999 rezultate për

artur

Kikia shpërthen ndaj Zhejit për videon seksuale: Do të hedh në gjyq Një video e shumëpërfolur seksuale e një ministri shqiptar duket se ka vënë në një përballje të fortë dy emra të njohur
Artur Zheji përlotet në televizion, ja arsyeja (VIDEO) Gazetari Artur Zheji u përlot në studion e "Opinion" teksa debatohej lidhur me vdekjen. Ai u fokusua nga ana e kamera
Flet Artur Bardhi: Ja pse kam përdorur 4 emra (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Kurbinit, Artur Bardhi, i cilëson të turpshme akuzat e Partisë Demokratike në drejtim të tij në l
PD protestë në Krujë, kërkon largimin e kryebashkiakut Bushi Partia Demokratike pas publikimit të formularit të vetëdeklarimit për dekrimanilizimin, në Krujë ka kërkuar largimin e m
Plas gallata me kryebashkiakun me 4 emra (FOTO LAJM) Jo pak bujë bëri një ditë më parë çështja e kryebashkiakut të Laçit i cili kishte katër emra. Por kjo nuk i ka shpëtuar
Çudirat s'kanë fund në Shqipëri, ja kryebashkiaku që ka 4 emra (FOTO) Me zbardhjen e formularëve të dekriminalizimit nga ana e KQZ, më problematikët po rezultojnë kryetarët e Bashkive. Por j
Ja sa paguhet për një vend pune në Drejtorinë e Burgjeve Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar përmes "Qytetarit Dixhital" aferat korruptive që sipas tij bëhen tek Drejtori
Vrasja e Artur Kurtit, ja dëshmia e gruas së tij Artur Kurti u qëllua me thikë nga ana e djalit Jurgen dhe kunatit Leonard pasi kishte patur probleme me bashkëshorten, S
"Arrest shtëpie" për Jurgen Kurtin, daja mbetet në burg Update-Gjykata e Tiranës ka dhënë masën "arrest shtëpie" me mbikqyrje elektronike për 23 vjeçarin Jurgen Kurti, i dyshua
Spartak Koka: Ende nuk dihet se kush e vrau Artur Kurtin Gazetari i kronikës Spartak Koka në emisionin "Opinion" ka folur rreth vrasjes së Artur Kurtit gjatë mbrëmjes së djeshme
Veprimi i fundit i Jurgen Kurtit përpara krimit Jurgen Kurti, i cili dyshohet se ka vrarë babanë mbrëmë duket se ka bërë një jetë tepër aktive. 23-vjeçari mesa duket
Ja apartamenti ku ndodhi krimi në familje Në këtë apartament ndodhi mbrëmë vrasja e 50-vjeçarit Artur Kurti. Apartamenti ndodhet në rrugën "Zef Jubani" afër sh
Zbardhet krimi në familje/ Viktima Artur Kurti kishte lidhje me një 25 vjeçare Një lidhje jashtëmartesore me një 25 vjeçare duket se është bërë moll sherri mes viktimës së djeshme, djalit dhe kunatit
Detaje tronditëse nga krimi në familje/ Artur Kurti u vra nga kunati e jo nga djali Detaje të reja kanë dalë nga krimi në familje, ku u pretendua se djali vrau të atin. Nga të dhënat e përditësuara nga an
E tmerrshme, viktima i sotëm në Tiranë u vra nga i biri Policia e Tiranës ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Ish-Bllok, ku mbeti i vrarë një per
Artur Zheji: Diktatura ra, por segmente të saj mbetën... Analisti Artur Zheji ka komentuar lidhur me ngjarjet e ndodhura në vitet 1990. Zheji ka thënë se "rënia e diktaturës"
Vidal drejt Premier Ligës? Përzgjedhësi i Italisë, Antonio Conte, ka deklaruar se do dëshironte që në skuadrën e tij të ardhshme të bashkohej me me
Ja çfarë mendon Artur Zheji për Ben Blushin (VIDEO) Analisti politik Artur Zheji ka komentuar debatin mes Ben Blushit dhe Edi Ramës. Sipas tij, debati mes kryeministrit
Kjo është motra "hot" e Arturo Vidal (FOTO LAJM) Ai është i njohur në botën e futbollit, ndërsa ajo kërkon të bëhet po kaq e famshme në modë. Motra e mesfushorit kil
Vidal: Verën e shkuar mund të shkoja në Angli, por... Revista angleze "The Times" ka intervistuar ish mesfushorin e Juventusit, tashme te Bayern Munchen, Arturo Vidal. "Ve