekzekutua 25-vjeçari nga efektivi i "Shqiponjave" Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga efektivi i forcave ”Shqiponja”, Nevaldo Haj
Rama dhe Spiropali shkojnë për ngushëllim në familjen Rasha Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot për vizitë në familjen e të ndjerit, Klodian Rashës. Mësohet se kryeministri mbër
Mediat e huaja jehonë protestës për Klodianin: Kryengritje në Tiranë Protestat në Shqipëri për vrasjen e të riut Klodian Rasha nga Policia nuk i kanë shpëtuar syrit të mediave të huaja.
Basha nxjerr foton e Ramës: Shqiptarët meritojnë një qeveri që kujdeset për njerëzit, jo për veten Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar një ditë pas protestës së organizuar për vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv
"Bija ime është me të zeza", babai i Klodianit flet për vajzën që u prezantua si motra e tij Prej pasdites dhe deri pak para mesnate, qindra qytetarë marshuan dhe protestuan dule kërkuar drejtësi për vrasjen e Klo
Spartak Koka: Kam fotot e kufomës, Klodian Rasha me hematoma në fytyrë Gazetari Spartak Koka ka arritur të sigurojë disa foto të trupit të pajetë të 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua
Zbulohet ekspertiza për Klodian Rashën: Plumbi në shpatull i mori jetën! Dy ditë më parë në Tiranë u qëllua për vdekje i riu Klodian Rasha nga një efektiv i policisë së Shtetit. Nga eksperti
Basha: Rama është fajtori, pse nuk e shkarkon Lleshajn dhe Veliun? Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga Vlora ku ishte pasditen e sotme, bëri përgjegjës Edi Ramën dhe Sandër
U prezantua si motra e Klodian Rashës, familjarët: Nuk e njohim! Pasditen e sotme në Tiranë u mbajt një protestë e madhe për vrasjen e të riut Klodian Rasha nga një efektiv i policisë s
Me efektiv brenda, protestuesit sulmojnë me gurë makinën e policisë (FOTO LAJM) Protestuesit kanë sulmuar një makinë të policisë, e cila ishte e parkuar në bulevardin përpara kryeministrisë. Agjen
Babai i 25-vjeçarit Rasha: Prisja t'a martoja, e kanë masakruar kufomën Babai i Klodian Rashës që u ekzekutua me armë zjarri mesnatën e sotme, Qazim Rasha është përlotur përpara mediave. Në
Flet me lot në sy xhaxhai i Klodian Rashës: Nuk solli kurrë probleme, donte të ikte në Angli Hasan Rasha, xhaxhai i Klodian Rashës, ky i fundit i vrarë mbrëmë nga policia, ka thënë se nipi i tij nuk mbante kurrë a
Ish-ministri i Berishës: Këshilla që i dhashë Lulit kur e njoha Ish-ministri i Ekonomisë në kohën e Berishës, Genc Ruli, rrëfeu në emisionin "Real Story", në News24, njohjen me kreun a
SKANDAL/ Ndërpritet ndeshja e Champions, gjyqtari ofendon me fjalë raciste trajnerin (VIDEO) Është ndërprerë papritur sfida në Paris mes nënkampionëve të Europës PSG-së dhe Bashakshehirit në minutën e 16-të. S
Basha viziton familjen e 25-vjeçarit që u vra nga oficeri i "Shqiponjave" Ditën e sotme kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vizituar familjen e viktimës Klodjan Rasha, i cili u vra
Aksidenti fatal në Dibër, humb jetën edhe një 23 vjeçar Gjashtë ditë pas një aksidenti në Dibër ku humbi jetën një 34 vjeçar, sot ka ndërruar jetë edhe një person i dytë, i cil
SHÇBA zbardh ngjarjen: Klodian Rasha i pafajshëm, efektivi i RENEA-s fajtor! "Ai nuk ka qenë në kushtet e përcaktuara në ligjin për përdorimin e armës së zjarrit, duke kapërcyer kufijtë e mbrojtjes