999 rezultate për

asha

Kush është emri që Basha vendosi për shtabin elektoral në Korçë Partia Demokratike vijon të përzgjedhë shefat e shtabeve politikë që do të udhëheqin fushatën elektorale të zgjedhjeve p
Mark Marku, drejtues politik i qarkut të Lezhës Pedagogu i departamentit të gazetarisë dhe komunikimit, Mark Marku është caktuar si drejtues politik i qarkut të Lezhës.
Basha vijon me ironitë: Zbulon "Tiren" brenda qeverisë Kryedemokrati Lulzim Basha, ka vijuar replikat me kryeministrin Rama në lidhje me situatën e përmbytjeve në vend. Kry
"Do të kërcejnë si prifti nga belaja", Basha ashpërson tonet: Doshi e Dako nuk do të vallëzojnë mbi shqiptarët (VIDEO) Lulzim Basha, tha këtë të enjte se ata që do të bëjnë të njëjtën gjë me zgjedhjet si në 2017-ën, "do kërcejnë si prifti
A do të largohet nga drejtimi i PD nëse humbet zgjedhjet? Përgjigjet Basha Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i ftuar në “Opinion” deklaroi se zgjedhjet e 25 prillit janë referendum për ndr
A do të jetë ai kandidati i opozitës për kryeministër? Përgjigjet Lulzim Basha Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një intervistë në emisionin “Opinion” konfirmoi se do të jetë ai kandidat
Nga fëmijëria, bashkëshortja e Bashës publikon foton e vjetër Që kur u bë pjesë e rrjetit social Instagram, bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha, është bërë shumë aktive dhe p
Basha sulmon sërish qeverinë: Kostoja e jetesës është bërë e papërballueshme Kryedemokrati Lulzim Basha e ka nisur ditën e sotme me sulme të drejtpërdrejta ndaj qeverisë Rama. Basha shkruan në F
Dalin emrat, kush janë 8 shqiptarët që furnizonin me marijuanë e hashash "Ndranghetën" Megaprocesi kundër mafies kalabreze “Ndrangheta” ka nisur ditën e sotme në Lamezia Terme të Kalabrisë në një sallë gjiga
Veliaj: Ja pse do të mbahet mend Basha, barsoletë brenda selisë blu Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha, për të cilin tha se e vetmja gjë që mbahet
A do pranojë Basha? Jozefina Topalli zbulon kushtin për t'ju bashkuar opozitës Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli pas krijimit të partisë Lëvizjes për Ndryshim thotë se është e gatshme të bëjë ko
Kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit? Astrologu shqiptar "lexon yjet" dhe bën parashikimin Jofiel Koço është një astrolog shqiptar i cili ka përfunduar studimet në Universitetin e Këlnit në degën e Shkencave Oku
Basha thirrjen nga Oboti: Shteti të lërë gjithçka tjetër e të vijë në ndihmë të qytetarëve Kryedemokrati Lulzim Basha ka shkuar zonave të përmbytura në Shkodër, për të parë më nga afër situatën e rëndë. Basha
Kush do të drejtojë fushatën e PD-së në Durrës dhe Elbasan Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se në qarkun e Durrësit, fushatë
Basha sulmon qeverinë: Koha t'u rikthejmë shpresën shqiptarëve (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një postimi në facebook ka shpërndarë një video ku tregohen dështim
Shuhen shpresat për viza, parashikohet shtyrje deri në 2022 Presidencën e Këshillit të Bashkimit Evropian nga 1 janari 2021 do ta drejtojë Portugalia nga e cila nuk pritet ndonjë p
Shuhen shpresat për viza për Kosovën? Presidencën e Këshillit të Bashkimit Evropian nga 1 janari 2021 do ta drejtojë Portugalia nga e cila nuk pritet ndonjë p
Ndryshon fasha e orarit, deri kur lejohet të lëvizni Ashtu sikundër ishte bërë me dije edhe më herët, duke filluar nga dita e sotme, fasha e orarit të lëvizjes do të zgjeroh
Basha akuza Ramës: Dështoi në çdo sektor, ne do të sjellim shpresë (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka shkatërruar ekonominë. Me një shënim në facebook,
Klodian Rasha njihej me policin që i mori jetën, kishin punuar bashkë Vrasja e Klodian Rashës ka ende detaje që nuk janë publikuar deri më sot të cilat mbajnë pezull hetimin. Sipas Faxnews e