999 rezultate për

arturo

Nuk marrin fund telashet për Vidal Pas problemeve për përjashtimin nga Kombëtarja Kilene për shkak se kishte abuzuar me alkolin dhe arrestimit të babait të
Kili, arrestohet babai dhe halla e Arturo Vidal Arrestohen nga Policia e Santiagos në Kili babai dhe halla e mesfushorit të Juventus Arturo Vidal. Akuza është posedimi
Arturo Vidal kërkon falje (VIDEO) Nëpërmjet një video-mesazhi, mesfushori kilen i Juventus, Arturo Vidal i ka kërkuar falje tranjerit të kombëtares së ven
Arturo Vidal sfidon Napolin Mesfushori kilen i Juventusit, Arturo Vidal sfidon Napolin. Në një intervistë për "Corriere dello Sport", mesfushori juv
Zyrtare, Vidal nënshkruan me Juventusin Juventusi edhe zyrtarisht ka kompletuar transferimin e kilianit, Arturo Vidal nga Bayer Leverkuseni. Arturo Vidal ka nën
Interi shpreh intersimin e tij për Vidal Interi i është bashkuar Juventusit dhe Bayern Munchenit në garë për mesfushorin e Bayer Leverkusen, Arturo Vidal. Lojtar
Juventusi hedh vështrimin kah Vidal Juventusi është duke përgatitur që të bëj një ofertë drejt lojtarit Kilien të Bayer Leverkusen, Arturo Vidal. Zonja e Vj