999 rezultate për

asha

Rama "rrefuzoi" të përballet, Basha zbardh çfarë diskutoi në takimin me Vjosa Osmanin Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një konference për mediet pas takimit me presidenten e Kosovës Vjosa
Kujtim Gjuzi rrëfen bisedën me babain e Klodian Rashës e bën akuzën e fortë Familja e Klodian Rashës ka telefonuar deputetin Kujtim Gjuzi pas deklaratës së fortë se kryeministri Rama ka dhënë para
Kreshnik Spahiu: Pse u harrua për 7 ditë Klodian Rasha? Nga Kreshnik Spahiu Që çudia më e madhe zgjat 3 ditë këtë e di gjithë Shqipëria, por që të harrohen “Revolucionet” pë
Basha reagon për propozimin e zëvëndësuesit të Lleshajt: Po bën ministra miqtë e tij! Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar për ndryshimet në kabinetin qeveritar pas dorëheqjes së Sandër Lleshaj nga posti i mi
Basha me vilë luksoze? Kryemadhi: Kam qenë vetë atje, është modeste Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka qenë sot e ftuar në emisionin "Top Talk", ku ka folur kryesisht për aktualitetin
Shqiptarët u varfëruan gjatë pandemisë, Basha mesazh të ashpër ndaj qeverisë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se shqiptarët u varfëruan
Basha publikon shifrat: Jemi më të varfrit në Evropë Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha, përmes një postimi në facebook, ka pasqyruar një artikull të Monitor, ku Sh
Artan Hoxha: Dëmtime në kokë, polici dhe Klodian Rasha janë përleshur fizikisht "Viktima ka një dëmtim të madh në pjesën e pasme të kokës, në pjesën e kockës së hundës dhe ballit dhe të fytyrës..."
Basha sulmon sërish kryeministrin: Shiti Lleshajn për lëkurën e tij Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbajtur sot një konferencë me gazetarët, ku teksa ka diskutuar rreth ndodhive të fundit në
Fotot e nxehta bëhen virale, a është vërtet kjo vajza e Obamës? (FOTO LAJM) Edhe pse u rrit në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë u përpoq të kishte një fëmijëri normale.
Berisha tregon si u bë Basha kryetar i PD-së: Kandiduan vetëm ai dhe Olldashi Ish-Kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer sesi është vënë në krye të PD-së Lulzim Basha. Sipas tij të vetmit që kanë
Babai i Klodian Rashës refuzoi pensionin e posaçëm, Rama i shkon në shtëpi për herë të tretë Kreu i qeverisë Edi Rama ka shkuar për herë të tretë në banesën e familjes Rasha, djali i të cilëve Klodiani u vra nga e
Del video, momenti kur efektivi qëllon mbi Klodian Rashën duke i marrë jetën (VIDEO) Emisioni Uniko transmeton për herë të parë pamjet ekskluzive të vrasjes nga policia të 25-vjeçarit Klodian Rasha në orët
Spiropali: Meta e Basha i çojnë fëmijët në Londër e Holandë Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nguli këmbë disa herë gjatë emisionit “Quo Vadis” s
Vrasja e Klodian Rashës, miratohet dëmshpërblimi i majmë për familjen e të riut Pak ditë me parë në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri një i ri në Tiranë ngë një efektiv i policisë së Shtetit. Këshi
Videolojëra me krime lufte, si u vra Adem Jashari (VIDEO) “Hyr në llogore, hyr në llogore. Ja ku e ke armikun, 200 metra larg teje, në shkurre (...)”, thotë një zë mashkulli, për
Familja Rasha letër publike: Ajo që na ndodhi ne mos i ndodhtë as hasmit! Familja e Klodjan Rashës 25 vjeçarit që humbi jetën pasi është qëlluar nga efektivi i policisë ka bërë thirrje për qetës
Rinis protesta për Klodian Rashën, digjen pemë e shoqërohen 2 persona Dhjetëra të rinj në Durrës dhe Elbasan po protestojnë ditën e sotme pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efe
E rëndë në Kosovë, 5 anëtarët e familjes humbën jetën nga COVID-19 Një ngjarje tragjike ka ndpdhur në një familje shqiptare në Kosovë ku pesë prej anëtarëve të saj kanë humbur jetën nga C
Doli para efektivëve të policisë dhe duroi gazin lotsjellës, protestuesi: Kjo nuk është demokraci! Policia ka zgjedhur që të shpërndajë turmën e protestuesve ditën e sotme me gaz lotsjellës si dhe duke hedhur ujë me pre