999 rezultate për

artur

Arturo Vidal rrezikon 10 vite burg Gazeta gjermane "Bild" ditën e sotme shkruan se mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal rrezikon të dënohet me 10 vite
I arratisur nga burgu në Itali, kapet shkodrani me 4 vite burg Një shkodran është vënë në pranga nga policia pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar me kërkesë të shtetit italian.
Arturi i jep “like” ish të dashurës në facebook dhe rrezikon martesën Kujdes, një “like” në facebook mund të rrezikojë një marrdhënie të konsoliduar shumë vjeçare, mund të prishë një familje
Prokuroria kërkon 5 vite burg për Artur Zoton Prokuroria për Krime të Rënda ka kërkuar 5 vite burg për ish-drejtorin e Burgjeve Artur Zoto. Zoto dyshohet se është
Arturo Vidal do të mungoj më shumë se dy muaj Arturo Vidal do të mungoj këtë sezon për Bayernin pasi që dje i është nënshtruar një operimi në gju, i cili do ta lë atë
Tronditëse, Bayern jep njoftimin e hidhur për Vidalin Arturo Vidal zyrtarisht nuk do të jetë në dy ndeshjet kundër Realit. Kiliani e la fushën më përqafime dhe përkrahje nga
Operacion në gju, Vidal nuk do të luajë kundër Real Madrid Skuadra e tij ka një ndeshje të vështirë përballë Real Madrid, por Vidalit i duhet që të kryejë një operacion në gju në
14 orë filmime për Artur Zoton në procesin ndaj ish-kreut të Burgjeve 728 foto të shkëputura nga 140 orë pamje filmike të një kamere sigurie në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve, u admin
Artur Zheji i del në mbrojtje Ilda Bejlerit: "Gjoksi i Ildës është më i ndershëm se qeverija" Artur Zheji ka bërë një shkrim në faqen e tij, ku shprehet gjoksi i Ilda Bejlerit është më i ndershëm se qeverisja e sot
A e dinit se Edi Rama ka një vëlla rus?! Një tjetër deklaratë e pazakontë është bërë rreth jetës private të kryeministrit Edi Rama. Gazetari i njohur Artur Ça
Arturo Vidal: Qëndrimi dhe rinovimi i kontratës varet nga drejtuesit e klubit Arturo Vidal thotë se gjithçka varet nga drejtuesit e klubit nëse do të vazhdojë të qëndrojë tek Bayern Munich apo do të
Nga i preferuari në askush, Rama merr sulmin e radhës ndaj Tahirit Qeveria Rama ka larguar nga puna një drejtor të rëndësishëm. Gjatë një mbledhje të djeshme ka shkarkuar drejtorin e P
Berisha nuk heq dorë, flet për “prova” të reja kundër Artur Meçollarit Ish-kryeministri Sali Berisha nuk është ndalur përsa i përket sulmeve ndaj Artur Mecollarit. Ai vazhdon të postojë me
Ish-kreu i SHISH tregon nëse Artur Meçollari është apo jo spiun Ish-kreu i Shërbimit Informator Shtetëror Fatos Klosi në studion e “News 24” ka thënë se në operacionin e Maminasit kanë
Berisha e quajti spiun, ish-ministri reagon për Artur Meçollarin Ka shkaktuar një debat shumë të madh në policikë, shpallja e emrave të grupit negociator me Greqinë për marrëveshjen e D
Gjenerali demokrat i del kundër Berishës: Meçollari s'është spiun Ndërkohë që ish-kryeministri Sali Berisha dhe opozita është hedhur në sulm ndaj Artur Meçollarit, deputeti i PD-së ka da
Ky është shkaku i tërbimit të Berishës ndaj Artur Meçollarit Ish-kryeministri Berisha ka reaguar nw mwnyrw tw paprecedent sot duke akuzuar njw pjestar tw ekipit negociator pwr detin
Mina, drogë e celularë, kapen mat në Lezhë dy të rrezikshmit (VIDEO) Policia e Lezhës ka vënë në pranga dy persona në kuadër të operacionit policor të koduar "GOES ON". Policia e Lezhës
KQZ kërkon buxhet shtesë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka kërkuar Ministrisë së Financave buxhet shtesë në shumën prej 140 mijë euro për të pa
Berisha: Artur Bushi u vë gjoba tregtarëve në Krujë Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se tregtarët në Krujë detyrohen t'u japin para të fortëve të Kruj