999 rezultate për

artur

Vidal: Më mungon Juve, por tani jap jetën për Bayernin Arturo Vidal nuk e harron të kaluarën me Juventusin, por të martën do të ketë përballë skuadrën e Allegrit në një sfidë
Arturo Vidal zgjedh Top 5 më të mirë, asnjë nga Juventusi (FOTO LAJM) Arturo Vidal, futbollisti i Bayern Munchen dhe ishi i Juventusit, ne nje interviste per faqen zyrtare te UEFA-s, ka stil
Lojtarët e Bayernit zili për Vidal, ja sa përfiton kiliani Arturo Vidal është një nga lojtarët më të kritikuar të Guardiolës. Mesfushori kilian është një prej lojtarëve që u rik
Drogë në autobusin me të rinjtë e PS, mes tyre edhe nënkryetari Artur Micko Policia Kufitare e Turqisë, ka gjetur drogë në autobusin me 40 studentë të FRESSH. Mbremë është gjetur një sasi droge në
Nesër lirohen 150 të dënuar 150 persona të dënuar, nesër do të lënë qelitë. Ky lajm është bërë me dije nga burime zyrtare të Drejtorisë së Përgjiths
Pas Guardiolës, gati një tjetër largim i madh nga Bayerni Guardiola nuk do të jetë lamtumira e vetme te Bayerni në fund të sezonit. Së bashku me të pritet të largohet edhe Arturo
FIFA kërcënon me heqje pikësh Flamurtarin Problemet nuk kanë fund për Flamurtarin. Borxhi prej 17.5 mijë eurosh që vlonjatët i kanë qendërmbrojtësit kroat Toni Pe
I dënuari vdes nga kanceri, familjarët kishin apeluar për ta liruar Artur Meçe vetëm 22-vjeç ishte dënuar me 5 vite burg për armëmbajtje pa leje dhe më pas ishte diagnostikuar me kancer.
Gruaja e Veliajt pozon si modele për Kokëdhimën (FOTO LAJM) Ajola Xoxa është përzgjedhur dhe ka pranuar të jetë pjesë e koleksionit më të fundit "Attitude" të stilistes Bora Kokëdh
Abuzoi me vajzën, në gjyq babai Artur L., babai i një vajze 18-vjeçare akuzohet se ka dhunuar seksualisht vajzën e tij. 41-vjeçari është marrë si i p
Shkatërrohet rrjeti shqiptar i drogës në Manchester Policia angleze ka shkatërruar një rrjet shqiptar të drogës që vepronte në qytetin e Manchesterit, pasi kanë zbuluar me
Goditet LSI në Durrës, pranga drejtorit të Pyjores pasi shiste dru Një tjetër drejtor i LSI është vënë në pranga për "shpërdorim detyre". Uniformat blu bëjnë me dije se kanë vënë në prang
Protestë për lirimin e një të dënuari të diagnostikuar me kancer Familjarët e një të burgosuri 22 vjeçar dhe jo vetëm, i janë bashkuar në një protestë për lirimin e tij pasi është diagn
Artur Zheji në versionin këngëtar, performon “Sexy Mama" (VIDEO) Kujt do t'ia merrte mëndja se analisti Artur Zheji, përtej profolit mjaft serioz që ka krijuar dhe përçon në ekranet to
Kapet me 19 kg drogë vëllai i Bashkisë Polican, ja detajet e operacionit Policia e Beratit ka sekuestruar rreth 19 kg marijuanë, pasi ka vënë në pranga 4 persona, mes tyre dhe vëllai i Bashkisë
Berisha denoncon: Ja plantacionet e kanabisit të Tahirit (FOTO LAJM) Edhe ditën e sotme ish-kryeministri vijon të denoncojë online të gjitha mesazhet që i vijnë të shoqëruara me foto. Beris
Berisha: Ja parcelat me drogë të Artur Bushit (FOTO) Ish-kryeministri Berisha, përmes nje fotoje në Facebook ka denoncuar fakte të reja të kultivimit të lëndëve narkotike në
Arturo Vidal sërish i dehur Arturo Vidal nuk heq dorë nga alkooli. Aksidenti me Ferrarin gjatë Kupës së Amerikës, rreziku për t’u përjashtuar nga tu
Zyrtare, Vidal konfirmon largimin nga Juventusi Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal ka konfirmuar largimin nga "Zonja e Vjetër", ku ka falënderuar të gjithë për këto
RD: Kryebashkiaku i Krujës i dënuar në Itali me emër tjetër Partia Demokratike duke se nuk është ndalur në lidhje me faktet që kanë për implikimin e kryetarit të ri të Bashkisë së