999 rezultate për

artur

Historia prekëse e Arturo Vidal që ka përlotur të gjithë! Mesfushori i Bayern Munichut, Arturo Vidal, mund të ishte viktimë e një tragjedie para se të bëhej një lojtar profesioni
Vidal kalon Bayernin në epërsi ndaj Realit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit, me golin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, i cili shënoi në minu
Shkelje të rënda, shkarkohet nga detyra drejtori i Policisë së Burgjeve Pas disa largimeve në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve që përfunduan edhe me arrestimin e ish-Drejtorit Artur Zoto,
Artur Zheji: Si e binda Ramën të dilte me sëpatë në dorë mes Tiranës (FOTO LAJM Analisti Artur Zheji ka shkruar mbi ambicien dhe hapat e para të Edi Ramës në politikë. Ndër të tjera analisti shkru
Rrëfimi i policit: Si e korruptoi Bare njeriun e Tur Dajës, luajti futboll me kokën e tij Ish-oficeri i lartë i policisë, Bujar Hoxha rrëfen krimet e bandës së Aldo Bares në një përmbledhje të aktiviteteve krim
I preu kokën rivalit të tij, kush është Aldo Bare dhe krimet e tij makabre? Vetëm një ditë më parë Gjykata Kushtetuese vendosi heqjen e dënimit për jetë për Aldo Baren. Aldo Bare ose Alfred Sh
Filip Çakuli tregon se si e mashtruan Berishën me "qytetarin dixhital" Ish-kryeministri Sali Berisha pak ditë më parë akuzoi emisionin “Fiks Fare” se i vuri 10 mijë euro “gjobë” drejtoreshës
"Vajza që shfrytëzoi Artur Bushi po prostituohet ende nga vëllai i tij" Ish- kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në faqen e tij në “Facebook” ka denoncuar rastin e ardhur sipas t
"Kush është drejtoresha që dha 10 mijë euro për të fshirë videoskandalin" Ish-kryeministri Berisha ka deklaruar sot me anë të një postimi në “Facebook” se një drejtoreshë shkolle në Fushë-Krujë
DEBATET/ Dritëroi i vdekur fut në sherr Artur Zhejin dhe Pëllumb Kullën Përpos trishtimit për ikjen e një figure të tillë dhe mesazheve ngushëlluesë, vdekja e Dritëro Agollit ka lënë pas edhe
Vajza e Dritëro Agollit shpërthen ndaj Artur Zhejit: Karkalec që hedh baltë Vetëm pak ditë më parë ndërroi jetë shkrimtari i madh Dritëro Agolli, homazhet e të cilit përfshinë një numër të madh in
PËRGJIMET/ “Artur Zoto dha urdhër që ta fusnim paisjen në Burgun e Peqinit” Besnik Kaptelli kreu i Policisë në IEVP-në e Rrogozhinës ka thënë në Komisionin Hetimor Parlamentar për IMSI Catcher se
Artur Zheji: Ja pse Bujo vendosi të vdiste para kohe Nga Artur Zheji Ishe i ngrohtë, këtë mund të them me një fjalë të vetme për ty. Si zë, si njeri, si portret,
Përplasi makinën e Policisë/ Ja kush është djali i Artur Bardhit (VIDEO) Kejvi Bardhi është 20-¬vjeçari që shkaktoi një aksident rrugor ku u përplas me një makinë Policie në aksin Fushë Krujë-M
Artur Zheji: Te Henri Çili merrja 120 mijë euro në vit, por ja pse u largova Analisti Artur Zheji ka vendosur të rrëfehet mbi të vërtetën e largimit nga media e Henri Çilit dhe shumën me të cilën i
Partizani turpërohet në Rusi, pranë eliminimit (VIDEO) Skuadra e Partizanit ka pësuar humbje të thellë prej 4:0 nga Krasnodar, në ndeshjen e parë të play-offit të Europa Leagu
Vrasja e Artur Kurtit/ Prokuroria: Nuk mund të hetohet si krim i rëndë Prokuroria e Krimeve të Rënda shpalli moskompetencën për krimin që tronditi Tiranën pesë muaj më parë, gjatë të cilit u
Ja kush është drejtori i ri Burgjeve Ministria e Drejtësisë ka emëruar drejtuesin e ri, pas dorëheqjes së Artur Zotos nga posti i drejtorit të përgjithshëm t
Tronditet Kamza, babai abuzoi me të bijën që 12 vjeçe Një ngjarje shokuese ka tronditur zonën e Kamzës në Tiranë, pasi një “baba” i ka shkatërruar jetën vajzës së tij duke kr
Pas Roshit, Prokuroria kërkon verifikim për të shkuarën e Artur Bushit Struktura “Për Dekriminalizimin” në Prokurorinë e Përgjithshme ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) që të