999 rezultate për

artur

Dalin pamjet, si u kap shqiptari i kërkuar me tre mbiemra (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një person të kërkuar nga Interpoli për disa vepra të rënda penale. Policia bën me dije se
Gjest i jashtëzakonshëm! Nëna shiti unazën për t`i blerë rroba nuses së djalit Motër dhe vëlla kanë qenë të pranishëm në “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan. Rrëfimi nis nga
U kap duke ngrënë sanduiç, kush është shqiptari i arrestuar në Itali Një shtetas shqiptar është arrestuar në Itali teksa po hante një sanduic. Mediat italiane shkruajnë se ai është 29 v
Kush është Artur Mahmutaj që tentoi të fuste 75 kilogramë kokainë në Itali Policia italiane ka shkatërruar rrjetin e trafikantëve shqiptarë që tentuan të futnin 75 kilogramë kokainë në Itali nga
Zbardhen përgjimet që fundosën ish-zëvendësdrejtorin e Hekurudhave Ish zv.drejtori i Hekurudhave, Artur Mahmutaj është arrestuar në Itali me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës pasi
"Lufta" në Lushnje, zbulohet lidhja e frikshme e viktimave me Aldo Baren Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëlla
DOSSIER/ Krimet e tmerrshme të bandës së Aldo Bares: Nuk linin të plagosur, vetëm të vrarë Atentati i djeshëm në Lushnjes, ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe dy të tjerë u plagosën risolli në vëmendjen myzeqarëve
Si “mbretëroi” Aldo Bare dhe banda e vrasësve të Lushnjes Atentati i përgjakshëm i ndodhur dje në Lushnje ku mbetën të vdekur dy të rinj dhe janë plagosur dy të tjerë, ka rikthye
Ylli Manjani dëshmitar në gjyqin për ish-drejtorin e Burgjeve Artur Zoto Një nga dëshmitarët e rëndësishëm që do thirret në gjykatë përsa i përket ceshtjes së ish-drejtorit të Burgjeve Artur Z
Ofronin seks online, kush janë prindërit e dy fëmijëve që menaxhonin rrjetin Vetëm pak ditë më parë policia vuri në pranga 7 vajza ndër to edhe tutoren e një zyre ku ofrohej seks online. Polici
Interi serioz në interesimin për Arturo Vidal Interi është i përgatitur të sanksionojë një marrëveshje prej 45 milionë paund për të sjellë mesfushorin e Bayern Munich
Interi insiston për yllin kilian Interi vazhdon të insistojë për Arturo Vidalin. Interi nuk ka hequr dorë nga Arturo Vidal dhe do të vazhdojë të përpi
“Mos votoni për PS-në”, kërcënohen emigrantët, ja kush ua dërgoi sms-të Dhjetëra automjete dhe autobusë kanë hyrë dje në mbrëmje në territorin shqiptar, por edhe sot nga pikat e kalimit kufita
“Balena Blu” edhe në Shkodër, Famulltari tregon 3 raste të rënda “Balena Blu” po kërcënon fëmijët në të gjithë Shqipërinë. Pas rastit të një 14-vjeçarje në Gjirokastër, raste të ndryshm
Kërtusha: Të shkarkohet drejtori i Shërbimit Kombëtar të Punësimit! Ministrja Xhulieta Kërtusha ka kërkuar sot shkarkimin e drejtorit të Shërbimit Kombëtar të Punësimit, Artur Mickaj. M
Legjendat e "Greqi 2004" nderojnë Artur Lekbellon (FOTO LAJM) Legjendat e futbollit grek, pjesëtarët e ekipit që fitoi Euro 2004, kanë qenë dje të pranishëm në ndeshjen miqësore që e
Rrëfimi prekës i Artur Lekbellos: Vuaj nga një sëmundje e rrallë Maksimalja që mund të jetosh me këtë sëmundje është tri vjet, por unë kam arritur në vitin e pestë. Shpresoj që Zoti të
Artur Lekbello lufton me jetën, grekët mbledhin fonde për ta ndihmuar Artur Lekbello është në gjendje kritike. Lajmi i keq vjen nga Selaniku, aty ku ish-futbollisti i njohur i Kombëtares shq
David Beckham "përçan" fansat për rolin e tij në filmin "Mbreti Artur" (FOTO LAJM) Ish futbollisti i njohur i kombëtares angleze David Beckham tërhoqi vëmendjen verën e kaluar kur deklaroi se do të ishte
Historia prekëse e Arturo Vidal që ka përlotur të gjithë! Mesfushori i Bayern Munichut, Arturo Vidal, mund të ishte viktimë e një tragjedie para se të bëhej një lojtar profesioni