999 rezultate për

arturo

Interi serioz në interesimin për Arturo Vidal Interi është i përgatitur të sanksionojë një marrëveshje prej 45 milionë paund për të sjellë mesfushorin e Bayern Munich
Interi insiston për yllin kilian Interi vazhdon të insistojë për Arturo Vidalin. Interi nuk ka hequr dorë nga Arturo Vidal dhe do të vazhdojë të përpi
Historia prekëse e Arturo Vidal që ka përlotur të gjithë! Mesfushori i Bayern Munichut, Arturo Vidal, mund të ishte viktimë e një tragjedie para se të bëhej një lojtar profesioni
Vidal kalon Bayernin në epërsi ndaj Realit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit, me golin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, i cili shënoi në minu
Vidal drejt Premier Ligës? Përzgjedhësi i Italisë, Antonio Conte, ka deklaruar se do dëshironte që në skuadrën e tij të ardhshme të bashkohej me me
Kjo është motra "hot" e Arturo Vidal (FOTO LAJM) Ai është i njohur në botën e futbollit, ndërsa ajo kërkon të bëhet po kaq e famshme në modë. Motra e mesfushorit kil
Vidal: Verën e shkuar mund të shkoja në Angli, por... Revista angleze "The Times" ka intervistuar ish mesfushorin e Juventusit, tashme te Bayern Munchen, Arturo Vidal. "Ve
Vidal: Më mungon Juve, por tani jap jetën për Bayernin Arturo Vidal nuk e harron të kaluarën me Juventusin, por të martën do të ketë përballë skuadrën e Allegrit në një sfidë
Arturo Vidal zgjedh Top 5 më të mirë, asnjë nga Juventusi (FOTO LAJM) Arturo Vidal, futbollisti i Bayern Munchen dhe ishi i Juventusit, ne nje interviste per faqen zyrtare te UEFA-s, ka stil
Lojtarët e Bayernit zili për Vidal, ja sa përfiton kiliani Arturo Vidal është një nga lojtarët më të kritikuar të Guardiolës. Mesfushori kilian është një prej lojtarëve që u rik
Pas Guardiolës, gati një tjetër largim i madh nga Bayerni Guardiola nuk do të jetë lamtumira e vetme te Bayerni në fund të sezonit. Së bashku me të pritet të largohet edhe Arturo
Arturo Vidal sërish i dehur Arturo Vidal nuk heq dorë nga alkooli. Aksidenti me Ferrarin gjatë Kupës së Amerikës, rreziku për t’u përjashtuar nga tu
Zyrtare, Vidal konfirmon largimin nga Juventusi Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal ka konfirmuar largimin nga "Zonja e Vjetër", ku ka falënderuar të gjithë për këto
Vidal problem të reja, tentoi të godasë me grusht policin Probleme të reja për Arturo Vidal. Sipas mediave kiliane, futbollisti ju është drejtuar me ofendime të rënda agjentëve t
Aksident i rëndë për Arturo Vidal (FOTO LAJM + VIDEO) Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal është arrestuar sot në mëngjes nga policia pas një aksidenti që shkaktoi. Ai është
Kili barazim spektakolar me Meksikën, super Vidal (VIDEO) Kupa e Amerikës vazhdon të dhuroj spektakël. Vendi mikpritës, Kili ka dhuruar spektakël ndaj Meksikës duke barazuar me r
Super-ofertë e United për Arturo Vidal Në Angli janë të sigurtë: Manchester United nuk heq dorë nga ideja e transferimit të Arturo Vidal, pas shumë tentativave
Juve "tris" Cesenas (VIDEO) Katër ndeshje, katër fitore. Kjo është rrjedha e deritanishme e Juventusit në Serie A. Cesena ishte viktima e radhës e k
Specialistët: Juves i duhet Lavezzi për Champions (FOTO LAJM) Ardhja e Massimiliani Allegrit mendohet se nuk është “ilaçi” i vetëm që do të ndihmojë Juventusin që të përmirësojë perf
Juventus: Guarin nëse ikën Vidal Juventus nuk pret më: sot, ose maksimumi nesër, është dita e fundit për Manchester United që të sjellë ofertën finale pë